Vardır Angelina Jolie yönetme şansını geri çevirdiğine pişman olmak Kaptan Marvel ? Geçen yıl bir magazin gazetesinin bildirdiği buydu. Dedikoducu Polis söylentiyi araştırdık ve konuyla ilgili kendi sonucumuza vardık.

Kaptan Marvel tiyatral çalışması sırasında gişede dünya çapında bir milyar doların üzerinde para kazandı. Belki de Marvel Universe’ün ilk bağımsız süper kahramanın gişede göze çarpan performansı nedeni buydu TAMAM MI! Filmi yönetme şansını geri çevirdiğini iddia eden bir makale yayınladı, Angelina Jolie'yi pişman bıraktı. Kısa makalenin başlığını 'Angelina’nın Büyük Pişmanlığı' okudu.Jolie'nin, Marvel Studios tarafından süper kahraman filmini yönetmesi ve destekleyici bir rol oynaması için yaklaştığı bildirildi, ancak bunu Netflix filmini yönetme lehine geri çevirdi. Önce babamı öldürdüler , Kamboçya soykırımından kurtulan birinin gerçek deneyimlerine dayanan bir drama. Bu karar, Jolie'nin 'içeriden' biri olduğu iddia edilen kendini tekmelemesine yol açtı.

Garip bir şekilde, varsayılan kaynak bahsetmiyor Captain Marvel's kadın yardımcı yönetmen, Anna Boden. Daha ziyade, neredeyse kesin olarak sahte olan kaynak, filmin yıldızı Brie Larson'dan bahsetti. İddia edilen kaynak, 'Brie'nin filmle ne yaptığını ve onu Hollywood'un altın kızına dönüştürdüğünü görmek, Angie'nin büyük bir hata yaptığını fark etmesine neden oldu' dedi. Jolie, yönetmen rolünü üstlenmiş ve filmde destekleyici bir rol üstlenmiş olsa bile, başrol yıldızı olamazdı, bu yüzden Larson’un 'altın kız' statüsünün bu görünürdeki kıskançlığı bir anlam ifade etmiyor. Yine de şüpheli kaynak, Jolie'nin 'bu ihtişamın bir kısmını şu anda hayatında kullanabileceğini' iddia etti.

Dedikoducu Polis Bu konuyu inceledi ve Angelina Jolie’nin hayatı ve zihniyle ilgili bu özel fırsatı geri çevirdiğinden pişman olup olmadığına karar verecek türde bir kavrayışımız olmasa da, güvenle söyleyebiliriz ki TAMAM MI! kesinlikle ikisi de değil. Jolie’nin yönetmenlik çabaları büyük ölçüde dramalara odaklandı. Üç ( Önce babamı öldürdüler , Kan ve Bal topraklarında , ve Kırılmamış Jolie’nin yönettiği beş filmden), özellikle savaş dönemi dramaları.

Dördüncü, Zamanda Bir Yer , insan ruhunun ortak yönlerini göstermek için dünyanın dört bir yanındaki yetimhaneleri, mülteci kamplarını ve diğer yerleri ziyaret eden ünlülerin yer aldığı bir belgeseldi. Beşi arasında en reklamı 2015'ti Deniz yoluyla Jolie ve o zamanlar kocası olan Brad Pitt'in başrol oynadığı romantik bir dramdı. Tonal olarak, Kaptan Marvel Jolie’nin tekerlek yuvasına pek uymuyor, hepsi de Jolie’nin kalbine yakın nedenleri vurgulamak için özel olarak seçilmiş gibi görünüyor. Jolie'nin yönetmenlik konularını seçmesinin nedeni 'Hollywood'un altın kızı' olmak değil. Bu gerçek ve konu Jolie hakkında habercilik söz konusu olduğunda, bu yayının gerçekten korkunç bir ünü, Dedikoducu Polis kararımızı belirle.

Bu yılın Şubat ayında, aynı çıkış Jolie, başka bir çocuğu evlat edinmek için dünyanın dört bir yanındaki yetimhaneleri ziyaret ediyordu. . Sözde bir kaynak dergiye, 'Çocuklarıyla ve başardıkları her şeyle, özellikle de insani yardım çabalarıyla çok gurur duyuyor ve başka bir çocuğa da aynı fırsatı vermek istiyor' dedi. Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize bu iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Bundan bir yıl önce, TAMAM MI! bunu bildirdi Jolie ve Lady Gaga, Kleopatra'yı oynama şansı için savaşıyorlardı. bir biyografide. Çıkış, bilgilerini sözde 'sektör içerisinden' almış olsa da, Dedikoducu Polis doğrudan kaynağa gitti ve Gaga’nın sözcüsüne söylentileri sordu. Sözcünün rol için aday olmasına rağmen Gaga hakkında hiçbir bilgisi olmadığı söylendi. Bu çıkış, hikayeyi o kadar sık ​​yanlış anlıyor ki, ona güvenemememiz şaşırtıcı değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.