Dır-dir Ellen DeGeneres gerçekten tımar Kristen Bell emekli olduğunda onun talk-show'unu devralmak için? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve rekoru düzeltebiliriz.

'Ellen To Kristen: İşe Alındınız!' son sayısında bir başlık okur TAMAM MI! Ekteki makale, talk-show sunucusunun aktrisin sonunda istifa etmeye karar verdiğinde onun yerini almasını istediğini söylüyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Ellen'ın bunu sonsuza kadar yapmak istemediğini herkes biliyor… Düşünce şu ki, iki ya da üç yıl daha yenilenecek ve bu arada Kristen büyük bir devralma için hazırlanacak. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, DeGeneres'in Bell'i kanatları altına almayı teklif ettiğini ve böylece ipleri öğrenebileceğini söylemeye devam ediyor. Şüpheli habercisi, 'Ellen onun çok sevimli olduğunu ve sadece harika bir röportajcı olmanın yanı sıra demografisiyle de bağlantı kuracağını düşünüyor' diye ekliyor. 'Kristen'in onun yerini alacak mükemmel kişi olduğuna ikna oldu.'

Bu sahte hikaye, Bell konuğu geçen yıl 'The Ellen DeGeneres' şovunun bir bölümüne ev sahipliği yaptığı için uydurulmuş gibi görünüyor. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan duruma yakın bir kaynakla görüştü, ancak hikayenin uydurma olduğunu bize garanti etti. Bize, DeGeneres'in Bell'i şovunu devralmaya hazırlamadığı söylendi.

Wer ist Marilyn Mansons Frau?

Dikkat çekmeye değer, bu bir tabloid komedyenin geleceği hakkında bir kepçe varmış gibi davrandığı ilk sefer değil. Daha geçen ay Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! Kardeş satış noktası, Yaşam tarzı , bunu yanlış bildirmek için DeGeneres emekli oluyordu ve olası yerine geçenler Neil Patrick Harris, Chrissy Teigen ve Ellie Kemper dahil. O makale Bell'in yarışta olduğundan bahsetmiyordu.

DeGeneres'in kariyeri hakkında fazla bilgi sahibi olmamasına ek olarak, TAMAM MI! kişisel hayatı hakkında daha fazla bilgi sahibi değil. Sadece birkaç hafta önce Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi çağırdı DeGeneres ve eşi Portia de Rossi'nin bir bebekleri vardı IVF aracılığıyla. Gerçekte, talk-show sunucusu kendisi birkaç kez çocuk istemediğini söyledi.

2017 yılında, Dedikoducu Polis yanlış iddia için çıkışı düzeltti DeGeneres an de Rossi bir bölünmeye gidiyordu sözde 'evlilik sorunları' arasında. Elbette, mutlu eşler hala güçleniyor. Talk-show sunucusunun sözde değiştirme planını çevreleyen bu son makale de sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.