Ellen DeGeneres sağlıksız bir işyerini beslediği iddiaları üzerine son zamanlarda sıcak suda. Bununla birlikte, bazı gazeteler Hollywood'un tepkisine ilişkin değerlendirmelerinde aşırı derecede abartılı davranıyor ve A listesindeki ünlüler tarafından bir kenara atıldığını iddia ediyor.

Ellen DeGeneres Hollywood'dan Atıldı mı?

Taze kapalı edepsizlik söylentileri , Temasta DeGeneres'in Hollywood arkadaşları tarafından soğukta bırakıldığını bildiriyor. Dergiye 'içeriden' biri, 'Ellen Hollywood'dan beklediği desteği almıyor. Sessizlik sağır ediyor. ' Makale çoğunlukla toksik işyeri hikayesi . Çalışanların ciddi hikayesini karalamak istemiyoruz Dedikoducu Polis sadece bu tabloid iddiasını haber yapıyor.Dergi makalesini bu güvenilmez kaynaktan başka bir alıntıyla bitiriyor: 'Bundan sonra ünlü misafirleriyle, özellikle de onu savunmayanlarla, şovunda nasıl yüzleşecek?' Karşısında 17 yıldır her gün çalışıyor, bu da DeGeneres'in yanında binlerce olmasa da yüzlerce misafirin oturduğu anlamına geliyor. Her birinin ev sahibini alenen desteklemesini beklemek imkansız olurdu, ancak birçok büyük yıldız şimdiden destekledi.

Hala A-List Desteği Var

Bu tabloid raporunun aksine, birçok Hollywood yıldızı DeGeneres'in savunmasına geldi. Kevin Hart , Katy Perry , ve Ashton Kutcher hepsi kamuya açık bir şekilde talk-show sunucusuna desteklerini ifade ettiler. Uzun zamandır arkadaşlar Jay Leno ve Diane Keton bunu da yaptım. Dedikoducu Polis Hollywood'un içinden gelen bu destek dalgasına işaret ederek bu tabloidi çürütebilir. Atlantik Okyanusu yakın zamanda bir makale yayınladı Hollywood'un desteğini sorgulamak DeGeneres için iyiydi ya da değildi.

alter Mann von der staatlichen Farmwerbung

DeGeneres, Portia De Rossi'nin Kamu Desteğini Aldı

Bu skandalın ortasında Ellen DeGeneres'i destekleyen ünlülerden biri de karısı, Tutuklanan Geliştirme yıldız Portia de Rossi. Eşini desteklemek için Instagram'a gitti.

https://www.instagram.com/p/CDb1I_Jp2S1/?utm_source=ig_embed

Bu onay önemlidir, çünkü de Rossi'nin sahip olduğu aynı tabloiddeki diğer söylentileri çürütür. DeGeneres'te yürüdü . 12 yıllık karısını terk etmedi, alamadılar da o 250 milyon dolarlık boşanma çıkış da mızmızlanıyordu. Oh, ve hatta iddia etti ki iki ayrı yaşıyordu Mart ayında geri döndü. İşler, en azından evde DeGeneres için iyi gidiyor, bu tabloid'in inandığının aksine.

Bu, DeGeneres'in az önce yaptığı sahte haberin aynısı gayrimenkulde milyonlarca dolar kaybetti , biz kolayca yakaladık. Temasta Ellen DeGeneres'in geleceğiyle ilgili bir hakikat kaynağı değil. Eski çalışanlarından gelen bu zehirli işyeri iddialarının ne olduğu görülmeye devam ediyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Dedikoducu Polis bir sonraki ayakkabının ne zaman düşebileceği için.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.