Vardır Ellen DeGeneres çocuk sahibi olma konusundaki fikrini değiştirdi mi? Bir tabloid, gündüz talk show sunucusunun bir çocuğun evliliğini düzeltmesini istediğinde ısrar ediyor. Portia de Rossi ve kariyeri. Dedikoducu Polis rapora bakar.

Ellen DeGeneres'in Evliliğini ve Kariyerini Kurtarmaya Yönelik Planları

'Ellen'ın Beşik Notları: Bir Bebek Her Şeyi Düzeltir!' tarafından makalenin başlığını okur National Enquirer . Gazete, DeGeneres'in evliliğini ve kariyerini, bir bebeği kurtarmak için yeni bir plan hazırladığını iddia ediyor. Bir kaynak, 'Geçen yıl hayatının en zor yılıydı' diyor. İçeriden biri devam ediyor, 'Sorunlarına bir bebeğin cevap verebileceğini umuyor.'Fergie schwarzäugigen Erbsen Ehemann

Gazete, DeGeneres'in raporlarının ortaya çıkmasının ardından 2020'de ev sahibinin başarısız derecelendirmeleri ve tartışmalara maruz kaldığını açıklıyor. iş arkadaşlarına kötü muamele etti ayrıca kişisel hayatına da zarar verdi. Bir kaynağa göre, skandalın sonuçları, Kayıp Balık Nemo neredeyse her şeyde patlayan oyuncu ve 12 yıl önce evlendiği karısı ateş hattının tam ortasındaydı.

Olumlu bir COVID-19 teşhisi aldıktan sonra Ellen evde mahsur kaldığında işler gerçekten doruğa çıktı. Portia için evde cehennem gibiydi. Ellen, toplumsal sorunlarından akşam yemeğinin sıcak ve zamanında olup olmamasına kadar her şeyi ona anlatıyordu.

Portia De Rossi Ellen’ın Kum Torbası Olmaktan Bıktı mı?

Diğer içerdekiler de Rossi'nin karısının 'kişisel kum torbası' olma niyeti olmadığını ve 'rezil diva' nın de Rossi konusunda ne kadar sert davrandığını şimdi anladığını açıkladığını iddia ediyor. Makale, DeGeneres'i bir bebek için bağ kurma fikrini ortaya çıkaran şeyin bu olduğunu ima ediyor. 'Ellen, bir çocuğu paylaşmanın onları tekrar bir araya getireceğine inanıyor ve bunun gerçekleşmesi için vekil yola gitmeye istekli' diye ekliyor.

Tipster şu sonuca varıyor: “Ayrıca hayatına bir bebek getirmenin imajını iyileştireceğine inanıyor. Bu onun zihninde kaybedilemeyecek bir senaryo. '

Ellen ve Portia İçin Bebek Yok, Çift Çocuksuz Ama İyi Yapıyor

Dedikoducu Polis bu dramatik raporu düzeltebilir. Ellen DeGeneres, her şeyden önce birkaç kez şunları söyledi: onun çocuğu yoktu . Portia de Rossi de aynı duyguyu paylaştı. Bununla birlikte, DeGeneres'in evlilik ve kariyer sorunlarını düzeltmek için bir bebeği kullanması mantıklı değil. Ayrıca yanlıştır. Bir talk show sunucusu temsilcisi, hikayenin doğru olmadığını açıkladı. İthafen Ellen DeGeneres Gösterisi , popüler gündüz gösterisi 2022'ye kadar yenilendi. DeGeneres yaptı çok fazla tepki almak ama kariyeri tehlikede değil. COVID-19 teşhisine gelince, ev sahibi geçenlerde daha iyi olduğunu açıkladı.

Ayrıca, Dedikoducu Polis yakın zamanda benzer bir raporu bozdu Enquirer sözde DeGeneres de Rossi'ye saldırdı . Bundan önce, gazete, arkadaşların DeGeneres'in skandallarının karısının nüksetmesine neden olmak . Dedikoducu Polis O zamanlar bu saçma hikayeleri bozdu. Açıkçası, bu çıkış, çift hakkında haber yaparken kabataslak bir geçmişe sahip.

richard gere verheiratet mit julia roberts

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Olivia Wilde ve Harry Styles Yolda Bebek Var mı?

Chelsea Handler, Biden’ın Zaferi İçin Düştü

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Rock of Love Staffel 3 Gewinner

Ashton Kutcher ve Mila Kunis'in '315 Milyon Dolar' Boşanmasının Gerçekleşmesi

Wendy Williams 'Yapımcılara Sağlık Krizinden Sonra Onu Değiştirmek İçin 'Çabalıyor' mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.