Dublaja ek olarak sosyal medyada yaşayan 'en acımasız' kişi insanlar şimdi suçluyor Ellen DeGeneres onun ünlülerine zorbalık yaptı. Düşük seviyeli çalışanlar için zehirli bir çalışma ortamı suçlamaları baş belası olsa da Ellen Gösterisi birkaç aydır ev sahipliği yapıyorsanız, görünen o ki sadece sahne arkasındaki insanlar değil şovda kötü bir deneyim . Geriye dönüp baktığımızda, DeGeneres ve ünlü konukları arasında, aralarında bir etkileşim de dahil olmak üzere birkaç garip an yaşandı. Mariah Carey , diva kısa süre önce 'son derece rahatsız' olarak nitelendirdi.

Mariah Carey

Parıltı yıldız Mariah Carey ziyaret etti Ellen DeGeneres Gösterisi O sırada, Carey ve o zamanki kocası Nick Cannon'un ilk çocuklarını beklediklerine dair söylentiler dolaşıyordu. Görünüşe göre gösterisinde bir hamilelik duyurusu yapmaya kararlı olan DeGeneres, Carey'e hamile olduğunu kabul etmesi için baskı yapmaya çalıştı. DeGeneres, gerçekten baskıyı arttırmak için Carey için bir kadeh şampanya çıkardı ve şarkıcının bir yudum alması için ısrar etti.https://www.instagram.com/p/CEQCBmnJWaO/

Carey, sonunda bardağı alıp bir yudum veriyormuş gibi yapmadan önce, yapmaması gereken çeşitli nedenleri öne sürerek kibarca reddetti. Belli ki muzaffer olan DeGeneres daha sonra alkışladı ve bunun Carey'in beklediğinin kanıtı olduğunu açıkladı. Carey aslında o zamanlar hamileydi, ancak henüz bu haberi paylaşmaya hiçbir şekilde hazır değildi. Kısa bir süre sonra, Carey düşük yaptı, ancak bu açıkça görülüyordu. hiçbir şekilde DeGeneres'in hatası ama hamile bir kadını hazır olmadan hamileliğini tartışması için hiç kimsenin zorlamaması veya baskı yapmaması için çok iyi bir neden.

Carey yıllarca bu durumla ilgili duyguları hakkında sessiz kalsa da, anılarının yakında yayınlanacağı günlerde ile konuştu Akbaba deneyim hakkında. “O andan son derece rahatsız oldum, tüm söyleyebileceğim bu. Ve sonuçlarla boğuşmakta gerçekten çok zorlandım ”diye açıkladı. 'Düşük yaptığım için kimseye söylemeye hazır değildim.' Hepsini göz önünde bulundurarak sıcak su DeGeneres zaten o anda Carey, 'Halihazırda meşhur bir otobüsün altına atılan birini atmak istemiyorum, ama o andan zevk almadım' dedi. Carey, “uygulanmasını istediğim anlara uygulanabilecek bir empati var. Ama ne yapmam gerekiyor? Sanki [şarkı söylüyor] 'Ne yapacaksın?' '

Carey, ikizleri Monroe ve Fas ile sonuçlanan bir hamilelik olan bir kez daha hamile olduğunu açıkladıktan sonra 2010 yılında gösteriye geri döndü. Bu ziyaret, Carey için çok daha kolay bir zaman gibi görünüyordu ve Carey, daha önceki rahatsız edici an için DeGeneres'e karşı hissettiği sert hisler görünüşe göre azalmıştı. Bu son değildi DeGeneres gözetlemeye çalıştı misafirlerinin kişisel yaşamına.

https://www.instagram.com/p/B_DbgZzjYSh/

Andrew Garfield ve Emma Stone

2014 yılında Jamie Foxx, Andrew Garfield ve Emma Stone, Ellen Gösterisi filmlerini tanıtmak için İnanılmaz Örümcek Adam 2 . Stone ve Garfield, süper kahraman filminde sevgiyle ilgilendi ve ikilinin ekrandaki kimyası, çıktıkları söylentilerini ateşledi. Görünüşe göre, onlar ve bir süredir ama ilişkiye çok sıkı bir şekilde devam ediyordu.

Neredeyse sağlam bir dakika boyunca, DeGeneres çifti, beyaz perdede kimyalarının arkasındaki gerçek nedenin romantik ilişkilerinden kaynaklandığını ortaya çıkarmaya teşvik etti. Foxx ciddi bir şekilde müdahale etmeye çalışsa da, DeGeneres Garfield ona kesin bir şekilde 'bırakmasını' söyleyene kadar buna devam etti. O zaman bile, DeGeneres ikisine bilerek bir bakış attı, bu da ikisinin de kahkahalara boğulmasına ve gergin bir an olabilecek şeyi etkisiz hale getirmesine neden oldu.

