Rezil eski doktor ve aşı karşıtı aktivist Andrew Wakefield çıkıyordu Elle Macpherson birkaç yıldır. Bir tabloid, ikisinin ilişkisinin sallantıda olduğunu söylüyor. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve işte bulduğumuz şey.

'Romance Woes For Elle'

Göre Yeni fikir , Macpherson bir sosyal medya tiradına gitti 'görünüşte kendisinin ve erkeğinin ... bıraktığını söylediği söylentileri doğruluyor. Macpherson, aşıların otizmle bağlantılı olduğu şeklindeki itibarını yitirmiş iddiaları üzerine dünyanın her yerinden ısı aldığı göz önüne alındığında, 'suçlanan doktordan uzaklaşması için arkadaşlarından ve ailesinden baskı altında'. Bir kaynak, Wakefield'ı ülkenin 'resmi olmayan' babası 'olarak adlandırır. anti-vax hareketi 'Olağanüstü miktarda nefret postası alan, Macpherson'a gitmesi için baskı ekleyen.Macpherson’ın çevrimiçi gönderileri, 'kendini iyileştirmek en büyük geri dönüştür' ifadesini ve diğer motive edici şeyleri içeriyordu. Makale, bir 'arkadaş' ın 'her şeyin onun için çok fazla olması sürpriz olmaz' diyen bir alıntıyla sona eriyor.

Macpherson Bir Anti-Vaxer

Bu rapordan çok uzak olan Macpherson, aşı karşıtı erkek arkadaşını seviyor. Geçenlerde artık 'ilahi bir zaman' olduğunu söyledi aşılama karşıtı söylemi teşvik etmek Potansiyel bir Covid-19 aşısının haberi milyonlara umut verdi. Görünüşe göre, otizm iddialarının yanlış olduğu anlaşıldıktan sonra tıp yapmaktan yasal olarak men edilen kocasıyla mükemmel bir eşleşme.

Aşılama konusundaki tehlikeli konumu onları parçalamadan değil, bir araya getiren bir şey olduğundan, bu hikaye düzmece. Macpherson'ın gönderdiği motivasyonel mesajlar, Instagram'ın her yerinde bulunan oldukça genel iyi hissettiren mesajlardır ve gerçekten bir ayrılığa işaret etmezler. İlk etapta, kaba bir üne sahip bir tabloid için bir gerginlikti.

Tabloid, Macpherson Markını Kaçırdı

Dedikoducu Polis yıllar önce bu tabloid'i iddia ettiği için basmış Macpherson ve Brad Pitt çıkıyordu. İçin bir rep Vampir ile Röportaj aktör kayıtta bize bu hikayenin o sırada hala Angelina Jolie ile evli olduğu için 'doğru olmadığını' söyledi.

Bu tabloid kısa süre önce dikkatini tekrar modele çevirdi ve kendisi ve Wakefield'ın 'düşük anahtar' olacağını söyledi. Donald Trump ile düğün katılımda. Bu hikaye, Wakefield’ın boşanması tamamlandığında ortaya çıktı, ancak hemen hiçbir hevesli düğün olmadı. Yeni fikirler kardeş yayın Kadınlar Günü, sonra rapor etti iki nişanlandı ve bu biraz daha makul olsa da, doğru yapmadı.

Macpherson, görüşlerini desteklemese, anti-vax topluluğuyla bu kadar yakından ilişkili bir adamla çıkmaya başlamazdı. Bu hikaye çok uzak ve sahteydi.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Koca Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.