Yaklaşık bir yıl önce, bir tabloid iddia edildi Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi ’ Evliliği kıskançlıkla sarsıldı ve çift ayrılacaktı. Ancak bu doğru değildi. Dedikoducu Polis O zamanki saçma hikayeyi bozdu. İşte bu saçma hikayeyi neden çürüttüğümüz ve bu güne kadar neden hala yanlış olduğu.

5 Temmuz 2019'da, Dedikoducu Polis bunu bildirdi Yaşam tarzı iddia edilen Ellen DeGeneres ve Portia de Rossi kıskançlıkla parçalandı . Çıkış, de Rossi boş zamanlarını sanat şirketi General Public'e akıtarak geçirirken ikilinin her zamankinden daha fazla kavga ettiğini savundu. Yayına sözde içeriden biri, 'Portia kalbini ve ruhunu bu şirkete döküyor ve bu, Ellen ya da Ellen'ın kariyeriyle hiçbir ilgisi olmayan bir şey tarafından ilk kez tüketiliyor' dedi.Tim Mcgraw & Faith Hill Scheidung

İddia edilen kaynak devam etti DeGeneres kıskanç davrandı ve eşler arasında bir sürtüşmeye neden olduğu noktaya kadar inanılmaz derecede talepkar davrandı. Sözde içeriden biri, 'Bu noktada neredeyse hiç tereddüt etmiyorlar ve neredeyse ayrı hayatlar sürüyorlar,' diye ekledi. Oradan, sahte içeriden, ev sahibinin karısının ilgisinden 'çaresiz' olduğunu, 'de Rossi'nin telefonunu sessize almak zorunda kaldığını çünkü Ellen onu sürekli aradığını' belirtti.

Bu isimsiz bilgi sahibi de Rossi’nin yoğun çalışma programını iddia ettiğinde ve DeGeneres'in 'zorba davranışı' ikili arasında 'acımasız kavgalara' yol açtığında hikaye daha da dramatik hale geldi. Çiftin sözde 'arkadaşları' bundan dolayı spekülasyon yaptı, ikisi boşanacaktı.

ist Trisha Yearwood noch verheiratet

Çiftin sorunları olduğunu ima etmek başka bir şey, DeGeneres'i kontrolcü, kıskanç bir eş olarak göstermeye çalışmak başka bir şeydi. Özellikle de Rossi'nin televizyon sunucusuyla evlenmeden önce bir kariyeri olduğu için.

Şüphelerimizi doğrulamak için, Dedikoducu Polis çifte yakın bir kaynakla görüştü ve ikilinin 'kelimenin tam anlamıyla daha mutlu olmadığını' ve DeGeneres karısının ticari girişimini çok destekledi. Ayrıca, bu hikayenin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve ikisi hala birbirine çok yakın. Ek olarak, bu, çift hakkında yanlış haber yaptığımız için gazeteleri ilk kez ifşa etmek zorunda kalmayız.

O yılın başlarında, güvenilmez dergiyi hak iddia ettiği için basmıştık. Ellen DeGeneres, Portia de Rossi ile çocuk sahibi olmak için gündüz talk şovunu bıraktı . İnsanların bir aile kurmak için işten izin alması alışılmadık bir durum olmasa da, DeGeneres için durum böyle değildi. Dergi, o ve de Rossi'nin bir aile kurabilmesi için komedyenin “nihayet Hollywood'u terk ettiğini” ileri sürdü. DeGeneres geçmişte kendisinin ve eşinin çocuk sahibi olmadığını belirtmişti, bu yüzden hikaye yanlıştı.

Garth Brooks & Trisha Yearwood Ehe

En son yakaladık Temasta , kardeş yayını Yaşam tarzı , yanlış ifade ettiği için DeGeneres ve de Rossi ayrı yaşıyorlardı . İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, eşlerin sorunları olduğu için ayrı yaşadıklarını haber verdi. Bu gerçeklerden daha fazla olamazdı. Koronavirüs salgını sırasında birlikte karantinaya alındıkları için ikisi ayrı yaşamıyorlardı.

Bu, DeGeneres ve de Rossi hakkında haber yaparken magazinlere güvenilemeyeceğinin bir başka kanıtıydı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.