Ellen DeGeneres '360 milyon dolar boşanma' almıyor Portia de Rossi , bir rapora rağmen. Dedikoducu Polis magazinlerden gelen hikayeyi çürütebilir.ist jennifer aniston noch verlobt

Şu anki baskısında bir başlık Temasta “Yüzük Kapalı! Ellen 360 Milyon Dolarlık Boşanma. ' Gazeteci, 'Ellen DeGeneres sonunda evliliğinin bittiğini kabul ediyor ve serveti için Portia de Rossi ile savaşmaya hazırlanıyor' diyor. Talk-show sunucusu bu ayın başlarında nikah yüzüğü olmadan fotoğraflandı ve sözde 'içeriden' birine göre, 'Ellen için yüzüğünü gerçekten atması büyük bir işaret.'Dedikodu dergisi, 'nihayet evliliğinin sona erdiği' gerçeğiyle yüzleştiği anlamına geldiğini söylüyor. 'Ellen, o ve Portia sorunlarının çözülemeyeceğini anladıktan sonra yüzüğü çıkardı,' diyen sözde kaynak, 'Oluyor. O ve Portia ayrılıyor. ' Çıkış, suçu 'yürek parçalayıcı bir güç mücadelesinin hakim olduğu yıllarca süren sorunlar' üzerine atıyor ve şimdi 'evliliğin çöktüğünü', komedyenin '360 milyon dolarlık servetinin' 'yakalanmaya hazır' olduğunu iddia ediyor.

'Artık geri dönüşü yok. Tüm dünyanın öğrenmesi sadece bir an meselesi, ”diye ekliyor yayının sözde habercisi. Fakat Dedikoducu Polis Bunun 2015'te tabloid'e söyleyen sözde 'içeriden' olup olmadığını merak ediyor DeGeneres ve de Rossi bir bölünmenin eşiğindeydiler . Ya da belki dergiyi bir DeGeneres ve de Rossi hakkında 'boşanma bombası' kapağı 2016 yılında.Merakla, bu hikaye “345 milyon dolarlık bir boşanma” hakkındaydı, bu yeni hikaye ise ante'yi 360 milyon dolara yükseltti. Elbette, bu tutarsızlık ve devam eden yanlış bilgi, herhangi bir 'içeriden' birinin hatası olmayabilir, ancak derginin tamamen kendi başına çalışması olabilir. Çıkış, yıllardır çift hakkında yanlış evlilik sorunları ve boşanma hikayeleri yayınlayarak, her şeyi sadece birkaç ayda bir uydurduklarından şüphelenmeyi kolaylaştırıyor. Belki Temasta Ünlü çiftlerin çoğunun sonunda kendi yollarına gitme eğiliminde olduğu göz önüne alındığında, hikayelerinin bir gün gerçekle aynı hizaya geleceğini iddia ediyor. Ama şimdilik, Dedikoducu Polis yayının üzücü bir şekilde iletişimden uzak kaldığından emin olunur.

sind George Clooney und Amal Scheidung

Ve bu arada, görünen o ki, bu son bölünmüş hikaye sadece DeGeneres halk arasında halkasız göründüğü için ateşlendi. Ancak, birkaç gün önce de Rossi tarafından yayınlanan aşağıdaki Instagram fotoğraflarında, ev sahibinin evinde yüzüğü olmadığını belirtmekte fayda var. Başka bir deyişle, bir yüzüğün eksikliğini okumak için hiçbir neden yoktur ve Dedikoducu Polis şüpheli tabloid gelecekte bu çekişmeden sıyrılmaya çalışacak.

Pazar günü yazım ortaklarıBrad Pitt und Kate schwanger

Portia de Rossi (@portiaderossi) tarafından 11 Haz 2017 tarihinde 13:59 PDT'de paylaşılan bir yayın

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.