Drew Barrymore ve CBS, aktrisin 2020 sonbaharından itibaren kendi gündüz talk show'una ev sahipliği yapacağını duyurdu. Sahte bir tabloid raporuna göre, bu kesin bir kıyamet anlamına geliyor. Konuşma , sözde sonuç olarak iptal ediliyor. Dedikoducu Polis iddiaya baktı ve onu çözebiliriz.

Barrymore ve CBS, Ekim ayı başlarında yeni talk show'u duyurdular ve şimdiden National Enquirer gösterinin çalacağını iddia ediyor Konuşma neredeyse on yıllık bir çalışmadan sonra yayından kaldırıldı. Tabloid sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, 'Herkes Drew'a yer açmak için neyin iptal edileceğini bekliyor. Sıcak Tezgah , Fiyat doğru ve Bir anlaşma yapalım hepsi iyi gidiyor - ve Dr. Phil bir derecelendirme kralıdır. O bırakır Konuşma ve bir sabun. ' Aslında CBS’nin gündüz programında iki sabun var, Genç ve Huzursuz ve Cesur ve Güzel . Ayrıca birde şu var Yargıç Judy ama bu zaten 2021 yılına kadar yenilendi. Makale şimdiden güvenilmez bir başlangıç ​​yaptı.Ayrıca, bu şovların teknik olarak ortak şovlar olduğuna dikkat çekmek önemlidir, bu nedenle CBS, yerel istasyonlara bağlı olduğu için hangi şovların veya ne zaman yayınlanacağını belirlemez. CBS, ülke çapında yalnızca 14 istasyona sahiptir ve bağlı kuruluşlarının çoğu için programlama kararları vermez. Satış ortakları yine de şovu satın almak istiyorsa, CBS onu üretmeyi veya dağıtmayı bırakmaz. Aslında, Barrymore’un talk-show'undan da sorumlu olacak olan CBS Television Distribution, 12 farklı gündüz programı dağıtıyor. Temel olarak, tabloid veya sözde kaynakları neler olup bittiğine dair hiçbir kavrayışa sahip değil. Her şeye rağmen, CBS sözcüsü, ağın herhangi bir gündüz şovunu değiştirme planları olmadığını söyleyerek kayda geçiyor.

Yerel istasyonların ortak gündüz şovlarıyla ne yapacağını tahmin etmek için henüz çok erken. Konuşma Gazetede olduğu gibi iptal edilecek, bu noktada sadece aptalca. Yine de, prizin 'içeriden' eki, 'Eski CBS patronu Les Mooves'in eşi Julie Chen, artık Sharon Osbourne’un Konuşma savunmasız görünüyor. ' Chen geçen yıldan önce gösteriden ayrıldı ve bu onsuz ikinci sezon. Moonves, cinsel taciz suçlamalarının ardından istifa ettiği geçen Eylül ayından bu yana CBS'de de bulunuyor. Herhangi birinin şovla bir ilgisi olsaydı, kesinlikle ağ kararı bu sezondan önce verecekti. Bu, tabloid tarafından var olmayan tartışmaları kışkırtmak için gündeme getirilen eski bir haber.

Şaşırtıcı değil Enquirer aktrisle ilgili herhangi bir şey söz konusu olduğunda hiçbir ipucu yok. Ağustos ayında tabloid, Barrymore üçüncü bir çocuk istiyordu ve 'hem in vitro fertilizasyonu hem de evlat edinmeyi araştırıyordu. Bu sahte rapora göre, oyuncu 'özellikle bir kız sahibi olmakla ilgileniyordu.' Bu, Barrymore'un kendisinin iki çocuk sahibi olmaktan ne kadar hoşlandığından bahsetmesine ve üçüncü olma fikrinden asla bahsetmemesine rağmen oldu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.