Bu haftanın magazin iddialarından biri Ellen DeGeneres eşini önlemek için 1 milyon dolar plastik cerrahi geçirdi Portia de Rossi onu terk etmekten. Hikaye tamamen saçma. Dedikoducu Polis çürütebilir.Son sayısında bir makale Küre talk show'un Ocak ayındaki 61. doğum gününden önce “kendisine yeni bir milyon dolarlık yüz hediye ettiğini” söylüyor. Dergiye göre DeGeneres'in kapsamlı kozmetik çalışmalarındaki ana motivasyonu, 45 yaşındaki karısının onu terk etmemesi.Komedyeni tedavi etmeyen bir plastik cerrah, 'Yüzünü tam olarak gerdirdiği ve diğer her şeyi yaptığı oldukça açık.' Görünüşe göre DeGeneres ile hiç tanışmamış olan doktor, burun estetiği, boyun germe, alın germe, göz kapağı ameliyatı, yüz dolgusu ve çok daha fazlasını yaptırdığına inanıyor.

Şüpheli bir başka kaynak da şunları ekliyor: “Zamanla Ellen tek başına yüzüne en az 1 milyon dolar harcadı. Kendisiyle Portia arasındaki yaş farkının oldukça farkında. Zamanın ellerini geri çevirmek için her şeyi yapacaktır ve paranın önemi yoktur! 'Derginin hikayesinde hiçbir gerçek yok. Dedikoducu Polis ortak bir arkadaşımızla ve makaleden gülüp geçen çiftle görüştük. Aslında, de Rossi son zamanlarda Biz Haftalık kendisinin ve karısının kendileriyle ilgili boşanma söylentilerini görmezden geldiklerini söyleyen röportaj. Ondan kaçınıyoruz. Umurumuzda değil, ”dedi oyuncu. DeGeneres'in bölünmeyi önlemek için görünümünü elden geçirmesiyle ilgili bu son rapor daha saçma.

Bu haftanın başlarında, Rossi bir Instagram fotoğrafı paylaştı onun ve DeGeneres, talk show sunucusunun yeni Netflix özel programı için bir izleme partisine ev sahipliği yapıyor. Ve bu ayın başlarında, Rossi tarafından bir Instagram videosu yayınladı DeGeneres, 15. yıldönümlerinde onu şaşırttı. Açıkça görülüyor ki, çiftin evliliği güçleniyor. Küre yaş farkı sanki bir tür sorunmuş gibi göstermeye çalışmak, ki bu öyle değil.

Bu arada, güvenilmez tabloid, çiftin ilişkisine dair sıfır içgörüye sahip olduğunu şimdiden kanıtladı. Dedikoducu Polis Temmuz ayında dergiyi haksız yere iddia ettiği için basmış DeGeneres ve de Rossi boşanıyordu çünkü oyuncu karısının bir bebek evlat edinme talebini reddetti. Gerçekte, DeGeneres, çocuk istemediğini açıkça belirtti .Magazin hikayesinin gerçek olmaması yanında mantıksız da. DeGeneres günlük bir talk show düzenliyor, peki bu milyon dolarlık cerrahi makyajı tam olarak ne zaman geçirdi? Böyle bir prosedür tam olarak bir gecede iyileşmez. Çıkışın makalesi tamamen uydurma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.