Houston, Teksas, yetenekleriyle ulusal ve uluslararası alanda tanınan en ünlü kayıt sanatçılarından, oyunculardan ve diğerlerinden bazılarının yapımcılığını üstlendi. Elbette, herkes biliyor Beyonce , H-Town'ı gururla temsil eden, ancak şehrin pek çoğunun bilmediği başka ünlü yüzler de var. İşte Houston'ın en ünlü ünlülerinden bazıları.

Destiny

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)Destiny’nin Çocuğu Kalan

Kelly Rowland, LeToya Luckett ve LaTavia Roberson

Michelle Williams, Destiny’s Child adlı kız grubunun Houston, Texas’ta yetişmeyen tek üyesidir. Hanımların geri kalanı, tüm zamanların en ünlü müzik gruplarından biri olarak rütbeleri tırmanmaya başlamadan önce şehri eve çağırdı. Kelly Rowland, Atlanta, Georgia'da doğdu, ancak 8 yaşında annesiyle Houston'a taşındı. Beyonce ve Kelly Rowland, LaTavia Roberson ile arkadaş olmadan önce ilkokulda tanıştı. Kısa süre sonra, LaToya Luckett arkadaş grubuna katıldı ve o zamanlar gençler, Girl’s Tyme adında altı üyeli bir kız grubu kurdular. Bundan kısa bir süre sonra, grup dört üyeye indirildi ve Kaderin Çocuğu olarak yeniden adlandırıldı. Luckett ve Roberson sonunda 2000 yılında Williams ve Farrah Franklin ile değiştirildi.

Wes Anderson, uluslararası bir film festivaline sarı kravatlı bir ceket giyiyor

(Denis Makarenko / Shutterstock.com)

Tom Cruise und Suri News

Wes Anderson

Daha çok Wes Anderson olarak bilinen Wesley Wales Anderson, eksantrik film yapım tarzının yanı sıra filmlerinin dinamik ve farklı görsel ve anlatı seçimleriyle tanınır. Başlıca filmlerinde her zaman Bill Murray'in yer aldığı ünlü yönetmen, mütevazı başlangıçlardan geldi. Houston'da üç erkek çocuktan ikincisi olarak doğdu. Anderson’ın en büyük ağabeyinin hekim olması ve küçük erkek kardeşinin sanatçı olmasıyla, iki erkek kardeşi de başarılı olmaya devam etti. Kraliyet Tenenbaumları . Yetişkin hayatının büyük bir bölümünü New York'ta yaşamaya devam etmesine rağmen, Anderson eğitimini Teksas'ta aldı ve 1990'da Austin'deki Texas Üniversitesi'nden felsefe derecesi ile mezun oldu.

Hilary Duff, koyu kırmızı bir arka plana sahip çiçekli bir bluzla kırmızı halıda yürüyor

(DFree / Shutterstock.com)

Haie auf Haifischbecken Vermögen

Hilary Duff

Disney canım Hilary Duff , nın-nin Lizzie McGuire şöhret, büyük Teksas eyaletinden selamlayan bir başka ünlü. O ve ablası Haylie, Houston'da doğdu. Babalarının bir market zinciri vardı, bu yüzden kız kardeşler zamanlarını Houston ile San Antonio'nun büyümesi arasında bölüştüler. Sonunda, her iki kız da şov dünyasına katılmakla ilgilenmeye başladı ve dans, oyunculuk ve şarkı söyleme konusunda çok yetenekli oldukları için annelerini hayallerinin peşinden gitmek için onlarla birlikte Kaliforniya'ya taşınmaya ikna edebildiler. Birkaç erken başarıya ulaştıktan sonra, filmdeki Wendy rolüyle Casper Wendy ile Buluştu , Duff'ın yıldızı olarak bir rüya işi yaptı. Disney'in Lizzie McGuire 2000 yılında.

Jennifer Garner, kırmızı halıda askısız bir elbiseyle saçlarını gevşek giyiyor

(DFree / Shutterstock.com)

Jennifer Garner

Rağmen Jennifer Garner kesinlikle gururlu bir Charleston, West Virginia vatandaşıdır, o da aslen Houston, Texas'lıdır. Garner, 3 yaşındayken babası, annesi ve iki kız kardeşinin de dahil olduğu ailesinin geri kalanı toplanıp Batı Virginia'nın inişli çıkışlı tepelerine taşındı. Garner liseden mezun olduktan sonra, tiyatro sanatlarına olan sevgisini geliştirdiği Ohio'daki koleje gitmek için eyaletten ayrıldı. Bu aşk sonunda onu hayallerinin olduğu Los Angeles, California'ya taşınmasına neden oldu. tanınmış bir oyuncu olmak gerçek oldu.