Taylor Swift

Sık sık konuk olan Taylor Swift, şovda çok garip iki an yaşadı. Hayranlar tarafından ilk not edilen örnek 2012'ydi. O zamanlar (ve dürüst olmak gerekirse, şimdi bile), Swift birçok farklı, çok ünlü erkekle çıktığı için bir üne sahipti. Ellen DeGeneres, Swift'i bu itibar hakkında kızdırmaya karar verdi ve ikisinin DeGeneres'in ekranda bir adamın resmini göstereceği ve Swift'in çıkıp çıkmadıklarını belirtmek için bir zil çalacağı bir oyun oynamasını önerdi.

Swift, oyunu oynamak istemediğini defalarca söyledi ve DeGeneres yine de başladığında, Swift gözyaşlarının eşiğindeymiş gibi görünürken 'Durdur şunu' dedi. Bunların hem Swift'in hem de DeGeneres'in içinde olduğu saçma bir parça olup olmadığını kim bilebilir, ancak birçok taraftar o anı kınadı ve DeGeneres'in zorbalık yaptığını söyledi. İkinci garip an birkaç yıl sonra geldi.

Swift bir kez daha şovun konuğu oldu ve Burning Questions segmentinde yer aldı. Geceleri uyuyamadığı zaman ne yaptığı sorulduğunda Swift, aşağı inip buzdolabına baskın yapacağını söyledi. DeGeneres tarafından biraz daha sorgulandığında Swift, davranışın 'tam olarak gönüllü' olmadığını kabul ediyor ve DeGeneres 'Bir sorununuz varmış gibi görünüyor' diye yanıt veriyor.

Bu yılın başlarında, onun içinde Netflix belgeseli Bayan Americana Swift, yeme bozukluğundan muzdarip olduğunu açıkladı. Bu kesinlikle o sırada Swift'in neler yaşadığına dair hiçbir fikri olmayan DeGeneres aleyhine bir iddianame değil, ancak talk-show sunucusunun masum görünmesine rağmen son derece müdahaleci sorularının misafirlerini rahatsız etmesine neden olabileceğinin bir örneği.

Sadece Hollywood Konukları Değil

Ellen DeGeneres, şovunu ziyaret eden Hollywood devleriyle tuhaf anlar yaşamıyor. Uluslararası misafirleriyle de bazı garip anlar oldu. Örneğin, DeGeneres bir zamanlar çocuk ukulele dahisi Feng E'yi şovunda karşıladı. Tayvanlı çocuk, kendisi ile DeGeneres arasındaki iletişimi kolaylaştırmak için yanına bir tercüman getirdi.

Talk-show sunucusu çevirmene biraz kaba davrandı, ancak genç bayanla şaka yapıyor olması da oldukça olası. Bir defasında DeGeneres, DeGeneres'in gerekli olduğunu düşündüğünden daha uzun süre konuştuğu için kadını azarlamış gibiydi. Sonra, kadın bir akustik gitardan “parmak tarzı” bir gitar olarak bahsettiğinde, DeGeneres, Feng E'den daha spesifik olmasını istemediği için onu bir kez daha azarladı. Kadının konuşma boyunca güldüğüne ve DeGeneres de gülümsüyordu Bu onun sadece şaka yaptığını gösteriyor olabilirdi, ancak bazılarının ağzında kötü bir tat bırakan bir karşılaşmaydı.

Aynı şekilde, bazı izleyiciler, özellikle de K-pop hayranları, Ellen DeGeneres'in Britney Spears'a viral dansını nasıl yapacağını öğretmek için 'Gangnam Style' şarkıcısı Psy'yi gösteriye davet etmesinden sonra rahatsız oldu. Videonun bir noktasında Psy, DeGeneres'in yapmayı unutmuş olduğu gibi, kendisini izleyiciye tanıtmak için dersi durdurur. Bazı izleyiciler de şovun konuğu olan Simon Cowell'in Koreli rapçiyi selamlamak için ayağa kalkmadığı için üzüldü.

Warum hat Tom Cruise Scientology verlassen?

Açıkça, bu olaylardan bazıları DeGeneres tarafından yapılan mizah girişimleriydi, ama sadece biri denediği için komik ya da eğlenceli olmak eleştiriden veya kabalık suçlamalarından muaf oldukları anlamına gelmez. Bazen ünlülerle ilgili dedikoduları ele geçirmek isteyen DeGeneres, zaman zaman biraz fazla ileri gidiyormuş gibi geliyor. Bu, hiçbir şekilde DeGeneres'in soğuk kalpli, zalim canavar olduğu anlamına gelmez. magazin dergilerinde , ancak iyileştirilmesi gereken bir alan var gibi görünüyor. DeGeneres, şovunda çalışan herkesin sanki güvenli bir ortamdaymış gibi hissetmesini sağlamak için değişiklikler yapmaya hazır görünüyor, şimdi sadece yapması gerekiyor misafirlerinin olduğundan emin ol Aynı şekilde düşün.