Duggar ailesi patriği ve ana reisi, Jim bob ve Michelle Duggar , oldukça torun koleksiyonuna sahip. 19 çocukla, torunlarının kısa süre sonra etkileyici sayıdaki çocuklarının sayısından daha fazla olacakları aşikar. Şimdiye kadar, çiftin 17 torunu var, ancak çocuklarının sadece sekizinin evli ve çocuk sahibi olmasından dolayı, kesinlikle daha fazlası gelecek.Josh + Anna Duggar

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Sadece #SuperTuesday değil, bugün en iyi arkadaşımın doğum günü! 32. Doğum Günün Kutlu Olsun Joshua! * * * #littleduggars #birthday #icecream #mumlar #family #partyTarafından paylaşılan bir yayın Anna Duggar (@annaduggar) 3 Mar 2020, 19:42 PST tarihindeJosh, 19 kardeşinden ilk evlendi ve 2008'de eşi Anna ile düğünü şovda büyük bir olaydı. Anna ve Josh, düğünlerinden bu yana altı çocuğu ailede ağırladı. Jim Bob ve Michelle gibi çift, çocukları için farklı isimler kullanmaya karar verdi. Ancak ebeveynlerinin tercih ettiği 'J' isimleri yerine Josh ve Anna, 'M.' ile gittiler. Çocuklarının isimleri Mackynzie, Michael, Marcus, Meredith, Mason ve en küçük bebek Maryella'dır.

John-David + Abbie Grace Duggar

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Bence kalplerimiz 10 beden büyüdü!

Tarafından paylaşılan bir yayın John ve Abbie (@johnandabbie) 22 Oca 2020 10:09 PST tarihindeJohn-David, ailedeki en büyük ikinci çocuktur. Onun ikiz kardeş, Jana , hala evli değil. John-David, 2018 yılında karısı Abbie Grace ile evlendi. Çiftin yakın zamanda ilk çocukları olan Grace adında 8 haftalık bir kız çocuğu dünyaya geldi.

Schauspieler in staatlichen Werbespots

Jill + Derick Dillard

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Eve döndüğünde bu çocuklarla başları belaya girdi haha ​​Sam, 'trompet' i istediği için neredeyse bir rulo tuvalet kağıdını tuvalete boşalttı. Bu küçük adamları çok sevin ve anneliğin çılgın yolculuğunu kucaklayın çünkü bu tatlı mevsimin sonsuza dek sürmeyeceğini biliyorum! Ayrıca koca @derickdillard'la çocuksuz bir hafta sonu geçirdikten sonra, @cldilla sayesinde Y’all en iyisi!

Tarafından paylaşılan bir yayın Jill Dillard (@jillmdillard) 18 Kas 2019, 10:07 PST tarihinde

2014 yılında evlenen Jill ve kocası Derick'in bir avuç gibi görünen iki küçük çocuğu var. Ne Jill ne de Derick maskaralıklarına pek aldırış etmiyor gibi görünüyor. Hepsi çok aktif iki çocuğa sahip olmanın eğlencesinin bir parçası. İsimleri İsrail ve Samuel.

Jessa + Ben Seewald

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

@ben_seewald. . . . : @katieopris

Tarafından paylaşılan bir yayın Jessa Seewald (@jessaseewald) 14 Kas 2019, 10:48 PST tarihinde

Jessa ve kocası Ben de 2014'te evlendi ve en büyük oğulları Spurgeon bir yıl sonra doğdu. Kısa süre sonra kardeşi Henry tarafından takip edildi. Geçen yıl ailenin başka bir üyesini getirdi, bebek Ivy.

der Gewinner des Tintenmeisters

Jinger ve Jeremy Vuolo

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

En küçük ayaklar kalbimizdeki en büyük ayak izlerini oluşturur

Tarafından paylaşılan bir yayın Jinger Vuolo (@jingervuolo) 27 Şub 2020 19:16 PST

Jinger ve Jeremy 2016'da evlendi ve bebek kızları Felicity'yi 2018'de karşıladılar. Çift, Los Angeles, California'ya taşındı. Jinger ayrıca sadece uzun etek giymek gibi bazı aile geleneklerini de bozuyor ve bazen Instagram gönderilerinde pantolon giyerken görülebiliyor.

Joe + Kendra Duggar

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Mutlu Pazarlar [?] #Garrettduggar #addisonduggar * * * * * dress @citrusandlemon

Tarafından paylaşılan bir yayın Joseph ve Kendra Duggar (@littleduggarfamily) 26 Oca 2020 19:49 PST tarihinde

Joseph veya Joe ve karısı Kendra 2017'de evlendi. İlk çocukları oldu, bir yıl sonra Garrett adında bir oğulları oldu. Kasım 2019'da, kızları Addison doğduğunda aileleri bir kez daha büyüdü.

Josiah + Lauren Duggar

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Mutlu Noeller 2019! . . 'Bize bir çocuk doğdu, bize bir oğul verildi: ve hükümet onun omzunda olacak: ve onun adı Harika, Danışman, Yüce Tanrı, Ebedi Baba, Barış Prensi olarak anılacak.' İşaya 9: 6. . # happybirthdayjesus # kutsanmış pc: @jed_duggar

Tarafından paylaşılan bir yayın Josiah ve Lauren Duggar (@siandlaurenduggar) 25 Ara 2019, 12:58 PST tarihinde

Josiah, 2018'de Lauren ile evlendi. 23 yaşındaki ve 20 yaşındaki karısı, kızları Bella'yı karşıladıklarında Kasım 2019'un Duggar klanı için bir bebek patlaması ayı olduğunu kanıtladı.

Joy-Anna + Austin Forsyth

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Noel 2019! . Bu hafta o kadar sıcaktı ki Aralık ayı gibi gelmiyor, ama harika bir Noel geçirdik ve umarım sizin de yapmışsınızdır !! . # noel2019 #merrychristmas #forsythfamily #GideonMartynForsyth

Tarafından paylaşılan bir yayın Joy Forsyth (@austinandjoyforsyth) 26 Ara 2019, 11:42 PST tarihinde

Wo ist Pablo Escobars Frau

Küçük kız kardeşi Johannah ile karıştırılmaması gereken Joy-Anna, 2017 yılında kocası Austin ile evlendi. Çift, kızları Annabell'in düşük yapmasının ardından kalp kırıklığı yaşadı. Ancak 2018'de oğulları Gideon'u karşıladıklarında hayatları sevinçle doldu.