Oldu Emlak Kardeşler star Drew Scott ikizini uyarmak, Jonathan , 'iki evli' ile olan ilişkisine 'ara vermek' Zooey Deschanel ? Bir tabloid, Drew'un kardeşine Deschanel'in önceki evliliğinden olan iki çocuğuna 'üvey babalık görevlerini üstlenme konusunda gerçekçi' olması gerektiğini söylediğini iddia etti. Dedikoducu Polis duruma baktı.

Suri Cruise und Jamie Foxx

Jonathan Scott 'Boşanmış Anne' Zooey Deschanel ile Çok Hızlı mı Hareket Ediyor?

National Enquirer yaz boyunca ' Emlak Bro, Zooey ile Twin’in Geleceğine Satılmıyor! ' Makalenin alt başlığı, doğrulanmamış, bilinmeyen 'kaynaklardan' gelen ifadelere dayanarak, 'Drew Jonathan'ın Boşanmış Anneyle Çok Fazla Şey Yapmasından Korkuyor' şeklinde açıklandı.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) tarafından paylaşılan bir gönderi

Tabloid, Drew Scott'ın ikizinin 'iki evli Zooey Deschanel ile aşkı bulmasından' 'heyecanlandığını', ancak Jonathan'ın 'herhangi bir düğün planında fren yapacağını' umduğunu iddia etti. Yeni kız onun 'Bir!' olduğundan kesinlikle emin olana kadar başrolde oynayın. kaynak ısrar etti.

Drew, Jonathan'ın çok hızlı dalabileceğinden endişeleniyor.

Kaynak, Jonathan ve Zooey'nin koronavirüs salgınının başlamasından sonra kilit altında birlikte çok fazla zaman geçirdiklerini açıkladı, bu da Drew'un endişesinin arkasındaki sebepti. Kaynak ayrıca, Drew'un Jonathan'ın 2007'de evlendiği Kelsy Ully ile evliliğinin 2013'te sona ermesinden sonra ne kadar 'paramparça' olduğunu hatırladığını belirtti.

Jonathan'ın sevgiyle ikinci kez incinmesi korkusuna ek olarak Drew, kardeşine Deschanel'in iki çocuğuna üvey baba olma fikri konusunda 'gerçekçi' olmasını tavsiye ediyordu.

Jonathan her zaman çocuk istemekten bahsederdi ama onlarla asla gerçek zaman geçirmezdi.

Eminem und seine Tochter singen

Dedikoducu Polisin Çekimi

Jonathan Scott ve Zooey Deschanel sunağa koşmuyorlar, aynı zamanda Drew'un konuyla ilgili görüşünün, en başta verdiyse bile, Jonathan'ın ilişkisiyle ne yaptığıyla hiçbir ilgisi yok. O bir yetişkin ve ikizinin rızası olsun ya da olmasın kendi seçimlerini yapabilir.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jonathan Silver Scott (@jonathanscott) tarafından paylaşılan bir gönderi

Jonathan kendisi, Deschanel ile olan sözde nişanına ilişkin söylentilere ve erkek kardeşinin aktrisle olan ilişkisine verdiği tepkilere değindi. SiriusXM’ler Covino ve Zengin Şov . Emlak Kardeşler yıldız açıkladı

'Aslında gülüyorduk çünkü çıkan hemen hemen her hikaye 'Drew, Zooey'e Jonathan'a Evlenme İzni Veriyor' veya 'Drew İlişkiye Başını Veriyor'. öyleyse Drew benim 'Kardeş-Babam' mı? Hayatımda olan her şeyi onaylaması gerekiyor mu? '

Ayrıca Jonathan, 'Bir muhabire söylemeden önce kız arkadaşımdan benimle evlenme teklif edeceğime oldukça eminim' dedi. Jonathan Scott ve Zooey Deschanel yakın gelecekte nişanlanırlarsa, haberi yayacak olanlar onlar olacak. Gölgeli, güvenilmez bir tabloid Enquirer kesinlikle bilen son kişi olur.

Bu tabloid, Deschanel'in Jonathan'la ilişkisi söz konusu olduğunda hikayeyi asla tam olarak anlamadı. Dedikoducu Polis geçtiğimiz günlerde, kuruluşun yazın 500 günü yıldız Jonathan'la sadece 'ganimet aramaları' için ve kariyerini desteklemek için . Dürüst olmayan tabloid de bunu iddia ettiği için tutuklandı. Jonathan’ın Deschanel ile ilişkisi ikizi ile arasına bir kama sürüyordu. İkisi birbirine yakın ve Deschanel artık ailelerinin hoş bir parçası. Bu derginin bu kadar kötü bir üne sahip olmasına şaşmamalı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Carrie Underwood Aileyi İhmal Eden, Sinir Bozucu Kocası Mike Fisher Çok Fazla Çalışarak mı?

Kanye West Twitter'da Steve Harvey'in Fotoğrafını Yayınladı ve Hayranları Şüpheli Bir Şey Fark Etti

Wie alt ist Bob Ross?

Jaden Smith Eşcinsel mi? 'Onun ve Yaratıcısı Tyler Arasında Olan Her Şey

Rapor: Ryan Seacrest 'Trajik Tailspin' de

Dave Chappelle’nin Karısı Kimdir? Elaine Chappelle Hakkında Her Şey

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.