Unutulmaz kişiliği, eklektik stili ve eşsiz sesi sayesinde, Dojo Cat's kariyer son birkaç yılda gerçekten fırladı. 25 yaşındaki rapçi, dünyanın en popüler yeni sanatçılarından biri haline geldi ve bu şöhretle birlikte ilişki durumu hakkında kaçınılmaz spekülasyonlar geliyor. Peki Doja Cat’in erkek arkadaşı kim? Geçmişte kiminle çıktı? Burada, sanatçının flört tarihine derin bir bakış atıyoruz.

Doja Cat Kimdir?

Doja Cat gerçekten kendi kendine yapılan bir yıldızdır. 2012 yılında, 17 yaşında, kendi kendini yetiştiren rapçi, 'So High' şarkısını Soundcloud'a yazıp kaydettikten ve yükledikten sonra bir rekor anlaşması yaptı. İlk EP'si, Mırlamak! 2014 yılında piyasaya sürüldü ve ardından ilk stüdyo albümü, Amala, Aynı yıl, Doja Cat müzik videosunun kendi ürettiği Bir internet memesi (ve her yönüyle eğlenceli ve yaratıcı bir insan!) olarak dikkatini çeken komik şarkısı “Mooo!” için.sind matt und bernstein noch zusammen

Ancak sanatçının en büyük buluşu ikinci albümünün yayınlanmasıyla geldi. Sıcak pembe , 2019'da. Albüm, dünya sıralamasında dokuzuncu sıraya yükseldi. Billboard 200 ve her ikisi de viral olan 'Boss Bitch' ve 'Say So' single'larına yer verdi. TikTok .

Doja Cat ilk performansıyla kalabalığı büyüledi. 2020 MTV Video Müzik Ödülleri ve Push Best New Artist için kendi Moon Man'i eve götürdü. Oyuncu ayrıca iki kazandı Amerikan Müzik Ödülleri Yılın Yeni Sanatçısı ve En Sevilen Kadın Ruh / R & B Sanatçısı dalında ve üç Grammy'ye aday gösterildi.

Doja Kedisi Kimlerle Çıktı?

Doja Cat’in aşk hayatı hakkında pek bir şey bilinmiyor, çünkü 'Öyle Söyle' şarkıcısı özel hayatını özel tutmakta oldukça başarılı. Son zamanlarda, dilleri sallanmaya başladı. 36 yaşındaki rapçi French Montana ile takılırken görüldü . Ancak sanatçı, çiftin sadece birlikte bir şarkı üzerinde çalıştığını açıklayan bir Tweet ile bu söylentileri hızla kapattı.

Bununla birlikte, Doja Cat’in geçmişteki ilişkilerinden birini biliyoruz. Jacob Sullenger olarak doğan ve şimdi sahne adını JAWNY kullanan indie müzik sanatçısı Johnny Utah ile çıktı. Bir eski Instagram Canlı video artık YouTube'da arşivlendi çift, Doja Cat'in JAWNY’nin 'Honeypie' adlı şarkısının videosunu izledikten sonra 2019'da internette tanıştıklarını açıkladı.

Şarkıyı beğenmedim, diye itiraf etti. 'Ama hareket etme şeklini beğendim ... Pantolonundandı. 'Oh, pantolonunu beğendim' gibiydim. '

'Bu yüzden Instagramına yorum yaptım ve sanki seni seviyorum bebeğim' diye devam etti.

JAWNY daha sonra, 'Hey kızım, bu fotoğrafı küçük kuzenime gösterdim ve ona birlikte olduğumuzu söyledim. Şimdi beni yalancı gibi gösterme. Bana hayranlık duyuyor. '

tammy reid frau von andy reid

Görünüşe göre, bu 'Freak' rapçiyi gerçekten kazandı ve Instagram'da JAWNY'yi takip etmesini sağladı. İkili daha sonra birbirlerini çevrimiçi ve yüz yüze tanımaya başladı.

JAWNY (AKA Johnny Utah) Kimdir?

Dojo Cat gibi JAWNY de müzik becerilerini genç yaşta geliştirmeye başladı. İçinde Diymag.com ile 2020 röportajı Philadelphia doğumlu sanatçı, “Ben ve erkek kardeşim 'Beat yapacağız, ünlü rap yıldızları olacağız ve Pharrell için prodüktörlük yapacağız' gibiydik - işte o zaman gibiydik, 12 yaşında.'

Şarkıcı, dokuz milyona yakın görüntülenme elde eden ve onu anında viral bir hit haline getiren çığır açan hit “Honeypie” yi 2019'da YouTube'da yayınladı.

Bu single, JAWNY'nin bu yılın başlarında Interscope Records ile anlaşmasına neden oldu. İlk projesini yayınladı, 10 parçalık bir karma kaset. Abby için, geçen Ekim.

Ancak konu JAWNY olunca asıl soru, neden sahne adını iki kez değiştirme ihtiyacı hissettiğidir? Aktörden bir talep olduğu ortaya çıktı. Keanu Reeves 1991 filminde Johnny Utah olarak adlandırılan karakter Point Blank. Bu yılın başlarında NME ile bir röportajda JAWNY açıkladı:

'Keanu Reeves, onun karakter adını kullanmamdan hoşlanmadı. Kırılma noktası , bu yüzden [küfür] beni vurdu, çünkü biz erkeğiz ve birbirimizin numarasına sahibiz - Keanu benim sağ kolum. Beni aradı, 'Hey adamım. Bu adı gerçekten değiştirmen gerekiyor. 'Dedim:' Biliyor musun Keanu? Anladın adamım. Sen benim oğlumsun, partnerimsin: senin için ne istersen. 'Plakete gittim, masaya atladım ve dedim ki:' Çocuklar, bir isim değiştirmemiz lazım. '

Doja Cat'in Şu Anda Erkek Arkadaşı Var mı?

Doja Cat ve JAWNY kesinlikle sevimli ve havalı bir çift olurken, çift bu yılın Şubat ayında ayrıldı. Göre Popbuzz , 'Tia Tamera' şarkıcısı Instagram Live'da ayrıldıklarını doğruladı ve şunları söyledi: 'Her şey yolunda. Eski erkek arkadaşımı takip etmeyi bıraktım ve her şey yolunda. Biz iyiyiz. Garip bir şey yok. Drama ya da tuhaf [küfür] yok. [Küfür] sadece işe yaramadı. '

Peki Doja Cat’in şu anki ilişki durumu nedir? Kesin olarak bilmek imkansız olsa da, son sosyal medya gönderileri ve resimleri onun bekar olduğunu gösteriyor. Ancak bu ultra yetenekli yıldız için endişelenmiyoruz - flört sahnesine geri dönmesi an meselesi!