O zamandan beri sadece bir ay oldu Jake Paul ve Tana Mongeau onu çağırdı beş aylık evlilikleri ama görünen o ki Mongeau çoktan ... Jake’in ağabeyine taşınmış. Logan . Mongeau ve eski kayınbiraderi, 17 Şubat'taki öğle yemeğinde fotoğraflandı ve birbirleriyle çok samimi görünüyorlardı. Bu, kardeşlerin ilk kez aynı kadının peşine düşmesi değil, ancak Logan ile aralarındaki ilişki durumunun ne olduğu hala belirsiz. erkek kardeşinin eski karısı .Jake Paul-Logan Paul-Tana Mongeau Aşk Üçgeni

Spekülasyon sonra dönmeye başladı Logan ve Mongeau fotoğrafları Birlikte L.A.'de öğle yemeği yemek internette su yüzüne çıktı. İkili, kolları birbirine dolanmış olarak fotoğraflandı. Fotoğrafçılar, Logan'ın Mongeau'nun başına yumuşak bir öpücük yerleştirdiği birkaç fotoğrafını bile çekebildiler.Çevrimiçi ilgi yalnızca Mongeau yayınlandığında arttı a Only Tok videosu bir gün sonra kendini Logan tarafından sürülen bir arabanın yolcu koltuğunda gösteriyor. Kısa videoda, Mongeau dudak 'Ay yo, gerçekten ateşli erkek arkadaş kontrolü!' Sözlerini senkronize ediyor. kamerayı bir barış işareti yanıp sönen Logan'ın karşısına çevirmeden önce.

Ancak bu, ikisinin gerçekten çıktığı anlamına gelmez. Logan'ın YouTube kanalında bir dizi videosu var Jake şaka yapmaya adanmış . Mongeau, geçmişte uydurma ilişkiler içinde olduğunu iddia ederek trol videoları da oluşturdu. Noah Cyrus ile yaptığı gibi , sadece sahte olduğu ortaya çıkması için.Bu yapımda bir alışkanlık mı?

Yine de, bu iki YouTube yıldızının birbirine bağlı olması ilginç çünkü bu, Logan Paul'un erkek kardeşinin eski sevgililerinden birine ilk kez taşınması değil. 2017'de Jake, eski kız arkadaşı Alissa Violet'i bir tweet ile kardeşiyle aldatmakla suçladı. Daha sonra tweetleri silmiş olsa da, Jake sözlerini internetten sonsuza dek silme şansı bulamadan ekran görüntüleri alındı.

Sonunda, Jake arkadaşlarıyla bir kayak gezisine çıkmasına izin vermeyince Violet, Logan'la takıldığını itiraf etti. Shane Dawson’ın belgesel dizisinde, Jake Paul'un Zihni hem Violet hem de Jake olanları kendi bakış açılarıyla ele alıyor. Violet, bunun tek seferlik bir ilişki olduğunu iddia ederek Dawson'a, üzerinden J-14 , 'Logan'a vurdum ve 'Hadi takılalım' dedim. Sonra ben ve Logan bağlandık ve bundan hâlâ tiksindim. Kim olduğum değil ve olmak istediğim kişi de bu değil. '

Ancak Jake Paul, Logan'ı savunmasına rağmen ilişkinin bundan daha uzun sürdüğünü iddia etti. '[Logan] temelde şöyle dedi: 'Ah, sizin gerçekten bir şey olduğunuzu ve gerçekten çıktığınızı düşünmemiştim.' Ne olursa olsun, bu ilişki Logan'ın kardeşinin daha önce dahil olduğu kızların peşinden gitmediğini kanıtlıyor. .