Vardır Eddie Cibrian gerçekten yasaklı eş LeAnn Rimes yaklaşan TV şovunun setinde onu ziyaret etmekten? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Ancak oyuncunun temsilcisi bize bunun tamamen yanlış olduğunu söylüyor.

Cibrian şu anda özel dedektif olarak rol aldığı ABC dizisi “Take Two” yu çekiyor. Yaşam tarzı Oyuncu, karısının iş yerinde dikkatini dağıtmasını istemiyor. Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Eddie, LeAnn'ı gösterinin LA setinden yasakladı. Bunu büyük bir yıldız olma şansı olarak görüyor. Odaklanmalı ve aklını işte tutmalı. 'Prizin raporu en başından beri yanlış. 'Take Two' Los Angeles'ta değil, Vancouver'da çekiliyor. Sözde 'içeriden' birinin şov setinin nerede olduğunu bilmediği düşünüldüğünde, bunların hiçbirinin doğru olmadığı oldukça açık. Yine de, iddia edilen ihbarcı ayrıca 2010'da Rimes'ın 'CSI: Miami' setinde 'sürtüşmeye' neden olduğunu çünkü Cibrian'ı her ziyaret ettiğinde diva gibi davrandığını iddia ediyor. Görünüşte var olmayan kaynağa göre, benzer dramdan kaçınmak için aktörün 'LeAnn'dan uzak durmasını istediği' söyleniyor.

Bununla birlikte, bu makalenin tamamı, 'Take Two' nun gerçekte nerede çekildiğini bilmeyen, anonim ve izlenemeyen bir 'içeriden' alınan bilgilere dayanıyor. Dedikoducu Polis Öte yandan, Cibrian’ın sözcüsü kayıtlara raporun hem 'gülünç' hem de 'tamamen yanlış' olduğunu söyledi. Aynı zamanda doğru olmadığı da kanıtlanıyor. Rimes, gösterisinin setinde Cibrian'ı ziyaret ederken görüldü Mart ayında geri döndü.

Dedikoducu Polis Cibrian ve Rimes'ın evlilik sorunları yaşadığına dair yanlış raporları genellikle çürütmek zorunda kalır, bu yüzden şaşırmayız Yaşam tarzı yeni dizisini daha fazla yalan uydurmak için bir bahane olarak kullanıyor. Daha önce şarkıcının, yoldayken kocasını gözetleyebilmek için çiftin evine gizli kameralar kurmasıyla ilgili sahte bir hikaye yayınlamıştık.

Bu saçmalıktan kısa bir süre önce, Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde Rimes ve Cibrian'ın 'beş parasız' olduklarını iddia ettikleri ve sözde mali sıkıntıları nedeniyle boşandıkları için başka bir tabloid'e seslendi. Varolmayan evlilik sorunlarıyla ilgili benzer tabloid hikayeleri, çiftin düğümü bağladığı 2011 yılına kadar uzanıyor. Bu son makale, boşanma kararı aldıklarını iddia etmekte yetersiz kalıyor, ancak Cibrian'ın karısını çalışırken yanında istemediği fikri de aynı derecede yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.