Alex Rodriguez , belki daha çok A-Rod olarak bilinir ve eski karısı Cynthia Scurtis sadece iki kızı paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda oldukça çekişmeli bir tarih . Her ikisi de 2008 boşanmalarından bu yana devam etse de, o zamandan beri her iki tarafın da yaptığı bazı kötü iddialar var. Dedikoducu Polis işlerin neden bu kadar kötüye gittiğini ve nerede bu kadar kötüye gittiğini keşfetmek için ilişkilerine daha yakından bakar. eski sevgililer şimdi ayağa kalkıyor özellikle kızlarının birlikte ebeveynlik yapması söz konusu olduğunda.Alex Rodriguez ve Cynthia Scurtis Neden Boşandı

Eski eşler, yeterince uygun bir şekilde spor salonunda buluştu. Göre New York Post , Rodriguez o zamanki lise öğretmenini Merdiven Ustası'nda gördü ve onunla sohbet etti. İkili sonunda bir çift oldu ve 2002'de çift evlendi. Bundan iki yıl sonra, Rodriguez ve Scurtis ilk çocuklarını, Natasha adını verdikleri kızı karşıladılar. 2008'de çiftin Ella adında ikinci bir kızı oldu.https://www.instagram.com/p/B4-y1_0Akef/

Ancak ikinci kızının doğumundan birkaç ay sonra Scurtis, evliliği terk etmek istemesinin nedeni olarak 'evlilik dışı ilişkiler ve diğer evlilik içi suistimalleri' sıralayarak boşanma davası açtı. Bir yıl önce, Rodriguez daha sonra eski bir striptizci olarak tanımlanan bir kadınla fotoğraflanmış ve eski Yankees yıldızı 'Başıboş Çubuk' takma adı New York Post . Sonra, çiftin boşanmasından birkaç gün önce, Madonna ve Rodriguez hakkında gece geç saatte bir otelde takılan tabloid hikayeler yayılmaya başladı.Hugh Jackman und Nicole Kidman

Madonna, kendisiyle Rodriguez arasında bir aşk yaşandığı yönündeki söylentileri yalanladı ve şöyle bir açıklama yaptı: üzerinden ESPN , “Kocam ve ben boşanmayı planlamıyoruz. Alex Rodriguez'i ikimizi de yöneten Guy Oseary aracılığıyla tanıyorum. Çocuklarımı bir Yankee maçına getirdim. Alex Rodriguez ile hiçbir şekilde romantik bir şekilde ilgilenmiyorum. ' Tabii ki, Madonna ve kocası Guy Ritchie, birkaç ay sonra boşandı sonbaharda. Rodriguez o sırada sadakatsizlik iddiaları hakkında yorum yapmasa da, avukatı eski Yankee’nin duruş sorun çok açık , 'Bildiğiniz gibi herkes dosya ücretini ödeyebilir ve iddialarda bulunabilir.'

Boşanmalarının bu karmaşık başlangıcına rağmen, ikilinin ana odak noktası iki çocukları olmaya devam etti. Boşanma haberinin çıkmasından kısa bir süre sonra, Rodriguez’in sözcüsü Rodriguez’in 'önceliklerinin çocuklarıyla bir geleceğe sahip olmak ve hayatlarının büyük bir parçası olmak olduğunu' söyledi. Eş ebeveynler arasında boşandıklarından bu yana geçen yıllarda bazı anlaşmazlıklar olsa da, bu çok şey gerçekleşti.

Rodriguez ve Scurtis'in Çocuk Nafakası Kavgası

Alex Rodriguez, 2017'de şimdi nişanlandığı Jennifer Lopez ile çıkmaya başladı. Bir yıl sonra, Rodriguez nafaka için ödediği para miktarının aylık olarak azaltılmasını talep etti. TMZ tarafından rapor edildi . Bu rakam daha önce Natasha ve Ella için ayda yaklaşık 115.000 dolardı, ancak şimdi Rodriguez bu miktarın büyük ölçüde azaltılmasını istiyordu. Rodriguez, gönderdiği altı haneli meblağın yerine, meblağın yaklaşık 20.000 $ 'a düşürülmesini ve ayrıca okulları için harç gibi masrafları talep ediyordu.https://www.instagram.com/p/CAyc8zyn5tu/

İki çocuk babası, artık MLB üyesi olmadığı ve sonuç olarak yılda tahmini 30 milyon dolar kazanmadığı için bu rakamın fazlasıyla adil olduğunu düşünüyordu. Ekibi ayrıca, yeni miktarın kızların ihtiyaçlarını karşılamak için fazlasıyla yeterli olduğunu savundu ve bunların toplamının ayda 7.000 ila 12.000 dolar arasında olduğunu düşündüler. Duruma yakın kaynaklar da çıkışa, Rodriguez'in eski karısının onca yıl nafaka ödemelerinden sonra zaten çok zengin olduğunu hissettiğini bildirdi.

