Are Dolly Parton ve Reba McEntire kimin onurlandırılacağı konusunda savaşmak Kenny Rogers ? Bu hafta bir gazetenin sahte bir makalede iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre National Enquirer , taşra yıldızları 'bir zamanlar en iyi arkadaşlardı', ancak şimdi Mart ayında vefat eden arkadaşlarına haraç ödemede kimin 'liderliği ele geçireceği' konusunda 'birbirlerinin boğazını kesiyorlar'. Belirtilmemiş 'kaynaklar', ikisinin geçmişte Rogers'ın arkadaşlığı konusunda rekabet ettiğini öne sürüyor. 'Kenny'nin tek konuşabildiği Reba'nın ne kadar muhteşem olduğuydu - çok güzel, çok yetenekli, çok komik. Sözde bir 'arkadaş', 'Dolly bundan bıktı' diyor tabloid. 'Ama Kenny, iki kızın ona gösterdiği ilgiyi sevdi ve sık sık birbirlerine karşı oynadı.' Parton ve Rogers, kariyeri boyunca sık sık işbirliği içindeydiler ve Rogers 1991 TV filminde onun yerine McEntire rol aldığında Parton'ın 'soktuğu' iddia edildi. Kumarbaz Geri Dönüyor.Michael Strahan und Wanda Hutchins

Bu sözde 'catfight', magazin gazetesinin nazikçe dediği gibi, şimdi country müzik dünyasında 'çatlaklar' yarattı. İddiaya göre McEntire ve Parton, diğer country şarkıcılarını, geç dönem “Gambler” şarkıcısına övgü olarak kendilerine katılmaya çağırıyorlar. Şüpheli kaynak şöyle devam ediyor: 'Kimse hangisine bağlanması gerektiğini bilmiyor ve bazı insanlar taraf seçiyor!' Görünüşe göre birkaç ülke yıldızı, bir zamanlar arkadaşları için bir müdahale bile sahneliyor.

İlk önce bariz olanı yoldan çıkaralım: Bu tabloid, Rogers'ın hafızasına o kadar az saygı duyuyor ki, çok sevilen, yakın zamanda ölen ülke şarkıcısının o kadar egomanyak olduğunu öne sürüyor ki, sırf daha fazla dikkat çekmek için arkadaşlarını birbirine düşürüyordu. kendi üzerine. Dedikoducu Polis açıkçası saygısızlık karşısında şaşırmadı, ama yine de oldukça tatsız.

McEntire ve Parton arasındaki bu sözde 'kan davasına' gelince, bu türden hiçbir şeyin var olmadığını söyleyebildiğimiz kadarıyla. İkisi iyi arkadaş. McEntire, Parton'a haraç ödemeye yardım etti “Jolene” şarkıcısının ömür boyu başarı ödülü ile onurlandırıldığı 2016'da CMA Ödülleri'nde. Ertesi yıl Parton, McEntire'ı Grand Ole Opry'de sahnede şaşırttı. McEntire's Opry'nin ilk çıkışının 40. Yıl Dönümü , şarkıcı arkadaşına sarıldı ve şöyle dedi: 'Sadece dışarı çıkıp merhaba demek, tebrikler demek ve seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim.'

Ve geçen Kasım, CMA'ları birlikte barındırdılar Carrie Underwood ile birlikte. İlişkileri hiçbir zaman Kenny Rogers ile olan arkadaşlıkları tarafından tanımlanmadı ve 90'ların başından beri dışarıda oldukları fikri açıkça saçma. Daha yakın zamanda, McEntire bir gerileme gönderdi Instagram hesabında, Parton’un “9 To 5” şarkısını söylerken, hatta yayında Parton'u etiketlerken eski TV programından. Hâlâ çok yakınlar.

Unutulmamalıdır ki Enquirer çeşitli yıldızlar, özellikle de kadın ünlüler hakkında kan davası söylentileri uydurma geçmişine sahiptir, çünkü görünüşe göre 'kedi dövüşü' anlatısı asla modası geçmez. Sadece geçen yıl içinde Dedikoducu Polis Jennifer Aniston'ın her ikisiyle de savaştığı iddia edilen hakkında hikayeler yaptığı için magazin gazetesini basıyor Courteney Cox ve Reese Witherspoon yanı sıra yanlış bir şekilde aralarında bir kan davası bildiren Angelina Jolie ve Scarlett Johansson .Tüm bu hikayeler hakaret olduğu kadar yanlıştır.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

ist ellen noch mit portia verheiratet