Hemen sonra Drew Barrymore’un talk show duyuruldu, bir yayın programın doom'u heceleyeceğini savundu. Konuşma . Barrymore’un şovu nihayet bugün yayınlanırken, Dedikoducu Polis şovun ilk çıkışından önceki spekülasyon ve söylentileri tekrar gözden geçirmek ve ilk haberciliğimizden bu yana herhangi bir değişiklik olup olmadığını görmek istedik. İşte bulduklarımız.

Dır-dir Konuşma İptal mi Ediliyor?

Geçen Kasım National Enquirer Barrymore’un şovuyla ilgili raporunu yayınladı , Ekim ayında CBS ve Barrymore tarafından duyuruldu. İle Santa Clarita Diyeti Aktrisin merakla beklenen programı, sektörden bir kişi yayına şunları söyledi: Konuşma neredeyse on yıllık yayında kaldıktan sonra doğrama bloğundaydı. İsimsiz kaynak, 'Herkes Drew'a yer açmak için neyin iptal edildiğini görmeyi bekliyor,' dedi. Enquirer .https://www.instagram.com/p/CEHZUOOnsKT/

Ellen Degeneres und Portia de Rossi Ehe

' Sıcak Tezgah , Fiyat doğru ve Bir anlaşma yapalım hepsi iyi gidiyor - ve Dr. Phil bir derecelendirme kralıdır. O bırakır Konuşma ve bir sabun. ' Julie Chen, Eylül ayında ayrıldığını duyurduğu için uzun süredir devam eden şov o sonbaharda manşetlerde yer almıştı. 'Eski CBS patronu Les Moonves’un eşi Julie Chen ile artık Sharon Osbourne’un Konuşma savunmasız görünüyor, ”diye açıkladı. Söylenti ilk okunduğunda biraz inandırıcı olsa da, pek bir anlam ifade etmeyen ve bahsetmeye değer birçok ayrıntı vardı.

https://www.instagram.com/p/CFAaedxJvVs/

Kaynağın ifadesine rağmen, dizide aslında iki pembe dizi vardı: Genç ve Huzursuz ve Cesur ve Güzel . Ayrıca Yargıç Judy , bundan hiç bahsedilmedi. Bundan daha da önemlisi, CBS'nin sendikasyon programlarının yayın zamanlarını belirlememesi, çünkü bu yerel bağlı kuruluşların işi. Dedikoducu Polis yine de gerçek bir CBS sözcüsü ile görüştük ve kayıtta bize Barrymore’un gösterisinin hiçbir şeyin yerini almayacağını söyledi.

Neler Oluyor Drew Barrymore Gösterisi

Ayrıca programlar, farklı amaçlara sahip çok farklı programlardır - Konuşma 'Nin yuvarlak masa yaklaşımı, Barrymore'un ilk çıkışına kadar basında yaptığı şovu anlattığından çok farklı. Olduğu gibi, oyuncu şaka bile yaptı Enquirer 'S geçmiş tedavisi eleştirmenlerle yakın zamanda yaptığı bir tanıtım röportajında ​​şovunda açık ve dürüst olmaktan bahsettiğinde. 'Kapağındasın National Enquirer 13 yaşında kurumsallaştığı için sana yol açacak pek fazla insan yok ”dedi. 'Getir onu!' Çıkış yolu ona biraz iltifat atmaya çalıştığında bile, sonuçta yine de yanlış çıktı ve çirkin görünüyordu.

https://www.instagram.com/p/CFGJfFlDLiD/

Trisha Yearwood Gewichtszunahme 2017

Ev sahipleri Konuşma, o esnada, Haziran ayında Daytime Emmy'leri ağırlayacak . Görünüşe göre, program aslında geçen sonbaharda olduğu gibi benzer bir yerde. Chen’in geçen yılki ayrılışı gibi, Marie Osmond gösteriye geri dönmeyeceğini duyurdu bu aydan daha erken. Bu son değişiklik, aşağıdaki gibi bir yuvarlak masa şovunda oldukça normal ve anlaşılır bir olaydır. Konuşma ve kesinlikle başka bir programla ilgisi yoktur. Şovun veya kalan sunucularının değişikliği nasıl halledeceğini hâlâ bilmiyor olsak da, şovun kapanmasıyla ilgili şok edici bir şey veya herhangi bir haber beklemiyoruz.

Osmond, ailesine ve diğer kariyer fırsatlarına daha fazla odaklanmak için ayrıldı, bu da gösterinin devam etmesini beklediğini gösteriyor. Barrymore’un şovuna çok benzer şekilde, program büyük olasılıkla izleyicinin ihtiyaçlarını karşılamaya ve oyuncu kadrosu ve ekibi için güvenli bir prodüksiyon süreci sürdürmeye odaklanmaya devam edecek. Söylentinin orijinal yayınından bu yana, ne uzun süredir devam eden tartışma programı ne de yepyeni bir talk show için yenilenmiş bir kıyamet belirtisi yoktu. İle yeni göstericileri ve yönetici yapımcıları , Konuşma on birinci sezonu için harika bir yer gibi görünüyor.

Talk Show Söylentileri Oldukça Vahşileşebilir

Yeterince tuhaf bir şekilde, bu tek başına bir sahte habercilik değildi ve kötü şöhretli yayın, temelsiz spekülasyonlar ve bariz bir şekilde yanlış 'bilgiler' yayınlamaya devam etti. Dedikoducu Polis iflas etmek zorunda kaldı daha yeni çıkan söylentilerden biri hakkında Konuşma Sharon Osbourne, ama bu tabloid’in son zamanlarda televizyonla ilgili dedikodularla kıyaslandığında hiçbir şey değil.

Wie alt ist Rob Lowes Frau?

Sadece birkaç hafta önce, hakkında tamamen yanlış bir hikaye yayınladı. Chip ve Joanna Gaines arasında bir kavga muhtemelen yeniden başlatılmasını tehlikeye atıyor Sabitleyici Üst . Ondan önce iddia etti Jimmy Kimmel değiştirilmek üzereydi ağ yöneticilerinin sırasına göre. Bu sonuncusu bile değil Enquirer'ın çirkin eğlence yayını - aynı ay, bunu tartışmaya çalıştı Kanye West’in Twitter patlaması aslında sadece bir hile derecelendirmelerini artırmak için Kardashians ile tutmak . Temmuz ayında bile, tahmininde yanlış anladı: Ellen DeGeneres sözleşmesini yenilemeyecekti ve emekliliğini ilan edecekti. Görünüşe göre bu televizyon masalında gerçek bir kez daha bizim tarafımızdaydı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.