Kaynak, Scurtis'in çok sayıda arabasını ve üç evini kanıt olarak gösterdi, bankada sahip olduğu iddia edilen milyonlardan bahsetmeye bile gerek yok. Scurtis o zamandan beri nişanlandığından ve yeni nişanlısıyla bir çocuğu karşıladığından, eski Yankees oyuncusunu yeni ailesini finanse ediyormuş gibi hissettiği için özellikle hayal kırıklığına uğramıştı.

Aynı yıl, Jennifer Lopez görünüşe göre Rodriguez ve Scurtis arasındaki arabuluculuk oturumlarından birine katıldı ve onu Rodriguez'in eski karısına sevdirmedi. Oldukça nadir bir hareketle, eski kocasının yeni partnerine her zaman alenen nazik davrandığı için, Scurtis ile konuşmayı kabul etti. Posta ve yeni nafaka talepleri hakkında şunları söyledi, PageSix aracılığıyla , 'Size söyleyebileceğim tek şey, bir değişim oldu ve bunu neyle ilişkilendireceğimden emin değilim. Alex, boşandığımızdan bu yana, çoğu çocuklarımızla olumlu ilişkiler kuran bazı harika kadınlarla çıktı. '

Scurtis şöyle devam etti: “Alex ve ben kızlarımız için istikrarlı bir ortam yaratmak için çok iyi çalıştık ve hiç sorun olmadı. Şimdiye kadar.' Yine de, eski çift, çocuklarına barış içinde ortak ebeveynlik yapmaya kararlı, yanı sıra Lopez , görünüşe göre olayı geride bıraktı ve bir sonuca varmaya çalıştı. Eski eşler, en büyük kızı Natasha'nınki gibi genellikle aile etkinlikleri için bir araya gelirler. ortaokul mezuniyeti .

https://www.instagram.com/p/ByGsHHzAiie/

A-Rod ve Scurtis'in Tabloid Skandalları

Doğal olarak, magazin dergileri her şeyin eski sevgililer arasında iyi olmadığını ve Jennifer Lopez'in genellikle hepsinin merkezinde olduğunu bildirdi. Örneğin, bir makale alın. National Enquirer 2018 yazında yayınlanan ve Cynthia Scurtis'in, Alex Rodriguez ve Lopez’in nişanı . Scurtis sözde 'Alex'in soruyu sorduğunu duyduktan sonra çıldırdı' ve intikamını almaya kararlıydı. Sözde 'kaynak' bir çıkışa, 'Onu elinden geldiğince gömmek ve dünyaya gerçekte neye benzediğini hatırlatmak istiyor' dedi.

“J.Lo, itibarını olumlu bir şekilde artırmaya ciddi şekilde yardımcı oldu. Ama şimdi Cynthia onu yıkmaya çalışacak. ' Bu hikayedeki tek sorun, Lopez ve Rodriguez'in henüz nişanlanmamış olmasıydı. O zamandan beri nişanlanmış olsalar da, Mart 2019'a kadar değildi. Rodriguez ve Lopez nişanlandıktan sonra bile, Scurtis'in Rodriguez'i 'yırtma' girişiminde bulunmadı. Bu kesinlikle çiftin barış içinde birlikte ebeveynlik yapma girişimlerine bir maymun anahtarı fırlatır.

Bu, Lopez ve Scurtis'in çatıştığı tek zaman değildi. Küre . İtibarsız çıkış, geçtiğimiz Mayıs ayında ısrar etti. Cynthia Scurtis ve Jennifer Lopez arasındaki düşmanlık ısınıyordu. İkisi birbirine gülümsüyor gibi görünse de, perde arkasında atmosfer çok daha gergindi. Şüpheli bir bahşişçi dergiye, 'İki kadın arasında çok fazla gerilim var ve Alex sürekli bunu yatıştırmaya çalışıyor' dedi.

Scurtis'in, 'J.Lo'nun kızlarına yakın davranması, onlara aşklarını satın almaya çalışıyormuş gibi parfüm, makyaj ve tasarımcı kıyafetleri satın alması yüzünden moral verdiği' iddia ediliyordu. Elbette Lopez ve Scurtis arasında işlerin nasıl olduğuna dair gerçek bir bilgisi olmayan hiç kimse, hiçbir zaman bir çıkış yolu ile en az onun kadar güvenilmez konuşmaz. Küre . Dedikoducu Polis hikayenin tamamen yanlış olduğuna dair şüphelerimizi doğrulayan kendi kaynağımızla konuştuk.

https://www.instagram.com/p/B1Rm29Zgrag/

Was ist Mr. Beast Net Worth?

Alex Rodriguez ve Jennifer Lopez, kendi alanlarının en ünlü yıldızlarından ikisi, bu yüzden elbette hem geçmiş hem de şimdiki ilişkilerine ilgi var. Geleneksel olmayan modern aileleri, magazin dergilerini de şaşırtıyor, bu yüzden ailelerini saran sözde 'kan davaları' hakkında bu kadar çok söylenti var. Umarım çift, şuna odaklanmayı seçer: hayatlarındaki pozitifler Yerine olumsuz anlatılar süpermarket dedikodu bezlerinde tekrar tekrar ortaya çıkıyor.