Elizabeth Hurley kısa bir süre önce, kısa bir bikini ve geniş bir gülümsemeden başka bir şey giymeden egzotik yerlerde tatil yaptığı fotoğraflarını yayınlıyor ve buna 'taklit tatil' diyor. Bugünkü yayın, Hurley'nin hayal gücüne çok az şey bırakan, müstehcen renkte ipli bikini giyen bir videosuydu. 55 yaşındaki İngiliz aktris olabilir evde sıkışıp kalmak ama sıcak zamanlarda eski videolarına ve fotoğraflarına bakmak onu biraz neşelendiriyor gibi görünüyor.

Elizabeth Hurley’in Pretend Tatili Devam Ediyor

Elizabeth Hurley sekiz gün önce, esas olarak ufacık bikinili kendini gösteren resimlerini yayınlamak . Hurley, arka arkaya son üç gün boyunca, bir kumsalda dolaşmaktan, zar zor orada olan mayosu kadar mavi bir havuzda yüzmeye kadar her şeyi yaptığı videoları yayınladı.Wo hat Kelly Clarkson geheiratet?

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1) tarafından paylaşılan bir yayın

İyi Bir Neden Hakkında Her Şey

İkinci videoda Hurley, Dünya Kanser Günü'nü kabul ediyor. Estee Lauder’in Göğüs Kanseri Kampanyasının Küresel Elçisi olarak Hurley, okuyucuları ölümcül hastalıkla ilgili diğer gerçekleri paylaşırken kendi kendini kontrol etme ve test yaptırma konusunda tetikte olmaya çağırdı. Videoda, kamera için şakacı bir şekilde dönerken Hurley, pembe bir meme kanseri bilinçlendirme tişörtü ve leopar desenli bikini altları giydi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1) tarafından paylaşılan bir yayın

Stevie wundert sich, blind zu sein

Bugünün videosu, Hurley'nin bej renkli ipli bir bikini giymesini öne sürdü. Göz kamaştırıcı yıldız neredeyse hiçbir şey giymiyormuş gibi görünüyordu. Kollarını genişçe uzattığında ve izleyicilere 'Günaydın cenneti' derken, tonlanmış karın ve kolları tamamen sergileniyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Elizabeth Hurley (@ elizabethhurley1) tarafından paylaşılan bir yayın

10 günlük taklit tatil neredeyse bitti ve bizi garip bir şekilde hayal kırıklığına uğrattı. Uyanmamak gerçekten tuhaf olacak Elizabeth Hurley'in yeni bir fotoğrafı bikinili. Hurley’in güzel tatil gönderilerinde dolaylı olarak yaşamak çok hoş.

sind garth und trisha geschieden

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanç mı?

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Tüm Bu Kiloları Kaybetmesinin Gerçek Nedeni

Faith Hill und Tim McGraw lassen sich scheiden

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?