Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi talk show sunucusu ile oturduğu için eleştirildikten sonra en büyük kavgalarını yaşadılar. George W. Bush bir NFL maçında? Bu, bu hafta bir gazeteden çıkan tuhaf söylenti. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre Yaşam tarzı Olay sonucunda eşler “tüm kavgaları bitirmek için mücadele” verdiler. Adı açıklanmayan bir 'içeriden' dergiye, 'Ellen ve Portia, Portia’nın yeni şirketi General Public Art ve Cowboys'un sahibi olan Jones ailesi ile ortaklığı kolaylaştırmak için Teksas'daydılar' dedi. “Belki de şirket için iyilik yapmak ve Portia'nın amacına yardımcı olmak için Ellen stadyuma büyük bir giriş yaptı, sahada poz verdi, hayranlara el salladı ve George'un yanındaki özel kutuda oturdu. Maçtan sonra şehri terk ederken, Portia anlaşmaları üzerinde çalışmak için Dallas'ta kaldı. 'Daha sonra magazin, sonuçta ortaya çıkan tepkiyi 'halkla ilişkiler kabusundan başka bir şey değil' olarak adlandırıyor ve 'hem ünlüler hem de siviller' DeGeneres'in 'görev yaptığı süre boyunca LGBT karşıtı politikaları geçmiş ve sürdüren' eski bir başkanla sosyalleşme seçimini eleştiriyor. Çıkış, sorunun ardından de Rossi'nin 'nispeten zarar görmediğini' belirtiyor. Kaynak, 'Ellen çok kızmıştı' diyor. 'İmajını çok ciddiye alıyor ve insanların öfkesinin odak noktası haline gelmek için ... Her şeyi Portia'ya götürdü!'

Gazetenin iddialarında bir takım sorunlar var. Öncelikle DeGeneres ve de Rossi, Kovboyların sahibi Jerry Jones'un kızı Caroline Jones tarafından oyuna davet edildi. Katılmaları istendiğinden beri tam olarak 'iyilik yapmıyorlardı'. İkincisi, DeGeneres oyun öncesi etkinliklerin hiçbirini tek başına yapmadı. De Rossi her zaman karısının yanındaydı - Bush'la birlikte olduğu süit de dahil. Ancak, Bush'un yanında oturan hala DeGeneres'ti.

Bununla birlikte, hikayedeki en büyük sorun, DeGeneres'in 'zarar görmemiş' karısına karşı sözde öfkesine ilişkin mantık eksikliğidir. DeGeneres şovundaki tüm fiyaskoyu ele aldı , bazı konularda kendisinden farklı hisseden arkadaşları olduğunu, ancak farklılıklarına rağmen onlarla hala arkadaş olduğunu açıklıyor. Kendisi de kürk önleyici olmasına rağmen kürk giyen insanlarla arkadaş olmaya benzetti. Ancak ifadesinin en önemli kısmı, özür dilememesi veya eleştiriden geri adım atmamasıdır. Duruşunu iki katına çıkardığı için öfkelenmekten korkmadığı belliydi. Artı, tüm bu olay Ekim başında oldu. Şimdiye kadar halkın gözünde hemen hemen aşınmış durumda, bu nedenle magazin dergisinin amacı oldukça tartışmalı.

Makalenin ayrıntıları bile pek anlamlı değil. Magazin dergisinin DeGeneres'in “ünlüler ve siviller” tarafından eleştirildiği iddiası aşırı bir abartıdır. Ünlülerin büyük çoğunluğu, DeGeneres'in tepkisine tepkisini alkışladı ve Mark Ruffalo, DeGeneres'in hareketine tek muhalefet gibi görünen şey olarak hizmet etti (ancak İyi Yer yıldız Jameela Jamil daha sonra DeGeneres'e verdiği destekten geri adım attı). Jamie Foxx, Reese Witherspoon, Jennifer Garner, Kendall Jenner ve diğer ünlülerin hepsi olumlu yorumlar bıraktı DeGeneres'in olayı açıkladığı Instagram gönderisi . Eleştirmenlerin büyük çoğunluğu aslında sıradan insanlardı.

Dedikoducu Polis zaten bağırmak zorunda kaldı Yaşam tarzı Temmuz ayında sahte bir hikaye için DeGeneres ve de Rossi’nin ilişkisi kıskançlıkla 'parçalanıyor' . Bundan birkaç ay önce, tabloid yanlış bir şekilde iddia etti DeGeneres, de Rossi ile çocuk sahibi olmak için şov dünyasını bırakıyordu. . Derginin çift hakkında herhangi bir güvenilir bilgiye sahip olmadığı açıktır ve bu son hikaye bunun sadece daha fazla kanıtıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.