Bu haftanın magazin iddialarından biri Drake katı bir vegan olduğu için arkadaşlarının evine fast food getirmesini yasaklıyor. Hikaye tamamen uydurma. Dedikoducu Polis çürütebilir.

'Drake, Kaldırımda Dostları Slurp Yapıyor!' son sayısında gülünç bir başlık okuyor Star . Ekteki makale, rapçinin yakın zamanda bir grup arkadaşını yağlı fast food torbalarıyla evine geldiklerinde 'kaldırıma kadar' tekmelediğini söylüyor.Tom Filz und Emma Watson 2016

Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle diyor: 'Drake sağlıklı bir vegan diyeti uyguluyor ve arkadaşlarının arabalı ucuz yemek getireceklerinden o kadar tiksindi ki, onları etli kurtçuklarla Gizli Tepeler'deki evinde bırakmayı reddetti.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Aşık adamlar dışarıda oturmak ve kaldırımda süper büyük öğle yemeklerini yemek zorunda kaldılar!' Diye ekliyor.

Yeni başlayanlar için, bu alıntılar tamamen sahte ve doğal değil. Sıradan bir sohbette kim Drake’in evini “Saklı Tepelerdeki evi” olarak adlandırır? 'Büyük boy öğle yemeğini çiğnemeye' bile başlamayalım. Yine de Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan rapçiye yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak dergide anlatılan olayın asla gerçekleşmediğini bize temin etti.

Gewinner der 7. Staffel

Drake'in ayın çoğunu Birleşik Krallık'ta turneye çıkardığını belirtmek gerekir, bu nedenle bunların herhangi birinin ne zaman gerçekleşeceği belli değil. Ek olarak, dedikodu medyasının vegan yaşam tarzı nedeniyle ünlülerin zor olduğu hakkında tuhaf hikayeler uydurma alışkanlığı vardır. Örneğin geçen ay, Dedikoducu Polis seslendi Star Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Zac Efron et sunan restoranlarda yemek yemeyi reddediyor .

Dedikoducu Polis ayrıca baskın National Enquirer hakkında bir hikaye uydurmak için Emma Watson film setlerinde bir 'diva' oluyor . Sebep? Aktrisin el işi servislerinden yemek yemeyi reddettiği ve vegan yemeklerin karavanına teslim edilmesini talep ettiği iddia ediliyor. Bu anlatıda da gerçek yok.

Dedikoducu Polis aynı zamanda uydurma bir hikayeyi de çürüttü Joaquin Phoenix, Rooney Mara’nın ailesini çağırıyor NFL'nin deri futbol topu kullanmayı bırakmasını sağlamak için futbol takımlarının sahibi. Gazeteci, vegan aktörün kız arkadaşının ailesinin NFL patronlarını hayvanlardan elde edilen futbol toplarını kullanmayı bırakmaya ikna etmesini istediğini iddia etti.

Burada yinelenen bir tema var. Magazin dergileri, ünlü veganların diyetlerinden dolayı drama yaratmalarıyla ilgili hikayeler yaratmayı açıkça seviyor. Konuyla ilgili bu son görüş daha kurgu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

christie brinkley john cougar mellencamp