Dır-dir Dwayne Johnson bırakmakla tehdit etmek Hızlı ve Öfkeli 9 Çünkü Vin Diesel filmi yönetmek mi istiyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

İki aksiyon yıldızının setinde rezil bir kan davası vardı. Öfkeli Kaderi 2016'da ve şimdi göre Star , çift 'başka bir hesaplaşmaya doğru gidiyor.' İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Vin bir sonraki filmi yönetmeye kararlı hızlı ve Öfkeli film, ancak Dwayne ve ekibi, yaparsa resimden çekilmekle tehdit ediyor. Vin ve Dwayne bir arada bile olamazlar. 'Hat Sandra Bullock geheiratet?

Sözde kaynak ekliyor: “Bu iki adam hakkında en sonunda aynı sayfada konuşulanlar çok sıcak bir hava. Bir buçuk yıl önceki gibi birbirleriyle çatışıyorlar ve görünürde sıfır uzlaşma var. ' Johnson ve Diesel'in hala çok iyi şartlarda görünmediği doğru olsa da, tabloid'in olayları anlatımı yanlış.

Ekim 2017'de, Diesel, yönetmen Justin Lin'i Facebook'ta duyurdu sonraki iki taksit için iade edilecektir. hızlı ve Öfkeli imtiyaz. Lin şimdiye kadar dizinin sekiz girişinden dördünü yönetti. Oyuncunun serideki bir sonraki filmi yönetme niyeti yoktu, bu yüzden tabloid'in tüm önermesi temelsiz.

Johnson'a gelince, ayrılmakla tehdit etmiyor Hızlı ve Öfkeli 9 ve bunun sebebi ilk başta devam filminde görünmeyi planlamamasıydı. Ocak ayında, Johnson, karakterinin Hobbs'un dokuzuncu filmde olmayacağını doğruladı dizide. Bunun yerine, oyuncu yan ürün için Jason Statham ile birlikte çalışıyor. Hızlı ve Öfkeli Hediyeler: Hobbs ve Shaw , Ağustos ayında sinemalarda. 'Biz yokuz Hızlı 9 çünkü çekime başlamaya hazırlanıyorlar ”dedi aktör MTV News'e. 'Ama kim bilir Hızlı 10 ve yolun sonunda asla bilemezsin. '

Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis geliştirilmesinde yer alan bir kaynak ile kontrol edildi Hızlı ve Öfkeli 9 ve derginin makalesinin sahte olduğundan eminiz. Popüler franchise, birçok sahte tabloid hikayesinin merkezinde yer aldı. Birkaç ay önce aradık Star Kardeş yayını, TAMAM MI! , bunu yanlış bildirmek için Henry Cavill dokuzuncu filmde rol alması için Johnson'a yalvarıyordu. . İddiayı çürütdükten kısa bir süre sonra Johnson, filme dahil olmadığını açıkladı. Çıkacak devam filmini çevreleyen satış noktasının son makalesi daha kurgu.

Was hat Renee Zellweger getan?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.