Yaptı Donny Osmond kız kardeşine inat olsun diye yalnız git Marie ? Bir tabloid, Marie'nin yanlışlıkla Donny'nin sırlarından birini dökmesinin ardından erkek ve kız kardeş arasındaki ilişkinin gerildiğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis söylentiye baktı ve hikayeyi düzeltebilir.Donny, Marie Osmond 'Kediler ve Köpekler Gibi' ile Mücadele Ediyor

Göre Küre , Donny ve Marie Osmond son zamanlarda 'kedi ve köpekler gibi kavga ediyorlar' ve bu da Marie'nin, Donny’nin Las Vegas’taki yeni tek kişilik gösterisine dahil edilmemesinin nedenlerinden biri olduğu tahmin ediliyor. Kardeş şarkı söyleyen ikili, efsanevi Vegas ikametgahları sırasında birlikte sahne almaktan uzun zamandır keyif almıştı, ancak müzik kardeşler için zamanlar değişti.Bir kaynak, tabloid gazetesine verdiği demeçte, Marie'nin şarkı yarışmasında Marie'nin Donny'nin The Peacock olarak gizli kimliğini yanlışlıkla ortaya çıkarmasının ardından erkek ve kız kardeş arasındaki ilişkinin bozulmaya başladığını söyledi. Maskeli Şarkıcı . Marie’nin kaçışının Donny’yi 'öfkelendirdiği' bildirildi, diye devam etti.

Wo war Chris Tucker?

Marie'den 'çıkarıldıktan' sonra Konuşma Eylül ayında, yıllardır olduğu gibi sahnede kardeşine katılmayı ummuş olabilirdi, ama görünüşe göre Donny affetmeye ve unutmaya hazır değildi. 'Uzun zamandır bir arkadaş' 'Donny Donny yapıyor' konusunda ısrar etti ve ekledi, 'Onun tavrı, kendi kendine bakabilmesidir!'Önceki Raporlama Ciddi Gerginlikleri Gösteriyor

Bu rapor, Globe’s kardeş yayın National Enquirer . O tabloid de orada ısrar etti Donny ve Marie arasındaki kötü kan ve Marie’nin Konuşma seçim gereği olmak zorunda değildi . Sözüm ona, Marie, Donny’nin tek başına gitme kararını 'sinirlendiriyordu' ve iddia edildiğine göre, kardeşi onun programına katılmasına bile izin vermediği için incindi.

Dedikoducu Polisin Çekimi

Hemen konuya gelelim. Marie Osmond 'çıkarılmadı' veya başka bir şekilde uzaklaştırılmadı Konuşma . Diğer ilgi alanlarının peşinden gitmek için sohbet programında bir sezon geçirdikten sonra kendi isteğiyle ayrıldı. Şov ayrıca, devam eden koronavirüs salgını nedeniyle katıldığı ilk zamandan tamamen farklı bir formata sahip ve yeni formatın Marie ile uyumlu olmaması da mümkündür.

Gazetelerin ima ettiği gibi gösteriden başlamadığı için, Marie'nin çaresizce Donny'ye tekrar sahneye çıkması için bir neden yok. Ayrıca, sözde drama Marie yanlışlıkla Donny'nin kimliğini ifşa ediyor Peacock 2019'un başlarında olduğu gibi. Kazayla maskesinin kaldırılmasının üzerinden tam iki yıl geçti ve Donny'nin bu hata yüzünden kız kardeşine kin beslemesi pek olası görünmüyor.Bu çıkış, Marie Osmond'a gelince hikayeyi yanlış anlatma geçmişine sahiptir. Dedikoducu Polis zaten aradı Küre sahte iddiası için Marie, eski ev sahibi Sharon Osbourne'a karşı 'intikamını' planlıyordu. ayrılmaya 'zorlandıktan' sonra Konuşma . Marie'nin gösteriden 'zorla' çıkarılmadığını zaten bildiğimiz için, uzun hikayeyi bozmak çocuk oyuncağıydı.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Kim Kardashian, Boşanma Davası Açtıktan Sonra Zaten İlk Ünlü Talebine Sahip

Aslında Uygun Fiyatlı 7 Ünlü Sevilen Marka

Jeopardy! ’Yapımcıları Son Tartışmadan Sonra Yeni Kalıcı Ana Bilgisayar Arıyor

Rapor: Goldie Hawn, Kurt Russell Feel 'İğrenmiş' Ve 'İhanet Edilmiş' Kate, Oliver Hudson

Jennifer Lawrence'ın Setteki Kazadan Sonra 'Kalıcı Olarak Biçimsiz' Olabileceğinden Endişeleniyor musunuz?