Ellen DeGeneres 'dökmedi' Portia de Rossi , yeni bir tabloid kapak hikayesine rağmen. Dedikoducu Polis çürütebilir. Bu rapor ufukta “400 milyon dolarlık bir boşanma” olduğunu iddia ederken, çiftin hala mutlu bir şekilde birlikte olduğuna dair pek çok kanıt var.

The National Enquirer yeni sayısında 'Fed-up Ellen DeGeneres, Portia de Rossi ile paylaştığı evlilik evinden kaçarak gişe rekorları kıran 400 milyon dolarlık boşanma sahnesini hazırladı.' Özellikle 'Ellen'ın evlilik yüzüğünü çıkarıp taşınmasıyla doruğa çıkan tüm kavgaları sona erdirmek için bir kavgaya karıştıkları' iddia ediliyor. Sözde 'içeriden' biri, 'Her şey çok karanlık ve uğursuz. Ellen, soru sorulmasını önlemek için en yakın arkadaşlarından gelen haberleri saklamak için büyük çaba sarf etti. ' Öyleyse, bu isimsiz ve izlenemez 'içeriden' herhangi bir kavrayışa sahip olduğu merak edilmelidir.Bu sözde muhbir delil olmadan dergiye iddia etmeye devam ediyor, “[Ellen] ve Portia gittikçe daha çok kavga ediyorlardı. Sonunda, normalde rutin bir ileri-geri olan şey iğrenç bir hal aldı. ' İddiaya göre DeGeneres'i “dışarı fırlatmaya” ve hareket etmeye yönlendirdi. Yine de çiftin ne hakkında 'kavga ettiği' veya sözde 'acımasız patlama' gerçekleştiğinde asla söylenmedi. Bunun yerine, anonim bir 'kaynak' belirsiz bir şekilde DeGeneres ve de Rossi'nin artık 'birlikte gittikçe daha az zaman geçirdiğini', 'ayrı hayatlar yaşadığını' ve 'bütün gün birbirlerine güçlükle konuştuğunu' iddia ediyor.

Ancak prizin, çiftin gerçekten istifa ettiğini söylediğine dair hiçbir kanıtı yok. Aksine, yayın, 'Boşanmayı ilan ederlerse, Hollywood tarihindeki en pahalılardan biri olmayı vaat ediyor.' Tabii ki, tabloid, yıldızların boşandığını hiçbir kanıt olmadan iddia ederek yıllarını geçirdi. Sadece bir ay önce dergi ısrar etti DeGeneres ve de Rossi bir 'evlilik krizi' yaşıyordu. ve günler sonra çelişkili bir şekilde yaklaşan yıldönümleri için mutlu bir şekilde hazırlandıklarını söylediler.

Şu anda en önemlisi, dergi korurken birlikte vakit geçirmiyor olmaları, DeGeneres ve de Rossi Afrika'ya romantik bir gezi yaptılar. , ikisi de sosyal medyada belgeledi. Sadece üç gün önce, de Rossi Instagram'da karısının bir fotoğrafını yayınladı tatilde 'Sırf güzel olduğu için @theellenshow' başlığıyla birlikte. Arasında DeGeneres'in Instagramındaki son anlık görüntüler onun kolları de Rossi'nin etrafında olan bir fotoğrafı. 'Bu fotoğrafı seviyorum' diye yazdı.

Sonuç: The National Enquirer DeGeneres ve de Rossi'nin ayrıldığını yanlış bir şekilde iddia etmek için yıllardır anonim 'kaynakları' ve 'içeriden' birini kullanıyor. Bu son sayı, 'tüm kavgaları sona erdirmek için verilen mücadeleye' atıfta bulunuyor, ancak bunun ne hakkında olduğunu veya ne zaman gerçekleştiğini asla söylemiyor ve DeGeneres'in sonradan ayrıldığı iddiasını doğrulayacak herhangi bir kanıt sunmuyor. Ayrıca çiftin “ayrı hayatları” olduğu ve birlikte vakit geçirmediği yönündeki iddiaların aksine, Afrika gezisinden yeni döndüler. DeGeneres'in de Rossi'yi “terk etmediği” kolayca anlaşılıyor. Ek olarak, ortak bir arkadaşımız ve DeGeneres de kapak hikayesini reddetti ve magazin dergisinin yayınladığına bile inanamadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.