Ellen DeGeneres kamuoyu tepkisi ve belirsizlikle dolu bir yıl geçirdi. Onun karısı, Portia de Rossi , onun yanında durdu - en azından şimdiye kadar. Bir tabloid, ikisinin birbirinden ayrıldığını ve DeGeneres'in taşındığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis araştırır.

'Ellen Çantalarını Paketliyor'

Göre Kadınlar Günü , DeGeneres ve de Rossi’nin evliliği 'kırılma noktasında görünüyor.' DeGeneres kısa süre önce 'yakın zamanda Kaliforniya'daki Montecito evinden sattığı evden bazı eşyalarını topladığı için gözle görülür derecede üzgün görünüyordu'. Tabloid, DeGeneres'in bunu kanıtlamak için battaniye taşıyan bir fotoğrafına sahip.Çiftin etrafında '2019 başından beri evi olarak adlandırdıkları 45 milyon dolarlık Bali esintili bileşiklerini sattıkları ortaya çıktıktan sonra' ayrılık söylentileri dolaştı. Magazin dergisi daha sonra DeGeneres'in önceki yıla ait olduğunu iddia ediyor. Ellen DeGeneres Gösterisi bir toksik işyeri 'Ellen’ın' nazik 'karakteri sorgulanacak.' Bu sadece çifti daha fazla zorladı ve ikisi 'birbirinden uzaklaşıyor'.

DeGeneres Evleri Taşıyor

DeGeneres ve de Rossi, yeni bir tane alabilmek için 45 milyon dolarlık bileşiklerini sattı. Çift hareket ediyor Dennis Miller’ın eski evi 49 milyon dolara nakit olarak satın aldılar. Komedyen bir ayrılık yüzünden eşyalarını toplamıyor, sadece hareket ediyor. DeGeneres ve Tutuklanan Geliştirme yıldız çekerken gayet iyi gidiyor Ellen’ın Yeni Harika Tasarımcısı HBO Max için.

jess vom rock of love jetzt

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

GENERAL PUBLIC (@ generalpublic.art) tarafından paylaşılan bir yayın

Aşırı İfadeler Bol

Dedikoducu Polis bu hikayede göze çarpan diğer iki konuyu işaret etmek istedi. Birincisi, DeGeneres'in taşınırken 'gözle görülür şekilde mahzun göründüğü' açıklamasıdır. Eşlik eden fotoğrafta yüz maskesi takıyor, bu yüzden bu abartılı bir ifade. Artı, tüm eşyalarını kamyonetlere taşırken kim şevkli görünüyor? Ayrıca, de Rossi ve DeGeneres evliliklerinin sadece yaklaşık yüzde 8'ini bu tesiste yaşamışlardı, bu yüzden taşınmaları önemli değil.

Kadınlar Günü zaten bu ikisinin 'kırılma noktasına' ulaştığını söyledi nisan ayında . İkili görünüşe göre kilit altında tartışıyorlardı, ancak bu kesinlikle doğru değildi. Ashton Kutcher ve Mila Kunis DeGeneres'in arkadaşları da kilitlenme nedeniyle sözde bir iplikle takılıyorlardı. Bu tabloid, ünlü çiftler hakkındaki bu dramatik hikayeleri gerçekte neler olup bittiğine çok az özen göstererek yayınlıyor.

Bu tabloid ayrıca DeGeneres'in onun talk-show'undan çık işyeri iddiaları yüzünden, ama o zamandan beri gösteriye geri döndü. Bu tabloid, açıkça DeGeneres'in kişisel hayatına dair hiçbir kavrayışa sahip değil. Bu “kırılma noktası” cümlesinin tekrarlanmasıyla, bu tabloid'in hikayelerini üretmek için mecazlara dayandığını görebilirsiniz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Conan O’Brien, TBS'de 'İtildi'

Lori Loughlin Hapis Zamanının Onu Mali Açıdan Yok Edeceğinden mi Endişeli?

Rapor: Prens William Kanser Korkusu

Kaley Cuoco, Kocası Karl Cook ile Çocuk Sahibi Olmak İçin Kavga mı Ediyor?

Steven Assanti mein 600 Pfund Leben

Kevin Costner 'Yellowstone' dan Ayrılıyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.