Are Downton Manastırı yıldızlar Laura Carmichael ve Michael Fox şovun ve filmin çekildiği aynı kalede evlenmek? Bu iddia, bu haftanın gazetelerinden birinde bulunabilir. Dedikoducu Polis hikayeye baktı ve onu çürütebiliriz.

PBS şovunda ve yeni film uyarlamasında Lady Edith'i canlandıran Carmichael, footman Andy Parker'ı canlandıran Fox ile gerçek hayattan bir ilişki içerisindedir. İkisi birkaç yıldır çıkıyor ama nişanlı değiller. Bu gerçek, Küre Popüler gösterinin altı sezonunun da çekildiği Highclere Kalesi'nde bir düğün planladıklarını iddia etmekten.Dergi, sözde 'içeriden' birinin 'Laura ve Michael arkadaşlarına baharda evleneceklerini söylüyorlar - ve zamanı geldi. Kendi Downton Abbey'lerinde - diğer adıyla Highclere Kalesi'nde olması için ipleri çekiyorlar. ' İsimsiz kaynak, Carmichael'in diziyi çekerken “kalenin sahipleriyle dost olduğunu” ve bu nedenle malikanede düğünü yapmak için izin aldığını söyleyerek devam ediyor. Unutulmamalıdır ki, emlak düğünler için herkese kiralanabilir. Highclere Kalesi, web sitesinde düğün kiralamalarının reklamını bile yapıyor . Orada bir tören düzenlemek için kimsenin 'ipleri çekmesi' gerekmiyor.

Oradan, 'içeriden' Carmichael ve Fox’un 'düğünü' hakkında tüm ayrıntılara sahip olduğunu iddia ediyor ve 'tüm oyuncu kadrosu' da dahil olmak üzere '300'den fazla konuk' için yemekli bir akşam yemeği düzenleneceği konusunda ısrar ediyor. Downton Manastırı . Görünüşe göre hayali kaynak, 'Laura’nın sade ama modern bir gelinlik ve Londra’daki tüm aksesuarları için alışverişi yapıyor.' Bu, 'bahara' kadar gerçekleşmeyecek bir düğün hakkında bilinmesi gereken pek çok bilgi gibi görünüyor. Şimdiye kadar bir düğün planlayanlar, menüyü, davetli listesini ve gelinliği tamamlamanın epey zaman aldığını bilir.

Gazetenin makalesi de bilinmeyen bir kaynaktan gelen iddialara dayanıyor, ancak Dedikoducu Polis bize bunun tamamen yanlış olduğunu söyleyen bir Fox sözcüsüyle görüştü. The Downton Manastırı şovlarının çekildiği şatodaki koridorda yürümek bir yana co-starlar nişanlanmıyorlardı.

İşin garibi, bu, magazin dergilerinin yanlışlıkla Highclere Kalesi'nde bir düğünü tahmin etmeleri ilk kez değil. 2014 yılında Günlük posta yanlış bildirildi George ve Amal Clooney düğünlerini planlıyorlardı görkemli evde. Sadece birkaç ay sonra Dedikoducu Polis Hikayeyi bozdu, Clooney'ler İtalya'nın Venedik kentinde evlendi. Carmichael ve Fox, Highclere Kalesi'ne dönebilir. Downton Manastırı film devam ediyor ama orada evlenme planları yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.