Yapma, Donald Trump Amerika Birleşik Devletleri başkanı hakkında tamamen spekülatif ve tatsız bir raporun aksine, 'yetişkin bezleri' ile fotoğrafı çekilmedi. Belli bir webloid, bu saçmalığı satmaya zaman ayırdı ve şimdi Dedikoducu Polis bunu söylemek zaman alacak. Aslında bu çılgın hikayede oldukça büyük bir yanlışlık var.

MediaTakeOut Cuma günü “AMERİKA'YI YENİDEN PİZZ 'YAPIN !! Donald Trump Fotoğrafta Çıktı… Ve Görünüşe Göre… YETİŞKİN BEZİ TAKIYOR !!! (PREZ… Yatağa İşiyor mu?) ”Ekteki makale,“ Trump geçen gün fotoğrafla tenis oynuyordu. Görünüşe göre ya son derece büyük çekmeceler ya da yetişkin bezleri giyiyor. Trump, 71 yaşında, ABD tarihinin en eski başkanı. Her iki durumda da ÇILGIN görünüyor !! 'Aslında, MediaFakeOut çılgın gibi görünüyor. Trump 'geçen gün tenis oynamayı fotoğrafladı' değildi. Sitenin kullandığı resim aslında 17 yaşında. Mar-a-Lago'daki bir turnuva sırasında oynanan, o zamanlar bir imparator olan ve başkan olmaktan çok uzak olan Trump, 13 Şubat 2000'de çekildi. Bu neredeyse yirmi yıl önceydi.

MTO, Amerika’nın başkomutanı tarafından tercih edilen iç çamaşırı türü hakkında kötü niyetli, alaycı bir gönderi için yirmi yıl öncesinden bir resim dağıtmaya çalışıyor. Ve bir cümle içinde Dedikoducu Polis yazacağımızı hiç düşünmemiştim, söz konusu fotoğraftan Trump'ın 'yetişkin çocuk bezi' giymediğini açıkça görebiliriz, ancak külotunun astarı şortunun bir şekilde şeffaf doğası sayesinde görülebilir.

Çıkış noktasının, geceleri yatağa işeyen Trump'a normal iç çamaşırı gibi görünen şeyleri bağlamış olması tuhaf, ama daha da gülünç olan, bunun bir hikaye konusu olmasıydı. Üstelik, çevrimiçi yayının bu masal için tek temelinin, güncel gibi göstermeye çalıştığı 17 yaşındaki bir fotoğraf olduğunu düşündüğünüzde daha da saçma. Dedikoducu Polis Trump bir şeyleri 'yalan haber' olarak etiketlediğinde her zaman aynı fikirde değil, ancak bu hikaye kesinlikle uygun. Eğer öyleyse, fotoğrafı görmek için tıklayın .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.