Ellen DeGeneres yakın zamanda olmadıkları için ateş altına girdi çalışmak için en iyi kişi ama görünüşe göre kendi ailesindeki insanlar bile komedyenin maskaralıklarına karşı güvende değiller. Annesi Betty’nin doğum gününün şerefine Ellen, Betty'ye 90 yaşındaki kadının yakında unutamayacağı bir doğum günü hediyesi vermek için bir çift makas aldı. Ancak Ellen’ın eylemlerini herkes onaylamıyordu ve fikirlerinin internette yayılmasına izin vermekten çekinmiyorlardı.Ellen yayınladı rahatsız edici video geçen hafta Instagram hesabına, ancak bu konudaki coşku henüz çözülmedi. 'Annem için 90. doğum günü hediyesi' başlığının yer aldığı videoda Ellen, annesinin görünüşte hoşnutsuzluğuna rağmen, düzelticileri çıkardı ve mırıldandı. Betty'nin birkaç protesto sesinden sonra Ellen, 'Bu o kadar kısa değil anne, sadece kenarları hafifletiyor. Sana söz veriyorum.'Betty şaka yollu sordu, 'Bunu yapmana neden izin veriyorum?' Ellen buna cevap verdi, 'Çünkü bugün senin doğum günün.' Betty daha sonra biraz hüzünlü bir şekilde kendi kendine 'Mutlu Yıllar' şarkısını söylemeye başladı. Daha sonra video, Betty'nin aynı sandalyede, ancak belirgin şekilde daha az saçı olan oturmasını gösteriyor. Makas kullanmıyor musun? 90 yaşındaki anneye sordu.

https://www.instagram.com/p/CAdwx96hRLT/'İnan bana, makas kullanmamı istemiyorsun,' diye karşılık verdi talk-show sunucusu. Her şey söylenip bittiğinde, Betty yeni görünüşüne pek aldırış etmedi. Ellen annesinin yeni saç modelini beğenip beğenmediğini sorduğunda, Betty hemen ve dürüstçe cevap verdi, 'Hayır, henüz değil, ama yıkadığımda ... Oh! Gerçekten kısa kestin! ' Umarım Betty daha kısa kilitlere alışır, ancak çevrimiçi olarak bazı insanlar Ellen'ı aradı ve bir yorumcunun 'yaşlı istismarı' dediği şey.

The nasıl bölüm içinde Günlük Postalar özellikle karantina saç kesimi ile ilgili makale Ellen'a karşı sert , bir kişi şöyle diyordu: 'Zavallı Annelerin saçı daha önce çok güzeldi ve kesinlikle tıraş olmayıp kesmesini istemiyordu, şimdi berbat görünüyor.' Yine bir başka isimsiz yorum, 'Bunu annesine neden yaptı, sadece ne kadar kontrol manyağı olduğunu gösteriyor - Ellen'ın yolu veya otoyol.'

Başka bir yorumcu, Ellen'ın Betty'yi 'tanıtım için' kullandığını iddia etti, ancak talk-show sunucusu bunu tam anlamıyla başaramadı, çünkü yorumcu Ellen'ın eylemlerinin onu 'şefkatli bir insan gibi' göstermediğini ekledi. 'annesi böyle' kullandı. Twitter, Ellen'a karşı biraz daha nazik davrandı, ancak ara sıra birkaç kötü mesaj ortaya çıktı.İnternette pek çok kişi Betty’nin yeni saç kesimiyle sorun yaşasa da biz buradayız Dedikoducu Polis oldukça güzel göründüğünü düşünüyorum. Ve açıkça, 90. doğum gününde kızıyla vakit geçirmek muhtemelen Betty'nin isteyebileceği en iyi hediyeydi. Kuaför salonlarının ve berber dükkanlarının çoğunlukla kapalı olduğu bu dönemde, ünlülerin ilk kez saç kesmeye çalışan normal halk saflarına katıldığını görmek biraz güzel. Bazı insanlar her şeyi çok ciddiye al hatta Ellen'ın annesi için yaptığı gibi gönülsüz paylaşımlar.

Şaşırtıcı değil Dedikoducu Polis Ellen'ın adının magazin dergilerini yükselttiğini görmek için. O ve karısı Portia De Rossi, genellikle tabloid fikstürler. Daha geçen ay Kadınlar Günü iddia edildi talk-show sunucusunun evliliği Tutuklanan Geliştirme oyuncu 'kırılma noktasındaydı.' Dedikoducu Polis eşlerin sosyal medya paylaşımlarını, ikisinin gayet iyi anlaşıyor gibi göründüğünü belirtmek için kullandı. Aslında hala kendilerinin videolarını paylaşıyorlar.