Yaptı Drew Barrymore ve Justin Long bu yıl tekrar çıkmaya mı başlıyorsunuz? Bir tabloid, eskiden tekrar tekrar kapalı olan çiftin kesinlikle geri döndüğünü ve Barrymore'un 'Justin'e yeniden aşık olduğunu' iddia etti. Dedikoducu Polis rapora baktı ve çok farklı bir sonuca vardı.

Drew Barrymore, Going The Distance filmlerinden bir sahnede Justin Long tarafından taşınıyor

(Everett Koleksiyonu / Shutterstock.com)Drew Barrymore, Justin Long İlişkiyi Veriyor 'Another Shot?'

'Drew ve Justin Tekrar Birlikte!' son sayısında aşırı neşeli başlığı okuyun TAMAM MI! . Gazeteci, Will Kopelman'dan boşandıktan sonra, Drew Barrymore'un yıllarca eski sevgilisi Justin Long ile yeniden bağlantı kurduğu konusunda ısrar etti. İkisi ilk olarak 2007’nin setinde buluştu O sadece seninle ilgilenmiyor ve 2010 yılına kadar açık ve kapalı tarihlendi. Kısa süre önce birbirleriyle yeniden bağlantı kurduktan sonra, 'bir kaynak, bir kaynak çıkışına bir şeyler daha vermeye karar verdi. Her şeyi bilen bu kaynağa göre, ikili 'çok takılıyor ve gece geç saatlerde cilveli metinler ve e-postalar alışverişinde bulunuyor', ekliyor,

Drew, arkadaşlarına tekrar Justin'e aşık olduğunu söylüyor.

Barrymore İçin Bu Zaman Farklı

Şimdi, tabloid notlarının uzun süredir ilişkileri sona erdiğinde 'terk edildiğini' bildiren Barrymore, 'oyuncunun kalbini bir daha kırmamaya yemin etti.' Kaynak, 'Drew o zamanlar ne kadar pervasız olabileceğini artık biliyor, ancak son on yılda çok büyüdü.' Uzun kesinlikle kaçanlardan biriydi, kaynak devam etti.

Sahip olduğu en iyi erkek arkadaşlardan biri olduğunu anladı. Samimi, komik, süper destekleyici ve onu olduğu gibi gerçekten seviyor. Drew, hayatına geri döndüğü için kendini çok şanslı hissediyor.

Drew Barrymore ve Justin Long, Going The Distance galasına geliyor

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)

Ursache für den Tod von Bob Marley

Durum hakkında şüpheli bir içgörüye sahip olan güvenilmez kaynak, talk-show sunucusunun arkadaşlarının haberlerden 'daha mutlu olamayacaklarını' iddia etti. Tahminci, 'Drew'ı uzun zamandır bu kadar baş döndürücü görmemişlerdi,' diye ekledi. Justin'i çok önemsiyor ve onunla bir ilişkiye gerçekten hazır olduğunu biliyor ve Justin de aynı şekilde hissediyor. Long'un perspektifi makalede büyük ölçüde eksikti, bu da bizi daha da şüpheci kılıyor.

Drew Barrymore ve Justin Long neredeyse on yıl önce ayrıldıktan sonra arkadaş kaldılar, bu yüzden tabloid ikilinin yeniden bir araya geldiği iddiası zaten şüpheli. Ayrıca, Barrymore uzun zamandır kendisinde olmadığının sinyalini verdi. flört etmeye ayıracak zaman veya enerji .

Garip bir şekilde, bu tabloid bunu bildirdi Tom Cruise, Barrymore'u etkilemeye çalışıyordu birkaç hafta önce. O makalede, haber kaynağı Barrymore’un Long ile yeniden alevlendirdiği sözde romantizminden bahsetmemişti, ancak bunu ilk başta bildiren çıkış noktası olmasına rağmen. Açıkçası bu, magazin gazetesinin bile kendi haberciliğine inanmadığının bir işaretiydi. Neden yapmalıyız?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.