Renee Zellweger, kırmızı halıda derin bir dalma ile siyah beyaz bir elbise giymiş

(Tinseltown / Shutterstock.com)

Renee zellweger

Renee zellweger Hollywood'daki en ikonik All-American kızlardan biridir, bu nedenle Judy aktris ayrıca Houston, Teksas'tan selamlıyor. Aslında şehrin bir banliyösü olan Katy'den. Liseye devam ederken, Zellweger okul faaliyetlerinde çok aktifti ve ponpon kızdı bile . Mezun olduktan sonra, Austin'deki Texas Üniversitesi'nde okuyarak Teksas'ta kaldı. Zellweger oyunculuk hatasını yakaladı ve ikonik filmde küçük bir rol de dahil olmak üzere Teksas'taki film yapımlarında görünmeye başladı. Şaşkın meraklı Teksas doğumlu oyuncularla birlikte Austin'de filme alınan, Matthew McConaughey gibi . Zellweger sonunda Los Angeles'a taşındı ve burada büyük bir mola verdi. Tom Cruise'un karşısında oynadığı içinde Jerry McGuire .

https://www.instagram.com/p/CE-uiu_hMAN/

Lizzo

Doğum adı Melissa Viviene Jefferson olan Lizzo, Michigan, Detroit'te doğmuş olsa da, o ve ailesi, rapçi / şarkıcı sadece 10 yaşındayken Houston, Teksas'a taşındı. Liseden mezun olduktan sonra, Houston Üniversitesi'nde flüt ağırlıklı klasik müzik eğitimi aldı. Üniversiteden sonra ve babasının ölümünden sonra Lizzo, sanatçının müzik endüstrisine girmeye çalışırken bir süre arabasının dışında yaşamasına neden olan bir dizi zorluk yaşadı. Sonunda Minneapolis, Minnesota'ya taşındı ve taşındıktan birkaç yıl sonra, bir Minnesotan efsanesi olan Prince ile çalışma fırsatı buldu. Birkaç yıl daha sıkı çalışmanın ardından, Lizzo sonunda eğlendi 'Truth Hurts' adlı şarkısıyla ticari başarı elde etti.

Was ist mit Hoda Kotb passiert?
65. Emmy Ödülleri

(s_bukley / Shutterstock.com)

Jim Parsons

Big Bang Teorisi yıldız Jim Parsons, Teksas'ın bir başka gururlu oğlu. Oyuncu 1973'te Houston, Teksas'ta doğdu. Parsons, genç yaştan itibaren oyuncu olmaya kararlıydı ve tıpkı Lizzo gibi, Houston Üniversitesi'ne gitti, ancak tiyatro diploması aldı. Açıkça görülüyor ki, sahne Parsons’ın kalbinde özel bir yere sahipti ve o, yıldız olma hayallerinin peşinden gitmek için New York'a taşındı ve ondan önceki pek çok kişi gibi, Off-Broadway prodüksiyonlarına başladı. Oradaki başarısı sonunda Parsons'ın televizyon rollerine ve çılgınca başarılı CBS serisi , Big Bang Teorisi .

Kenny Rogers, üzerinde ceket ve düğmeli mikrofonla sahnede

(reinstein / Shutterstock.com olarak işaretle)

Kenny Rogers

Kenny Rogers, Teksaslı olduğunu kimsenin unutmasına izin verdi mi? Şarkı yazma, oyunculuk ve plak yapımcılığı ile de ünlü olan efsanevi country müzik yıldızı, Houston'da Lucille ve Edward Rogers'da doğan sekiz çocuktan biriydi. Rogers, Houston Üniversitesi'nin bir başka mezunu. Kariyeri on yıllara yayıldı, bu da Rogers'ın ne kadar inanılmaz yetenekli olduğunu gösteriyor. Bu yılın başlarında 20 Mart 2020'de doğal nedenlerden vefat etti ve hem hayranları hem de hayranları tarafından büyük ölçüde yas tutuldu. ona arkadaş diyen birçok kişi .

Kırmızı halıda yüksek yırtmaçlı, payetli siyah bir elbise giyen Megan Thee Aygır

(lev radin / Shutterstock.com)

Wie heißen die Baldwin-Brüder?

Megan Thee Aygır

Megan Jovon Ruth Pete olarak doğan Megan Thee Stallion, Teksas'ta doğdu ve Houston'ın güney tarafı . Annesi de genç bir Megan'ı büyük ölçüde etkileyen bir rapçiydi ve 2013'te Prairie View A&M Üniversitesi'ne giderken Megan kendi kariyerine rapçi olarak başladı. İnternette tutkulu bir hayran kitlesi buldu ve bu onu yalnızca birkaç yıl sonra ticari başarıya ulaştırdı.

Travis Scott ticari marka örgüleriyle ve siyah tişört üzerine kahverengi bir takım elbise ceketi giyiyor

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)

Travis Scott

Travis Scott, Jacques Bermon Webster II olarak doğdu ve genç yaşının birkaç yılını Houston'daki South Park semtinde büyükannesiyle birlikte yaşadı. Kısa süre sonra, bir yıldan biraz fazla bir süre Texas-San Antonio Üniversitesi'ne gitmeden önce ailesiyle birlikte Houston'ın bir banliyösüne geri döndü. Scott, ikinci yılında okulu bıraktı ve müzik kariyerine devam etmek için New York'a taşındı. Kumarın karşılığını alması uzun zaman aldı, ama sonunda bunu gruplar halinde yaptı. Scott, 'Sicko Mode' adlı şarkısıyla 2019 En İyi Akış Şarkısı (Ses) dalında Billboard Müzik Ödülü'nü kazandı. O da bir kızı paylaşıyor gerçeklik yıldızı ve makyaj kralı Kylie Jenner ile.

Houston'da suda bir şeyler olmalı çünkü Teksas kasabası etrafındaki en yetenekli yıldızlardan bazılarını çalkalamaya devam ediyor. H-Town'dan daha da fazla yetenekli insanın keşfedilmeyi beklediği neredeyse kesin. Bir sonraki yetenekli Houstonlılar grubunda kimler şöhrete kavuşacak?