Drew Barrymore spekülatif ve yanlış bir tabloid haberine rağmen üçüncü çocuğuna hamile değil. Dedikoducu Polis sadece bebek söylentilerini çürütebilir. Oyuncu beklemiyor.

Göre Kadınlar Günü , aktrisin geçen hafta Los Angeles'ta Cameron Diaz ile alışveriş yaparken 'belirgin şekilde daha yuvarlak bir midesi' vardı. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: 'Drew’un beklemesi çok büyük bir sürpriz olmazdı.' Sözde kaynak ayrıca, Barrymore'un daha fazla çocuk sahibi olmayı düşündüğü 'bir süredir Hollywood'da dedikodular dolaştığını' iddia ediyor.sind matt und bernstein noch zusammen

'O zaten harika bir anne ve başka bir çocuğa sahip olmak için eski moda veya geleneksel bir ilişki içinde olması gerekmiyor,' diye ekliyor. Bunun ne anlama geldiği bile belli değil. Barrymore'un gizemli bir donör kullanarak IVF'ye başvurduğunu öne süren 'içeriden' kişi mi? Yoksa oyuncunun bebeğinin babası olmak için sıradan bir eş seçmesi fikri mi?

Bir parça kanıttan yoksun olan derginin temelsiz hikayesine bakılmaksızın, Dedikoducu Polis Barrymore'a yakın bir kaynakla görüştü ve bize isminin açıklanmaması koşuluyla hamile olmadığını söyledi. Eski kocası Will Kopelman ile iki genç kızı paylaşan oyuncu, üçte birini beklemiyor.

Sadece birkaç hafta önce Barrymore bekar olduğunu açıkladı ve zamanının çoğunu çalışarak ve kızlarını büyütmekle geçiriyor. Aktris, insanlarla tanışmakta zorlandığını ve onun tarzı olmadığı için flört uygulamalarını kullanmayı bıraktığını söyledi. Basitçe söylemek gerekirse, tek oyuncunun herhangi bir erkeğin bebeğine hamile olması pek olası görünmüyor.

Ek olarak, bu yılın başlarında Barrymore, bir hayranının yanlışlıkla hamile olduğunu varsaydığını açıkladı bir restorandan çıkarken. Mart ayında 'James Corden ile Geç Geç Şov' üzerine bir röportajda aktris, bir hayranının bebek beklediği için kendisini tebrik etmesinden sonra 'Hayır, şu anda şişmanım' diye şaka yaptı.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, magazin dergilerinin Barrymore'u yanlış bir şekilde hamile bırakma alışkanlıkları vardır. Mayıs 2016'da, Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer aktrisin 'bebek yumruğu' yaptığını iddia ettiği için. Bu makalede, sözde çocuk ya eski kocası Kopelman'a ya da gizemli bir adama aitti.

George und Amal Clooney Scheidung

Bundan sadece bir ay önce, Barrymore'un Kopelman'dan ayrıldığını duyurmasıyla aynı sıralarda, Star Barrymore'un başka bir adamın bebeğine altı aylık hamile olduğunu iddia etti. Bu hamilelik anlatıları açıkça ortaya çıkmadı. Konuyla ilgili bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.