Zooey Deschanel' ile romantizm Jonathan Scott peri masalı dışında bir şey, ancak Scott ile ikiz kardeşi arasında sorunlara neden oldu mu? Çizdi ? Dedikoducu Polis söylentiyi o sırada araştırdı. Şimdi hikayeye dönüp bakıyoruz.

Solda Jonathon Scott, sağda Zooey Deschanel.

(Ga Fullner / Shutterstock.com)Ist Kate wieder schwanger?

Zooey Deschanel 'The Property Brothers?' Arasına Geldi

Geçen ocak, Radar Çevrimiçi Jonathan ve Drew Scott olduğu iddia edildi Jonathan'ın ilişkisi yüzünden savaştaydık Deschanel ile. Çıkış iddia etti Emlak Kardeşler yıldızlar anlaşmazlık içindeydi çünkü Drew ikizinin yüksek profilli ilişkisi konusunda mutsuzdu. Bir kaynak, kardeşlerin 'her zaman bir çift olarak daha güçlü olduklarını bildiklerini, ancak şimdi çiftin Jonathan ve Zooey olduğunu' ortaya koydu. İçeriden biri, Jonathan'ın 'Hollywood yıldızlarıyla takılırken Drew’un lavabolarını tamir ederken' devam ettiğini söyledi.

Drew Scott, Jonathan'ı destekliyor

Dedikoducu Polis raporu açıklığa kavuşturmak için zaman kaybetmedi. Jonathan ve Drew Scott, Jonathan’ın Zooey Deschanel ile olan ilişkisi konusunda bir kardeş davası yaşamıyorlardı. Aslında, Drew erkek kardeşinin aktrisle çıkmasını destekliyor. Scott ve Deschanel'e gelince, ikili hala güçlü. Son zamanlarda, gayrimenkul girişimcisi kız arkadaşına mutlu yıllar diledi Instagram'da tatlı bir başlık ile:

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Jonathan Silver Scott (@jonathanscott) tarafından paylaşılan bir gönderi

Jonathan’ın Söylentilere Bakması

Scott SiriusXM’e ifşa edildi Covino ve Zengin Şov kişisel hayatı ve onu çevreleyen söylentiler ve Deschanel, kardeşi ile onun arasında bir iç şakaya dönüştü.

Aslında gülüyorduk çünkü çıkan hemen hemen her hikaye 'Drew, Jonathan'ın Zooey ile evlenmesi için izin veriyor' ya da 'Drew ilişkiye başını salladı. Drew benim kardeşim-babam mı? Hayatımda olan her şeyi onaylaması gerekiyor mu? Bunun neden haber olduğunu anlamıyorum.

Jonathan Scott, ikiz kardeşi ile ilişkisiyle ilgili saçma dedikodular hakkında şaka yapabiliyorsa, açıkça kardeşler bu konuda anlaşmazlığa düşmezler. Aslında, Dedikoducu Polis Scott ve Deschanel hakkında birkaç başka yanlış haberi bozdu. İki ay önce National Enquirer iddia edilen Drew Scott kardeşini Zooey Deschanel ile çıkması konusunda uyardı . Bundan önce, gazete Deschanel'in sadece Scott'ı ünlü profilini yükseltmek için 'ganimet aramaları' için kullanıyor . Dedikoducu Polis bu saçma anlatıları çürüttü. Scott kardeşler arasında herhangi bir çekişme olmaz ve Deschanel erkek arkadaşını şöhret için kullanmaz. Şöhret bölümünde kesinlikle yardımına ihtiyacı yok, her ikisi de açıkça çok popüler. Bu yazıda bu ikisi hakkında bildirilen her şey saçmadır.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Drew Carey Hollywood'dan Ayrılırken 'Fiyat Doğru' yu Bıraktı

Tiger Woods Geri Kazanmaya mı Çalışıyor Ex Lindsey Vonn?

jonny depp und bernstein hörten

Claudia Conway, Anne Kellyanne Tarafından Taciz Edildiği İddiasının Rahatsız Edici Videoları Paylaşıyor

Brad Pitt, Jennifer Aniston Fransa'da Evleniyor mu?

Prens Andrew ve Sarah Ferguson Yeniden Evleniyor mu?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.