Dır-dir Drew Barrymore ünlü flört uygulaması Raya'da tanıştığı ünlü bir 'gizemli adam' la mı çıkıyor? Bu haftanın gazetelerinden birinde iddia bu. Dedikoducu Polis duruma baktık ve gerçeği öğrendik.

Garth Brooks Trisha Yearwood verheiratet

Geçen ay Sevgililer Günü'nde aktris, 'Bekarım ve neredeyse dört yıldır başarılı bir şekilde çıkamıyorum' şeklinde itiraf ettiği bir Instagram gönderisi yazdı. Göre Star Ancak aktris, geçtiğimiz birkaç haftayı ünlüler için bir flört uygulaması kullanarak ve 'bir sürü Hollywood iri yarı parçasının içinden geçerek' 'bir koca avına' harcadı.Sözde bir kaynak dergiye Barrymore'un aşk hayatı hakkında 'bir şeyler yapması gerektiğini bildiğini' söyledi, 'bu yüzden arkadaşlarının yardımıyla bazı seksi fotoğraflar ve şımarık yorumlarla profilini canlandırdı ve şimdi pek çok geri bildirim alıyor. . Bu harika. Bu kadar ilgi görmeyeli çok uzun zaman oldu. '

Şüpheli içeriden, 'Şimdi iltifatlarla yüzüyor ve gerçek yakışıklılarla da birkaç randevusu var. Flört etmenin nasıl bir şey olduğunu unuttu ve aldığı romantik yorumları araştırıyor. ' Görünüşte sahte olan kaynak ayrıca, öne çıkan ünlü bir 'gizemli adam' olduğunu ve kimliği belirsiz yıldızla bir ilişki peşinde koştuğunu iddia ediyor.

Derginin hikayesi tamamen uydurma. Bir 'The Ellen DeGeneres Show' da yer aldı Barrymore geçen yıl flört uygulaması Raya'yı denerken yaşadığı kötü deneyimi hatırladı. Oyuncu, onu yalnızca birkaç gün kullandığını ve bunun kendisine uygun olmadığına hemen karar verdiğini belirtti. Bir kaç ay sonra, Barrymore 'Entertainment Tonight' için onayladı 'uygulamalarla çıkmadığını' söylüyor.

Barrymore zaten aşkı bulmak için artık bir uygulama kullanmadığını açıkça belirtmesine rağmen, Dedikoducu Polis Hala aktrise yakın bir kaynakla görüştük ve tabloid raporunun uydurma olduğunu bize garanti ediyor. Aktrisin Raya'ya geri dönmediği ve gizemli bir ünlüyle aşk yaşamadığı söylendi.

habe jake von staatlicher bauernhof gewechselt

Bunlara ek olarak, Star aktrisin aşk hayatı hakkında hiçbir şey bilmediğini zaten kanıtladı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Barrymore gizlice Kristen Stewart ile çıkıyordu . 2016'da, aktrisin eski kocası Will Kopelman'dan boşandığını açıklamasından sadece bir hafta sonra, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için yayını çağırdı Barrymore hamileydi . Zamanın kanıtladığı gibi, o değildi. Bu son makale, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.