Dır-dir Ellen DeGeneres Geçenlerde bir tabloid tarafından iddia edildiği gibi, yaşayan en acımasız insanlardan biri mi? Çıkış, hedeflenen bu suçlamanın temeli olarak Twitter'dan bir tartışma aldı. Dedikoducu Polis söylentileri araştırdı ve gerçeğin göründüğünden daha karmaşık olduğunu keşfetti.Nennen Sie alle Baldwin-Brüder

The Küre DeGeneres'in 'yaşayan en acımasız insanlardan biri' olarak kabul edildiğini bildirdi. Çıkış daha sonra Twitter'dan alınan ve gündüz talk-show sunucusuna olumsuz gelen seçilmiş hikayeleri anlatıyor. Sık sık çürütülmüş bir yayında, “Yeni bir personele 'Her gün [Ellen] gerçekten nefret etmek için farklı birini seçiyor' dendi. Bu senin hatan değil, sadece o gün için em, ertesi gün başkasına kaba davranacak. '''Meanie türünün çeşitli iddia edilen karşılaşmalarından' bir diğeri, DeGeneres'in bir keresinde sunucunun yontulmuş ojesinden şikayet ettikten sonra bir garsonu işten çıkardığını iddia etti. Dedikoducu Polis Bu makaleyi yapmak için bu çıkışın çıkardığı Twitter başlığına baktı ve çıkışın neden iki hikayede durduğunu anlayabiliyoruz.

Her şeyden önce, garsonun yontulmuş oje yüzünden kovulmasının hikayesi inanılamayacak kadar alçakça bir hikayeydi. Dedikoducu Polis buldu hikayenin arkasına tweet atmak ve önemli bir farkı fark etti. Tweet, posterin “neredeyse” kovulduğunu söyledi. Ya çıkış noktası Ellen DeGeneres'i daha kötü göstermek için kasıtlı olarak tüm tweet'i alıntı yapmadı ya da ilk önce gerçekleri doğru anladıklarını doğrulamadan bir hikayeyi kötü bir şekilde yorumladılar. Hangisi olursa olsun, magazin gazetesinin kalitesiz haberciliğinin daha da kanıtı. Tırnak cilası takmak çoğu gıda hizmeti endüstrisinde, özellikle de işçi müşterilerin yiyecekleriyle doğrudan temas halinde olduğunda, genellikle yasaktır. DeGeneres gerçekten şikayette bulunmuş olsa bile, gıda güvenliğini ve hijyenini etkileyebilecek bir şey olduğu için bu mantıklıdır.Twitter başlığının geri kalanına gelince, içindeki hikayelerin çoğu en iyi ihtimalle ikinci el hikayelerdi. 'Eski bir arkadaş' kim aynı partide çalıştı , kim olduğunu bildikleri bir 'çizgi roman' DeGeneres ile dost oldu ve bazıları bir bilinmeyen varsayılan bağlantı .

Konu aynı zamanda şaka hikayeleriyle de doluydu ve bazıları şunu iddia ediyordu: Karşısında ev sahibi bir osuruk için spor salonuna giden bir arkadaşını suçladı , bir sunucunun yüzünü bir sıcak çorba kasesi , ve bütün ailelerini öldürdü .Belli ki bazı posterler bunu çok ciddiye almıyordu. Ellen DeGeneres de birkaç kişiyi onun için ayağa kaldırdı ve bu, kararlaştırılan anlatılarında şüphe uyandıracağından, yayın organı basmaya zahmet etmedi. Bazı paylaşılan hikayeler DeGeneres'in cömertliği ya da olduğu zamanlar onlara nazik . Diğerleri orijinal posteri azarladı esasen iftirayı teşvik ettiği için. Yayın açıkça DeGeneres'i kötü gösterecek hikayeleri seçti, ancak yıllar boyunca çeşitli deneyimler olduğu açık.

Dedikoducu Polis bu hikayenin bir şekilde yanlış olduğunu belirledi, ancak bazı hakikat unsurları taşıdı. Hiç kimse herkese karşı her zaman mutlu ve nazik değildir, bu nedenle bazı kişilerin Ellen DeGeneres ile kötü deneyimler yaşamış olması olasıdır. Ve bazı posterlerin hikayelerinde açıkça mizahi niyetleri olsa da, bu başlıkta gerçek hikayeler olabilir. Hikayeleri paylaşanların bazıları doğrulanmış profillerini kullandı, bu da sahte kişilerin arkasına saklanamayacakları anlamına geliyordu. Bu, hikayelerine biraz meşruiyet katıyor, ancak kanıt olmadan, bu olayların gerçekten olup olmadığını veya abartısız olup olmadığını kim söyleyebilir?Açıkçası, herhangi bir hikayeye güvenmek zordur. Küre DeGeneres hakkında. Sadece birkaç ay önce Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için güvenilmez çıkışı bozdu DeGeneres ve eşi Portia de Rossi bir goril evlat edinmek konusunda tartışmayı bırakamadı . Aynı çıkış, yanlış bir şekilde şunu da iddia etti: DeGeneres, Kelly Clarkson’ın yeni talk şovuna çok kızmıştı. . Dedikoducu Polis iki talk-show sunucusunun aslında birbirlerinden hoşlandığını ve yeni şovu tanıtmak için birbirlerinin setlerini ziyaret ettiklerini belirtti. Bu satış noktasının yazdığı her şey bir miktar tuzla alınmalıdır.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.