Dır-dir Edward Norton Hollywood'u Wall Street yatırımcısı olmak için bırakmak mı? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve sadece rekoru düzeltebiliriz.

Son sayısında bir başlık Star 'Nerdy Norton’un Wall Street Düşleri' yazıyor. Aktör, 2015 yılında, tüketici satın alımlarını artırmada TV reklamlarının etkinliğini ölçmek için yapay zeka kullanan bir veri analizi firması EDO'yu kurdu. Dergiye göre Norton artık tamamen kendi tüketici araştırma firmasına odaklanmış durumda ve film kariyerini arka plana atıyor.Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle diyor: 'Ailesi eski para ve parasını evlere ve arabalara harcamasını istemiyor - ona kalıcı ve anlamlı bir miras yaratmasını söylediler.' Gazeteci, Norton'un bir sonraki Elon Musk olacağına inandığını ve 'diğer yüksek teknoloji girişimlerine yatırım yapmayı planladığını' söyleyerek devam ediyor. Bir sözde içeriden biri ekliyor: 'Ed'ler her zaman biraz inek olmuştu, ama iyi biri!'

Norton'un bir teknoloji girişimcisi olduğu doğru olsa da, günlük işini bıraktığı fikri doğru değil. Kaynağın makalesi, anonim ve izlenemeyen bir ihbarcıdan gelen iddialara dayanmaktadır, ancak Dedikoducu Polis Kayıtta bize bunun yanlış olduğunu söyleyen oyuncunun temsilcisiyle görüştü. Norton sözcüsü, şu anda suç draması Annesiz Brooklyn yazdığı, yönettiği, yapımcılığını üstlendiği ve diğer A listesindeki aktörlerle birlikte rol aldığı film. Warner Bros. filminin bu yıl içinde gösterime girmesi planlanıyor.

İşin garibi, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Kardeş yayını, National Enquirer , geçen yıl çekimler devam ederken Norton’un filmi hakkında bir hikaye uydurduğu için. Tabloid yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Bruce Willis setinde kalp krizi geçirdi Annesiz Brooklyn ama rapor gülünç derecede yanlıştı. Dergi, bir sahneyi çekerken film yıldızının çöktüğünü iddia etti, ancak çıkış, filmler ile gerçek hayat arasındaki farkı bilmiyor gibiydi. Gerçekte, Willis'in senaryolu düşüşü, sahte bir çatışmayı çekerken meydana geldi.

Bu arada, dedikodu medyası Norton’un kariyeri hakkında doğru habercilik söz konusu olduğunda tam olarak güvenilir değildir. Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Diğer kardeş kanalı RadarOnline, 2016 yılında yanlış bir şekilde ekip oluşturduğunu bildirdiği için Brad Pitt'in devamı için Dövüş Kulübü . Bu açıkça hiç olmadı. Hollywood'u bırakan aktör hakkındaki bu son makale de benzer şekilde sahtedir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.