Are Drew Barrymore ve Will Kopelman tekrar bir araya gelmek? Gazetelerden birinin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis İddiaya baktık ve şimdi hikayeyi bozabiliriz.

Barrymore ve Kopelman’ın boşanması 2016 yılında sonuçlandı, bir zamanlar kendisinin 'en kötü kabusu' olduğunu söylediği bir ayrılık. Ama şimdi göre TAMAM MI! , onun 'en mükemmel hayalleri gerçek oluyor.' Dedikodu dergisi, eski eşlerin sadece 'aşklarına bir şans daha vermek' olmadıklarını, ama aslında koridorda tekrar yürümeyi planladıklarını iddia ediyor. Sözde 'arkadaş' denen bir kişinin 'Yeniden evlenecekleri ve çok heyecanlı oldukları söyleniyor.'Bununla birlikte, 'kelimedir' nin, magazin gazetelerinin kendisini bir iddiadan uzaklaştırmak için kullandıkları saçma ifadelerden biri olduğunu belirtmek gerekir. Bu Barrymore ve Kopelman’ın gerçek bir 'arkadaşı' olsaydı, sadece 'kelimenin' ne olduğunu değil, aslında sadece bir söylenti olan 'kelimenin' ne olduğunu değil, neler olup bittiğini kesinlikle bilirlerdi. Dahası, meşru bir 'arkadaş' çift hakkında dedikodu medyasıyla hiç konuşmayacaktır.

Ancak bu sözde arkadaş, 'Süslü hiçbir şey istemiyorlar, sadece orijinal yeminlerini bir yargıç önünde tekrarlayıp birlikte yeni bir hayata başlamak için' diye devam ediyor. Çıkış ayrıca, 'Sessiz Belediye Binası töreninden sonra, Olive ve Frankie'nin kızlarının ebeveynleri, rahat bir balayı için İrlanda'ya uçmayı planlıyor.' Yine de sözde evlilikler için tarih verilmedi.

Yayın, Barrymore ve Kopelman'ın ayrılıklarından bu yana çocuklarını başarılı bir şekilde yetiştirdiklerine işaret ediyor ve aktris 'Anneler Günü'nde ve Idaho'daki Noel tatillerinde çiftin özçekimlerini paylaşıyor.' Magazin gazetesi, 'romantik kıvılcımın yeniden alevlendiği' yer olduğunu iddia ediyor. Ama bu doğru olsa da Barrymore ve Kopelman Noel'i çocuklarıyla birlikte kutladı birlikte geçirdikleri zaman bu noktada evlilikler arası bir uzlaşma olarak yanlış anlaşılmamalıdır.

Aslında, 'The Ellen DeGeneres Show' un Cuma günkü bölümünde Barrymore, hem kendisinin hem de eski sevgilisinin buluşma uygulaması Raya'da olduğunu açıkladı . Elbette, tekrar bir araya gelirler ve yeniden evlenirlerse, ikisinin de böyle bir hizmeti kullanmasına gerek kalmazdı. Ve röportaj sırasında, Kopelman'a 'çocuklarımın babası' diye atıfta bulunarak romantik bir buluşma önerisinde bulunmadı.

Bölümün başında, yıldızın şu anda bekar olduğu da açıktı, çünkü o ve talk-show sunucusu, iddia edilen sahte bir tabloid hikayesi hakkında şaka yaptılar. Barrymore ona kız arkadaş bulması için DeGeneres'e yalvarıyordu. . İlişki durumu gerçekten değişirse ve değiştiğinde, haberleri veren dedikodu dergileri olmayacağını söylemek yeterli.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.