Yaptı Ellen DeGeneres boşanmak istemek Portia De Rossi aktris onunla bir bebek evlat edinmeyi reddettikten sonra? Geçen yıl bir dergi raporunda iddia edilen buydu. Dedikoducu Polis o zamanlar gerçeğin olmadığını ve bugüne kadar tüm önermenin yanlış olduğu açıktı.

Bir yıl önce Küre biraz 'ikna edici' olduğunu iddia etti, ancak sonunda de Rossi, DeGeneres'in birlikte bir çocuğu evlat edinme planını benimsedi. Ancak, eşler evlilik sorunları yaşamaya başlar başlamaz, aktris fikrini değiştirdi ve DeGeneres ile bebek evlat edinmeyi 'reddetti'. Süpermarket tabloidine göre evlilik sorunları arasında DeGeneres'in de Rossi ile birlikte olmaktansa stüdyoda vakit geçirmeyi tercih eden bir işkolik olması vardı. Sözde bir kaynak, yayına aralarında ne kadar kötü olduğunu söyleyerek, de Rossi ve DeGeneres'in boşanmamasının bir “mucize” olacağını söyledi.Gerçekte, bu sahte rapordan yaklaşık üç hafta sonra, mutlu çift 10. evlilik yıl dönümlerini kutladı. Geçen Ağustos ayında bu dönüm noktasını işaretlemek için, DeGeneres Instagram'da bir video yayınladı evlilik törenlerinden pasajlar içeren. Ve şimdi sahte evlat edinme hikayesinden 365 gün sonra, talk-show sunucusu ve de Rossi hala çok fazla birlikteler.

Aynı derecede önemli olan DeGeneres ve de Rossi, geçmişte, ilişkilerinin başında çocuk sahibi olmak istemedikleri konusunda nasıl anlaştıkları konusunda açık ve dürüst davrandılar. DeGeneres, 'Sohbetlerimizin kesintiye uğramamasını ve üzerinde yapışkan üzüm suyu olmayan mobilyalarımızı seviyoruz' dedi. Daily Telegraph hikaye sadece birkaç yıl önce. Ve birkaç ay önce, DeGeneres bir New York Times Kendisinin ve karısının nasıl sürekli olarak yanlış raporlardan rahatsız olduklarını görün. 'Portia ve ben iki haftada bir boşanıyor veya bebek sahibi oluyor falan duyuyorum,' diye gazeteye doğru olmayan söylentileri reddettiğini söyledi.

İlk raporun yazıldığı sırada DeGeneres ve de Rossi sözde 'bebek draması' yüzünden boşanıyor. Kusursuz bir içeriden bize iddianın gülünç olduğu konusunda güvence verdi ve şimdi 12 ay sonra tabloid'in makalesinin ne kadar yanlış olduğu konusunda hiçbir soru kalmadı. Dergi o zamandan beri daha güvenilir hale de gelmedi. Bu hikayeden kısa bir süre sonra Dedikoducu Polis hakkında uydurma bir hikaye için yayını bozdu DeGeneres plastik cerrahiden 1 milyon dolar alıyor, bu yüzden de Rossi onu terk etmeyecek .

Ve bu yılın başlarında, yanlış bir şekilde iddia ettikten sonra aynı çıkışı çürütmüştük. DeGeneres, Kevin Hart'la yaptığı röportajdan dolayı tepki gördükten sonra talk şovunu bırakıyordu. Bu sırada geçmiş homofobik tweetleri için onu affetti. Bu da yüzde 100 yanlıştı. Aslında, bu makaleden üç ay sonra, DeGeneres iletişimini 2022'ye kadar uzattı.

Dedikoducu Polis Okuyuculara diğer kuruluşların iddialarının zaman içinde nasıl dayandığını göstermek için ara sıra bir önceki yıla ait hikayeleri yeniden inceliyor. Açıkçası, çift boşanmadı ve hayatlarına bir bebek getirmek için yakıcı bir istek ifade etmedi. Belki de zamanı gelmiştir Küre talk show sunucusu ve eşi hakkında daha fazla makale yayınlamadan önce daha iyi DeGeneres kaynakları ve gerçekleri kontrol etme uygulamaları benimsemek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.