Drake ve Rihanna ilişkilerini hiçbir zaman tam olarak ortadan kaldıramadı. Neredeyse yedi yıldır çıkıp çıkmalarına rağmen, işleri asla çözemediler ve ikisi 2016'da tamamen ikiye ayrıldı. O zamandan beri ikisi de başkalarıyla çıkmaya devam etti, bu da bizi en önemli sorumuza getiriyor. : O zamandan beri kim daha ateşli insanlarla çıktı, Drake mi Rihanna mı?

Drake’s Bevy Of Beauties

Drake'in kadın erkek olduğu için biraz ünü var. Ne de olsa, Rihanna'yı saymadan çok yüksek profilli bazı kadınlarla çıktı. Gerçek adı Aubrey Drake Graham olan rapçi kısaca Jennifer Lopez ve Serena Williams'ı etkiledi ve aynı zamanda Nicki Minaj ile bağlantılıydı, ancak ikisi de ilişkilerinin hiç romantik olduğunu reddetti. Bununla birlikte, Rihanna'dan ayrıldığından beri, Drake'in çıktığı kadınlar, bir zamanlar çıkmasıyla ünlü olduğu tanınmış ünlüler değil, genellikle genç, gelecek vaat eden sanatçılar oldu.Drake, bu kadınlardan herhangi biriyle çıktığını resmi olarak belirtmedi. 2016 VMA'larında kendisinin ve Rihanna'nın sahnedeki garip anından sonra ne kadar alay edindiği düşünüldüğünde, ardından bunu tamamen bıraktığını söylediler, Drake'in yeni ilişkilerinde biraz daha incelikli davranması çok mantıklı geliyor.

Drake's A Speedy Dater

Jorja Smith'in 2017'de Drake ile bir ilişkisi olduğu kısaca söylendi, ancak ilişki de hiç başlamadı. Drake ayrıca, ikisi birlikte 2017 NBA Finallerine katıldıklarında basketbol yorumcusu Rosalyn Gold-Onwude ile çıktığına dair söylentilere yol açtı. Bu ilişki de asla doğrulanmadı. Drake ayrıca emekli Fransız porno yıldızı Sophie Brussaux ile kısa bir kaçamak yaşadı, bu da rapçinin ilk çocuğu olan Adonis adında bir oğlunun doğmasıyla sonuçlandı. Çift artık oğullarıyla birlikte ebeveynlik yapsa da, bir ilişki içinde değiller.

Wer sind Ronan Farrows Eltern

Rihanna, tam tersine, Drake ile işleri sonlandırdığından beri aşk ilişkilerini sürdürdü. 'Umbrella' şarkıcısının A $ AP Rocky ile çıktığı söylense de, son birkaç yıldır içinde bulunduğu tek resmi ilişki Suudi milyarder Hassan Jameel ile olmuştur. Rihanna ve Jameel, bu yılın başlarında ayrılsalar da 2017'de çıkmaya başladılar.

Ve zafer ...

Dedikoducu Polis Bu eski savaşta kendi kararımıza geldi. Drake kesinlikle daha çok flört etse de zaferi Rihanna'ya vermeliyiz. Sadece kimse Jameel gibi gülünç derecede zengin ve yakışıklı bir adamın dikkatini çekemezdi. Başka herhangi bir hikayede Rihanna, Beyaz Atlı Prens'in dikkatini çeken çok şanslı ve güzel bir kız olan Külkedisi olarak görülebilirdi. Bunun yerine Jameel, Rihanna'nın dikkatini çekerek şanslı bir mola veren biri gibi görünüyordu. İlişki yürümemiş olabilirdi, ancak herhangi bir erkek kendisini Rihanna'nın eski sevgilisi olarak dünyadaki en şanslı adam olarak kabul ederdi.

Yaklaşık dört yıldır ayrılmalarına rağmen, Drake ve Rihanna hala bazen magazin dergilerinde bir araya geliyorlar. Örneğin, HollywoodLife bunu bildirerek dramayı karıştırmaya çalıştım Rihanna, eski sevgilileri Drake ve Chris Brown olduktan sonra bebekleri 'düşünüyordu' . Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve tamamen yanlış olduğunu buldu. Aynı ünlü dedikodu sitesi de suçlandı Drake, sözde Rihanna'nın doğum günü partisini mahvettiği için 'kalbi kırıldı' . Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdı ve sıfır gerçek olduğunu keşfetti.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.