Dır-dir Drew Barrymore gerçekten 'yalvarıyor' Ellen DeGeneres ona bir kız arkadaş bulmak için? Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir. Bize bunun 'saçma' olduğu söylendi.

Avustralyalı tabloid'e göre KB Barrymore, 'üç başarısız evliliği hödüklere ayarladı' ve 'kadınlarla daha şanslı' olabileceğini düşünüyor ve bir kadınla yeni bir ilişkide aşkı bulmasına yardımcı olması için DeGeneres'i işe alıyor. Görünüşe göre sahte alıntılarla dolu olan parçada, dedikodu dergisine sözde 'kaynak' denen bir söz aktarılıyor, 'Ellen ona hemen doğru kadını bulmasına yardım etmeyi teklif etti. Drew'u çok destekliyor ve aşk seçeneklerini keşfetmesinin harika olduğunu düşünüyor. 'Yayının şüpheli 'içeriden' biri ayrıca Barrymore'un DeGeneres'e Hollywood'un en iyi kadın ve yıldızlarından bazılarının bir 'dilek listesi' verdiğini iddia ediyor. Drew, ona tipi hakkında bir fikir vermek istedi. Kadınlardan herhangi biriyle çıkarsa çok sevinir, ”diye ekliyor. Fakat Dedikoducu Polis Barrymore'un DeGeneres'e bir kız arkadaşı bulması için 'yalvardığı' iddiasıyla ilgili hikayeyi araştırdı ve talk show sunucusuna yakın kusursuz bir kaynak bize raporun 'saçma' olduğunu söyledi.

Chip und Joanna bekommen Klatsch und Tratsch

Süre DeGeneres ve Barrymore ünlü bir flört oyunu oynadı geçen yıl Jake Gyllenhaal'dan Brad Pitt'e kadar herkesi komik bir şekilde reddettiği “Ellen DeGeneres Show” da, talk-show sunucusu gerçekten bir Barrymore'u biriyle ayarlamaya çalışmıyor. Aslında, 'Santa Clarita Diet' yıldızı, bir flört uygulamasının nasıl kullanılacağını bile bilmediğini eğlenceli bir şekilde kabul etti. Barrymore DeGeneres'e, 'Arkadaşım bir flört uygulaması kullanıyor. Yıldızların sirki gibi. Bu çılgınca… Diğer kız arkadaşım üç aydır kaydırmadan devam edeceğini söyledi. Bunun ne anlama geldiğini bile bilmiyordum. '

Ayrıca kayda değer Barrymore biseksüel olarak çıktı 2003'te, yaklaşık dört yıllık kocasından ayrıldıktan sonra talk-show sunucusuna ona bir kız arkadaş bulması için kesinlikle 'yalvarmıyor'. Oyuncu bir röportajda söyledi İletişim dergisi, 'Kendimi her zaman biseksüel olarak görmüşümdür ... Bence bir kadın ve bir kadın birlikte güzeldir, tıpkı bir erkek ve bir kadının birlikte güzel olması gibi.'

Aynı cinsiyete olan ilgisinden bağımsız olarak, DeGeneres'in 'ona bir kız arkadaş bulmasını' istemiyor. Ve aslında ne zaman DeGeneres, Barrymore ile flört oyununu oynadı, ev sahibi sadece Harry Styles gibi erkekleri önerdi. . Barrymore içeriden biri de şu iddiaya güldü: Dedikoducu Polis .

ist Ellen und Portia spalten sich

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.