Dwayne The Rock Johnson şimdi ünlü oyunculuk kariyeri için , ancak WWE'ye onu süperstar statüsüne getirdiği için borçlu. İlk gönderisi geçmişini yansıtıyor ve Johnson’ın nereden geldiği için minnettarlığının mükemmel bir örneği.The Rock: Instagram'ın Favori Aksiyon Kahramanı

Dwayne Johnson, yıllar içinde Instagram'ın favorisi haline geldi. Ondan en küçük iki kızı ile sevimli etkileşimler tabii ki çılgın antrenmanlarına, gerçekten dudak uçuklatan hile yemekleri Instagram hesabı her zaman eğlenceli. Yaklaşık on yıl boyunca Johnson, hayranlarını yoğun hayatıyla güncel tuttu, ancak her şey 17 Şubat 2013'te ilk gönderisini yüklediğinde başladı.Johnson, sayesinde çoktan ev ismi olma yolunda ilerliyordu. oyunculuk pirzola ve Hollywood gişe rekorları kıran filmler gibi hızlı ve Öfkeli franchise, ancak ilk yazısı gururla WWE köklerini yansıtıyordu. Fotoğrafta yer alan Johnson, filmi için basın toplantısı yapıyor. G.I. Joe: Misilleme WWE şampiyonluk kemerine baktığında fotoğrafta gülümsüyordu.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Therock (@therock) tarafından paylaşılan bir yayınDoğal olarak Johnson, göreve bir şakayla eşlik etti. 'Kaya. Sen. Instagram. İşe açığız… ”fotoğrafa altyazı koydu, ardından da yanak diliyle' #InstagramGetsRocked 'etiketini ekledi. Bu kesinlikle doğru çıktı, bu yüzden kimse biraz ukala olduğu için The Rock'a kızamaz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Jennifer Aniston’ın 'Yeni Adamı' Jason SudeikisAmber Rachdi 'My 600-Lb'den. Life ’: O Şimdi Nerede

Rapor: Pete Davidson 'SNL'de' Zehirli 'Ortamdan Ayrılıyor

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

wer gewinnt Rock of Love

Rapor: Whoopi Goldberg 'Sağlık Krizi' İle Karşı Karşıya