Bu haftanın magazin iddialarından biri Elle Fanning Sevdikleri, onun ile dedikodu romantizminden endişeleniyor Max Minghella , kendisinden 13 yaş büyük. Dedikoducu Polis uydurma hikayeyi çürütebilir. Yanlış olduğu söylendi.

Fanning ve Minghella'nın yaklaşan film setinde bir romantizm yarattığı bildirildi. Genç ruhu . En çok “Damızlık Kızın Öyküsü” ile tanınan aktör ve Sosyal ağ , oyuncunun pop yıldızı olmayı hayal eden bir genci canlandırdığı drama ile ilk yönetmenlik deneyimini yaşıyor. İkisi arasında bir ilişki söylentileri, Londra'da bir gezinti sırasında rahat göründükleri Ağustos ayında başladı. Her iki yıldız da çıktıklarını doğrulamadı.Son sayısında bir makale TAMAM MI! okur, 'Elle & Max: Heartbreak İçin mi Gidiyorsunuz?' İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Herkes bunun son derece uygunsuz bir ilişki olduğunu düşünüyor. Kesinlikle onun çalışanı olarak başladı, ilham perisi oldu ve kız arkadaşı olarak yaralandı. '

Sözde kaynak ayrıca, Fanning’in ailesinin onun oyuncu için çok genç olduğunu düşündüğünü, hayatındaki diğerlerinin ise 'sadece Elle'nin çok derine çok hızlı girdiğini görmek istemediğini' iddia ediyor. Şüpheli habercisi, Minghella'nın aktrisin sevdiklerinin sözde onaylamamasını umursamadığını ve 'bu ilişkiyi yürütmeye tamamen takıntılı' olduğunu söyleyerek devam ediyor.

Dedikoducu Polis Ancak, Fanning'e yakın bir kaynakla görüştük ve bize isimsiz kalmak koşuluyla derginin hikayesinin doğru olmadığını söyledi. Bu makale, oyuncu ve oyuncu arasında önemli bir yaş farkı olduğu için uydurulmuş gibi görünüyor. Genç ruhu yönetmen. Her şeye rağmen, Fanning’in güvendiği yakın çevrede hiç kimsenin, özel tutmayı seçtiği kişisel hayatı hakkında tabloid ile konuşmadığından eminiz.

O esnada, TAMAM MI! Fanning ile ilgili doğru hikayeleri bildirmek söz konusu olduğunda pek güvenilir değildir. Geçen yıl, Dedikoducu Polis dergiyi, aktrisin haksız yere kan davası yaptığını iddia ettiği için aradı. Mary Shelley başrol oyuncusu Maisie Williams. Çıkış, Fanning'in yardımcı yıldızına 'fotoğrafçılara nasıl poz verileceği' konusunda talimat vermesinin ardından, ikilinin Toronto Uluslararası Film Festivali'nin kırmızı halısında toz bulduğunu iddia etti.

Raporun doğruluğu kanıtlanmamıştı. Etkinlikteki röportajlar daha sonra internette yayınlandı ve ortak yıldızların birlikte çalışma konusunda fışkırmasını öne sürdü. Derginin profesyonel ilişkileri yerine Fanning’in aşk hayatını hedefleyen son makalesi artık doğru değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.