Magazin dergileri hakkında birçok yanlış hikaye ortaya attılar. Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi birlikte bir bebek sahibi olmak. Dedikoducu Polis konuyla ilgili birkaç yanlış değerlendirmeyi çürüttü. İşte beş yanlış söylenti.

Martta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! yanlış bildirmek için DeGeneres ve de Rossi, IVF düşünen bir bebek doğuruyorlardı . Çıkış, de Rossi'nin “ünlü bir komedyen” olduğu söylenen gizemli bir erkek donörün yardımıyla gebelik sürecinden geçeceğini iddia ediyordu. Sözde bir kaynak, talk show sunucusu ve eşinin bebek isimlerini zaten tartıştıklarını ve çocuğa bir kızları varsa Jennifer Aniston'ın, bir erkekleri varsa Orlando Bloom'un adını vereceğini söyledi.DeGeneres'e yakın bir kaynak bize hikayenin doğru olmadığına dair güvence vermekle kalmadı, aynı zamanda TV kişiliği de yıllar boyunca birkaç kez çocuk istemediğini söyledi. Bir 2016 röportajında Daily Telegraph , talk-show sunucusu, kendisinin ve eşinin evliliklerinin başlarında çocuk sahibi olmayı tartıştıklarını belirtti, 'ancak konuşmalarımızın kesintiye uğramamasını ve üzerinde yapışkan üzüm suyu olmayan mobilyalarımızı sevdiğimize karar verdik.'

portia de rossi und ellen split

Ocak ayında, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı haksız yere iddia etmek için DeGeneres, de Rossi ile çocuk sahibi olmak için talk şovunu bırakıyordu. . Bununla birlikte, ortak bir arkadaşımız ve talk-show sunucusu, 2020'de sona erdiğinde sözleşmesini yenileyeceğinden oldukça emindi. Gösterisinin geleceği nasıl görünürse görünsün, kaynağımız DeGeneres'in olmadığından daha da emindi. Bir aile kurmak. Sahte hikâyenin yayınlanmasıyla aynı sıralarda, TV sunucusu bir gazetede magazin dedikodularını açtı. New York Times 'Portia ve ben iki haftada bir boşanıyoruz ya da bebek sahibi oluyor ya da her neyse' diyor.

Geçen Temmuz, Dedikoducu Polis debunked a Küre hikaye iddia etmek DeGeneres Rossi'den boşanıyordu çünkü oyuncu, bir bebek evlat edinme iddiasını reddetti. Yukarıda belirtildiği gibi, talk-show sunucusu yıllardır çocuk istememe konusunda kararlıdır. Hatta 2015'teki 'Today' programında çocuk sahibi olma fikrinden hoşlanırken 'bu çocuk sahibi olmak için yeterli değil' dedi. DeGeneres, “Bağlı kalmanız gereken bir taahhüt gibi görünüyor. Ve yapabilir miyim bilmiyorum. ' Elbette mutlu eşler hala güçleniyor ve konu bebek sahibi olmama konusunda aynı sayfada kalıyor.

Wann ist Gwen Stefanis Baby fällig?

Ve sonunda, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta 2017'de yanlış bildirdiği için DeGeneres ve de Rossi bir aile kuruyorlardı . Yayın, eşlerin bebeklerini karşılamak için bir taşıyıcı anne kullandığını ve taşıyıcı annelik yoluna giden Elton John ve Neil Patrick Harris de dahil olmak üzere ünlü arkadaşlarından tavsiye aldıklarını ileri sürdü. Dergi ayrıca, Justin Timberlake’in babalık yolculuğunu izledikten sonra çiftin ebeveyn olmak için ilham aldığını iddia etti. Yukarıda bahsedilen hikayelerin hepsinde olduğu gibi, sahte önermeler hiçbir zaman ortaya çıkmadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.