Süper model Elle Macpherson erkek arkadaşıyla yılın av tüfeği düğünü yapmak üzere mi? Bir tabloid düğüne sadece birkaç hafta kaldığını söylüyor. Dedikoducu Polis daha yakından bakıyor.Boşanmışlar İçin Düğün Çanları

Göre Yeni fikir , Macpherson, Andrew Wakefield ile 2017'de 'onunla tanıştığından beri' 'evlenmek istiyordu'. Wakefield 'nihayet karısını boşadığına' göre, ikisi 'bir şipşak tören planlıyor.' Bu Macpherson’ın üçüncü düğünü olacaktı ve magazin dergisi onun çeşitli boşanmalarından geçiyor. Gazeteci, çiftin 'düşük anahtar' bir şey planladığını iddia ederken, aynı zamanda 'yılın düğünü' olacağını ve Başkan Donald Trump ve golfçü Greg Norman gibi konukların orada olabileceğini ima ediyor. Bu bize pek 'düşük anahtar' gelmiyor.Jake von State Farm Schauspielerwechsel

Gazete gazetesi ayrıca Elle Macpherson’ın erkek arkadaşının tıp konusundaki tartışmalı görüşlerini de inceliyor ve 'tartışmalı aşı karşıtı inançları nedeniyle Birleşik Krallık'ta [tıp] uygulamaktan men edildiğini' belirtiyor. Bu potansiyel barikat, Macpherson için bir faktör değildir. Andrew’ün inançlarının tartışmalı olduğunu biliyor ama doğal tıbbı da seviyor. Birlikte dünyayı değiştirebileceklerini düşünüyor. ' Dünyayı nasıl değiştirecekleri kimsenin tahmin etmediği bir şey.

Uzun beyaz bir elbise giymiş Elle Macpherson, Altın Küre

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)İlk Sahte Macpherson Raporu Değil

O zamandan beri uzun zaman oldu Dedikoducu Polis Macpherson’ın aşk hayatıyla ilgili bir hikayeyi çökertti, ama her şeyin bir emsali var. Aynı tabloid, 2017'de Macpherson'ın Brad Pitt ile çıkmak . Pitt'in temsilcisi, hikayenin doğru olmadığına dair bize güvence verdi ve üç yıl sonra, sahte iddiayla ilgili başka bir dikizleme duymadık.

Düğün Planlamasına Dair Kanıt Yok

Bu ikisi için aceleci bir düğün olmuyor. Wakefield'ın yakın zamanda boşanmasını sonuçlandırdı , bir düğünün sadece 'haftalar sonra' olduğuna dair hiçbir kanıt yok. Bu ikisinin eninde sonunda evlenmesi her zaman mümkündür, bir yıldır flört ediyorlar, ancak köşede ya da işlerde olduğuna dair hiçbir kanıt yok.Tanıma Göre, 'Av Tüfeği Düğün' Değil

Bu parçanın başlığı biraz yem ve anahtar niteliğindedir ve bunlar tarafından sürekli olarak yayınlanır. Yeni fikir . Av tüfeği düğünü terimi, bir çiftin hamile olduğu için hızla evlendiği anlamına gelir. 56 yaşındaki Macpherson hamile değil, magazin gazetesi de hamile olduğunu iddia etmiyor. Bir çiftin aceleyle evlenmesi pompalı bir düğünle aynı şey değildir ve Yeni fikir bunu biliyor ama yine de manşeti kullandı.

Diğer Baskın Düğün Efsaneleri

Bu tabloid Gwyneth Paltrow, düğünü planlamak eski kocası Chris Martin ve Dakota Johnson. Paltrow'un Johnson'a karşı hiçbir kötü iradesi olmasa da, Johnson ve Martin nişan bile almadı.

Was sind die Haie Vermögen

Bu tabloid ayrıca Victoria Beckham'ın gelecekteki kayınvalidesi Nicola Peltz ile anlaşmazlığa düştüğünü iddia etti. hangi kraliyetler davet edilmeli düğüne. Düğünler ve nişanlar dergi satmanın kolay bir yoludur, ancak hikayeleri doğru yapmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis kesin olarak söyleyemez, ancak kanıtlar göz önüne alındığında bu büyük olasılıkla yanlıştır.