Dolly Parton 1954'ten beri Carl Dean ile evlidir. Uzun süredir birlikte olan çiftin maalesef birkaç on yıl önce histerektomi nedeniyle hiç çocuğu olmadı. Şimdi, bir tabloid, country şarkıcısının sonunda 75 yaşında anne olacağını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırır.

Dolly Parton Anne Olmaya Hazır mı?

Göre Küre , Parton ve Dean 10 yaşında bir çocuğu hayatlarına sokmak istiyorlar. Bir kaynak gazeteye şöyle diyor: 'Bu ay 75 yaşına girmesine rağmen kendi çocuğunu evlat edinmeye hevesli. Ve Carl bunun için. 'İçeriden konuşan kişi, eşlerin 'bu tür konularda uzmanlaşan avukatlarla sessizce konuştuğunu ve daha erken değilse de önümüzdeki yılın başlarında bir yetimi eve getirmeyi umduğunu' söyleyerek devam ediyor. Tabloid, Parton ve Dean'in en az altı çocuk istediği halde, ülke öncüsünün endometriozis teşhisi konması nedeniyle planları başarılı olamadığını belirtiyor.

Dolly'nin Yapamayacağı Bir Şey Yok

Muhbir, “Dolly son zamanlarda çok fazla öz değerlendirme yapıyor ve ihtiyacı olan bir çocuğu evlat edinmekten, en azından sponsorluk yapmaktan ve aktif olarak desteklemekten alıkoyacak hiçbir şey olmadığı aklına geldi. Kendi çocuğuna sahip olmak, her zaman yerine getirilmesi açısından eksik bulmacasının bir parçası olmuştur. ' İsimsiz bilgi sahibi ekliyor: 'Ve kimse Dolly’nin bu tür bir meydan okuma için enerjiye sahip olduğunu sorgulamaz. 30 yaşındaki çocukların çoğundan daha hızlı ve cesur. '

Kaynak, 'Tennessee'deki çiftliğinde bir çocuk yetiştirmek gerçekten güzel bir hayat gibi görünüyor' diyerek sonlandırıyor.

Dolly, Bir Çocuğu Hayatına Kabul Edecek mi?

Dedikoducu Polis Dolly Parton’ın endometriozisi ve histerektomisinin zor olduğundan şüphe duymuyor, ancak şarkıcının bir çocuk evlat edinmek istediğine inanmıyoruz. Sırasında Oprah Winfrey ile röportaj açık Oprah Söyleşisi , ülke efsanesi Hayal Kütüphanesi aracılığıyla kendi çocuklarına sahip olmamasının milyonlarca daha orada olmasına nasıl izin vermediğini tartıştı. Dedi

Ve çocuklarım yoktu çünkü Tanrı'nın benim çocuk sahibi olmak istemediğine ve böylece herkesin çocukları benim olabileceğine inandım, bu yüzden Hayal Kitaplığı gibi şeyler yapabilirdim çünkü çalışma özgürlüğüm olmasaydı, yapmazdım. Yaptığım her şeyi yapmadım. Şu anda yaptığım her şeyi yapacak durumda olmayacaktım.

Tabloids Daha Önce Dolly Hakkında Dürüst Değildiler

Parton'ın boş zamanlarının çoğunu günlük olarak çok sayıda çocuğa yardım ederek geçirdiği gerçeği göz önüne alındığında, Parton için bir çocuğu evlat edinmeyi bir fark yaratmanın bir yolu olarak görmesi, özellikle de çarpıcı bir 75 yaşında iken, mantıklı olmayacaktır. Bu, tarafından hazırlanan ilk sahte rapor olmazdı. Küre dan beri Dedikoducu Polis tabloid'deki diğer yanlış hikayeleri açıklığa kavuşturdu.

Dört ay önce aynı gazete, Dolly Parton'ın sağlık krizi nedeniyle emekli olacak . Bir ay sonra, tabloid, Parton'ın 2 milyon dolarlık plastik cerrahi tıkanıklığı onun doğum günü için. Dedikoducu Polis bu sahte hesapları yanlış bulduktan sonra çürüttü.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Reba McEntire Erkek Arkadaşı Rex Linn’in Yeme Alışkanlıklarına Kızgın Mı?

Kim Kardashian West Temsilcisi, Söylentilere Yanıt Verdi 'KUWTK' Yıldızı CNN’den Van Jones ile Çıkıyor

Blake Shelton, Gwen Stefani için 'Ucubeler' 'Başka Bir Adamı Kovalıyor'?

Meghan Markle, Prenses Diana’nın Gizli Kasetleri Üzerine Bir ‘Öfke’ mi?

Lori Harvey, Yeni Erkek Arkadaşı Michael B. Jordan ile Babası Steve Harvey’in Tavsiyesini Aldı

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.