Dır-dir Ellen Gösterisi ev sahibi Ellen DeGeneres 'derinleşen bir kariyer krizinde' çünkü onun ünlü konukları 'rakibe' gitmeyi seçiyorlar Kelly Clarkson’ın DeGeneres'ten kaçınmak için gündüz talk show? Geçenlerde bir tabloid, durumun böyle olduğunu bildirdi. Dedikoducu Polis konuyu inceledik ve kendi sonuçlarımıza vardık.

Kaçınan Ünlüler Ellen DeGeneres Gösterisi ?

National Enquirer birkaç hafta önce kışkırtıcı başlıklı bir makale yayınladı, 'Ellen Crisis Explodes!' Çoğunlukla çürütülmüş çıkış, DeGeneres'in talk şovunun 'zehirli' olarak kabul edildiğini iddia etti, bu nedenle savaşan komedyenin tüm ünlü konukları 'en büyük küçük ekran rakibi' nde görünmek için acele ediyordu Kelly Clarkson Gösterisi .Ellen DeGeneres, People

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Sözde 'en iyi gazeteci' tabloid'e şunları söyledi: 'Ellen'ın şovu artık zehirli. Gittikçe daha fazla yıldızın ondan kaçtığını göreceksiniz ve bunun yerine tartışmasız bir rezervasyonu tercih edeceksiniz. ' Şüpheli yayıncı ekledi,

Büyük A listesindeki ünlüler çalışmalarını tanıtmak istediklerinde, birçok farklı seçenekleri var. Ellen her zaman ilk seçimdi, ancak şimdi yıldızlar yerine Kelly ile oturmayı seçiyorlar.

Kelly Clarkson, 25. Yıllık Eleştirmenler

(DFree / Shutterstock.com)

Kaynağa göre asıl sorun ünlülerin çoğunlukla bir ürünü satmakla ilgilenmeleriydi: kendileri. Ünlüler sadece kendilerini satmak istiyor. Dramaya kapılmak istemiyorlar. '

Çıkış daha sonra, DeGeneres'in 'garsonlara karşı kaba davrandığı, personeli eve duşa gönderdiği ve gazabının yükünü taşımak için çalışanları seçtiği' iddialarını içeren viral bir Twitter başlığı açtı. Dedikoducu Polis Çoktan konuya bir göz attım , büyük olasılıkla bazı gerçek hikayeler içerdiğini kabul ettiğimiz, ancak orada da kesinlikle bazı şakalar vardı.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Kesinlikle doğru olsa da Ellen DeGeneres Gösterisi den muzdarip olmak toksik bir işyeri kültürü Bu çıkış bile, DeGeneres'in özellikle işyerinde meydana gelen toksik davranışa saldırgan olarak adlandırılmadığını kabul etmek zorunda kaldı.

Eski çalışanların ve DeGeneres'in hemfikir olduğu nokta, işyerinin kapsayıcı olmasını ve her çalışanın kendini güvende ve duyduğunu hissetmesini sağlamak için daha uygulamalı bir rol üstlenmesi gerektiğidir. Ellen DeGeneres Pazartesi sabahı yayına döndü ve açılış monologunda olduğu kadar itiraf etti.

İş yeri skandalı, ünlülerin şovundaki talk-show sunucusuna katılmasını da engellemiş gibi görünmüyor. DeGeneres, 18. Sezonun ilk bölümünde, bir kadın komedyen olan Tiffany Haddish'i gösteriye davet etti. Belli ki skandal Haddish'i korkutmadı ve o zamandan beri birçok ünlü DeGeneres'in savunmasına geldi Son birkaç aydır daha ünlü konuklar gelecek gibi görünüyor.

Dan beri 'Ellen DeGeneres acımasız' skandalı patlak verdi , bazı gazeteler kötü haberlerin ne anlama gelebileceğine dair tahminleriyle aşırıya kaçtılar. Ellen Gösterisi . Birçoğu bunu tahmin etti DeGeneres gösterisini bırakırdı , ancak bu yeni sezon bu tahminlerin yanlış olduğunu kanıtlıyor. Bu şüpheli satış noktalarının bu skandalı her şeye rağmen sürdürmeye kararlı olması gibi, DeGeneres sadece gösterisine geri dönmekle kalmayıp aynı zamanda 'nazik ol' markasına sadık bir işyerine liderlik edebileceğini herkese kanıtlamaya kararlı görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.