Dır-dir Dolly Parton resmi olarak müziği bırakıyor musunuz? Son zamanlarda bir tabloid gazetesinde yayınlanan bir makale, 'Jolene' şarkıcısının bir daha asla şarkı söylemeyeceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.Göre National Enquirer , doktorlar ünlü ülke yıldızının yüzünün geçen yıl Bell's Palsy tarafından kısmen felç edildiğini söylediler, ancak yeni kanıtlar nedeniyle teşhis korktuklarından daha kötü olabilir. 'Tıp uzmanları' magazin gazetesine, şarkıcının mini felç geçirmiş olabileceğini söylüyor. Çıkış, şarkıcının mevcut koronavirüs salgını sırasında kahramanlık hizmetleri için Ulusal Muhafızlara teşekkür ettiği ve ayrıca Tennessee üniversite mezunlarını tebrik ettiği Parton'un son video görüntülerinin, dudaklarının zar zor hareket ettiğini savunuyor.Sözde bir kaynak, 'Dolly'nin yüzü hiç bu kadar sert olmamıştı,' dedi. Sözde kaynak, “Ağzının sağ tarafından konuşabiliyor ve sağ gözü kalıcı olarak kısılmış gibi görünüyor. Herkes onun için daha kötüsünden korkuyor! ' Videoları izleyen doktorlar, şarkıcının sözde arkadaşlarının endişelenmek için bir nedeni olduğunu iddia ediyor. New York'tan bir doktor, 'Dikkat çekici ve endişe verici' dedi. Florida'dan başka bir doktor yayına, 'Yüzünün sağ tarafında kasları zayıf ve konuştuğunda belli oluyor' dedi.

İlk olarak, hiçbir doktorun Dolly Parton'ı gerçekten tedavi etmediğini belirtmek isteriz. Sadece şarkıcının videosuna dair şüpheli spekülasyonlarını dayandırıyorlar. Ayrıca Parton, hikayede şarkıcıya geçen yıl teşhis konulduğunu iddia etmesine rağmen Bell's Palsy'den muzdarip olduğunu açıklamadı. Ek olarak ve en önemlisi, Parton, mevcut kilitlenmenin ortasında yeni bir şarkı yayınladı. . 'Life Is Good Again' şarkısı, magazin gazetesinin yanlış tahmin ettiği gibi, Parton'ın şarkı söylemeyi bırakmadığını kesinlikle kanıtlıyor. Üstelik bu ilk kez bile değil Enquirer yanlışlıkla bir şarkıcının sağlık korkusu nedeniyle sesini kalıcı olarak kaybedebileceğini iddia etti.Geçen yıl, tabloid iddia etti Miley Cyrus, vokal akor ameliyatından sonra bir daha asla şarkı söylemeyecekti . Çıkış, benzer taktikler kullanarak, şarkıcının arkadaşlarının asla 'başka bir nota söylemeyeceğinden' korktuklarını iddia etti. Cyrus'u hiçbir zaman gerçekten tedavi etmemiş olan bir doktor, şarkıcının 'parti tarihinin' iyiye işaret olmadığını ileri sürdü ve ses teli hasarının en yaygın nedeninin enfeksiyon, uyuşturucu ve alkol olduğunu iddia etti. Ancak hikaye uydurulmuştu. Dedikoducu Polis Şarkıcının iyileşmesine aşina olan ve hikayenin yanlış olduğunu doğrulayan bir kaynağı kontrol etti ve Cyrus gerçekten de hikaye yayınlandıktan sonra tekrar şarkı söylüyor. Magazin gazetesi ve onun “doktoru” iddialarda bulunmaya hiç hakkı yoktu.

Söz konusu tabloid, Dolly Parton'ı da kapsayan sivilceli bir geçmişe sahip. Son günlerde, Dedikoducu Polis bozuldu Enquirer iddia etmek için Dolly Parton, Reba McEntire ile kimin haraç düzenleyeceği konusunda kavga ediyordu Kenny Rogers . Çıkış, şarkıcıların bir zamanlar en iyi arkadaşlar olduğunu iddia etti, ancak Kumarbaz'a haraç ödemede kimin öncülük edeceği konusunda 'kan davası' başlattı. Sözde “çatlak”, kimin tarafını tutacağını bilmeden ülke müzik dünyasında gerilime neden oldu. Aşırı dramatize edilmiş hikaye doğru değildi. Derginin iddia ettiğine rağmen, Parton ve McEntire hala iyi arkadaşlar. McEntire, Instagram'da Parton'a bir övgü bile yayınlamıştı.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.