Yeni bir rapor, Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi'nin şimdiye kadarki en kötü kavgasını yaşadıklarını söylüyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır. İşte bildiklerimiz.Portia de Rossi Öfkeli

'Ellen ve Portia: Şimdiye Kadarki En Kötü Dövüş!' başlığı yeni bir parçadan okur. Yeni fikir . Çıkışa göre, de Rossi, ikisi patlayıcı bir kapı çarpma sırasına girdikten sonra DeGeneres'e 'baskın yaptı'. Dergi, de Rossi'nin karısına yeniden çalışmaya başlamak istediğini itiraf etmesinden sonra kavgaya başladığını belirtiyor.İçeriden biri, 'Ellen'ın Portia'nın kendi kariyer seçimlerini yapmasına izin vermemesi tamamen saçma,' diyor. 'Ellen bir marka, bu yüzden Portia’nın rollerinin doğru olduğundan emin olmalı ama Ellen’ın avukatları kontratta sert oynadığı için geçen yıl bir Marvel gösterisini kaçırdı.' Muhbir ayrıca şunu ortaya koyuyor: 'Aralarında çok fazla acı ve öfke var, o [de Rossi] Bayan DeGeneres'ten daha fazlası olmak istiyor.'

DeGeneres ve Karısı Arasında Neler Oluyor?

Dedikoducu Polis bu hikayeyi düzeltebilir. Portia de Rossi 2018'de oyunculuktan emekli olduğunu karısının gündüz talk şovunda, ancak gelecekteki bölümler için bir istisna yapacağını açıkladı. Tutuklanan Geliştiriciler t. Eski oyuncu emekli olduğu için, herhangi bir fırsatı 'kaçırdığını' veya Ellen DeGeneres'in rollerini seçtiğini söylemek mantıklı değil.Son günlerde, ile röportaj sırasında İnsanlar DeGeneres, sunucunun “zehirli bir çalışma ortamı” yaratmakla suçlanmasının ardından de Rossi'nin onun “güç kaynağı” olduğunu ortaya çıkardı. Kalbimi kırdı, onsuz yaşadığım her şeyi yaşayamazdım. Hayatımın korkunç bir dönemiydi ve o bir kayaydı. Gündüz ev sahibi, beni devam ettirdi ve olayları bir perspektife oturtmama yardım etmeye çalıştı ”dedi.

Portia de Rossi Çok Meşgul

Topladığımız kadarıyla, dergi, var olduğunu önermek için yapabildiği her türlü anlatıyı kullanıyor. eşler arasında bir tür sorun . Ayrıca, de Rossi, halen yönetmekte olduğu sanat şirketi General Public'in de sahibidir. De Rossi'nin oyunculuktan emekli olmasına rağmen, ilgilendiği diğer işlere el atıyor.

Artı, bu ilk değil Yeni fikir eşlerin çirkin bir kavgaya karıştığını iddia etti. İki ay önce dergi Ellen DeGeneres'in Portia de Rossi'ye saldırmak . Yayın, DeGeneres'in, personeline kötü muamelede bulunma konusunda muazzam tepkiyle karşılaştıktan sonra, 12 yıllık eşinden duyduğu hayal kırıklığını giderdiğini bildirdi. Dedikoducu Polis raporu açıklığa kavuşturdu ve de Rossi'nin skandalın ortasında karısına çok destek olduğunu açıkladı.Haftalar sonra, çıkış, de Rossi ve DeGeneres'in evlerini bir savaş alanına çevirdi kavgalar ve sırlarla. Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu ve bir kez daha çiftin ciddi evlilik sorunları olmadığını açıkladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.