Are Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi 500 milyon dolarlık boşanmaya mı gidiyorsunuz? Bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte ortaya çıkardıklarımız.Tarafından yakın zamanda yayınlanan bir parçada Temasta dergi, eşlerin 'kırılma noktasında' olduklarını ve 'arkadaşların' ikisinin yaz sonuna kadar başaramayacağını düşündüğünü iddia ediyor. Bu neden? Sözde içeriden biri, çiftin 'durmadan savaştığını' ve yaşadıkları şeyin 'zorlu bir dönemden' daha fazlası olduğunu iddia ediyor. Sözde içeriden biri DeGeneres'teki sürtüşmeyi sürdürüyor ve de Rossi’nin evliliği tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, ancak ikisi arasındaki boşanma 'maliyetli' hale gelebilir.Çıkış daha sonra çiftin bir süredir sorun yaşadığına dair 'söylentilere' odaklanıyor. Magazin gazetesine göre, drama DeGeneres için çok fazla. Ellen'ın tabağında çok şey var. Birincisi, Ellen koronavirüs nedeniyle evden kayıt yapmaya başladığında şov personeli maaş kesintileri yapmak zorunda kaldıktan sonra çalışanların tepkisi oldu. Sonra insanlar sosyal medyada ona saldırmaya başladı, perde arkasında ne kadar kötü olduğuna dair hikayeler paylaştı. Şimdi, gösterisinin sonsuza dek durdurulma olasılığı konusunda stresli. İyi görünmüyor ”diyen şüpheli içeriden biri,“ Portia çıkmak istiyor! Ellen için daha da kötüye gidebilir mi? '

İsimsiz kaynak ayrıca Rossi'nin 'sonunda' koptuğunu ve 'bağırma ve çocukça öfke nöbetleri' ni artık kaldıramayacağını iddia ediyor. Dergi, mevcut salgının, ikisi arasındaki mevcut sorunları “büyüten” eşler için işleri daha da kötüleştirdiğini belirtiyor. İsimsiz ihbarcı, 'Kıskançlıkla ilgili sorunlar yaşandı,' diye devam etti ve DeGeneres, 'Portia'nın çarpıcı olduğunu biliyor ve partilerde insanların ona asıldığını görmüş, Ellen'ı çılgına çeviriyor.'Hikaye, görünüşte güvenilmez bir şekilde, bu sefer 'durumu tersine çevirmenin' olmadığını ve '500 milyon dolarlık bir boşanma savaşının Ellen'ın eziyetini artıracağını' belirterek sona eriyor. Sanki iki haftada bir Dedikoducu Polis anlatıyı çürütüyor Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi ayrılıyor . Çıkış, isimsiz bir kaynaktan gelen bilgilere dayanır ve bu, magazin gazetelerinin yalanları yaymak için sıklıkla kullandığı korkakça bir taktiktir. Sözde kaynağın tamamen uydurma olması muhtemeldir. Komedyenin son skandallarına rağmen, DeGeneres'in talk şovunun iptal edilme tehlikesiyle karşı karşıya olduğuna dair sıfır kanıt var. DeGeneres ve de Rossi'nin gerçekten evlilik sorunları yaşadıklarına dair herhangi bir kanıt da yok.

Yaklaşık üç ay önce baskın yaptık Temasta yanlış ifade etmek için Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi ayrı yaşıyorlardı . Çıkış, ikisinin bir kırılma noktasında olduğu, ancak zaman ayrılığının onlara iyi geleceği yönündeki aynı önermeyi sürdürdü. Hikaye tamamen uydurma ama çiftin birlikte karantina altında olduğu kanıtlandı.

Ayrıca magazin dergisini de çürütdük. Küre iddia etmek için DeGeneres, de Rossi’nin yemek pişirme şovunu kıskanıyordu . Bu da yanlıştı. DeGeneres, karısının hobisini çok destekledi ve hatta Rossi'yi mutfakta yemeklerini sosyal medya sayfasında paylaştı.Hiçbir evlilik mükemmel olmasa da, eşler söz konusu olduğunda herhangi bir kanıt olmadan “kıskançlık” ve “boşanma” temalarının etrafından dolaşmak biraz zorlayıcıdır. Bu arada, Dedikoducu Polis rekoru düzeltmeye ve çift için ayağa kalkmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.