Yaptı Vanessa Hudgens ve Austin Butler geçen yıl düğüm attı mı? Bir tabloid, Hudgens ve Butler'ın 'sessizlik' töreni yapacağını iddia etti. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Göre KB , Hudgens ve Butler nişan aşamasını atladılar ve doğrudan bir düğüne geçmeye karar verdiler. Sözde içeriden biri, 'Çok büyüdüler ve şimdi bunu resmileştirmek için doğru zaman olduğunu düşünüyorlar,' dedi. Sözde içeriden 'Sadece birkaç arkadaş ve aile ile küçük bir şeyler istiyorlar.' Diye devam etti. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Hudgens'in 'uzak ve tropikal bir yerde' luau tarzı bir kutlama ile evlenmek istediğini ve o ve Butler'ın misafirlerini uçurmaktan mutlu olduklarını iddia etti.Büyük bir A listesindeki ilişkiden çok, birbirlerine olan aşklarıyla ilgili samimi bir tören yapmayı tercih ederler. Şüpheli içeriden biri sözlerini tamamladı. Sesler ne kadar tuhafsa, bu asla olmadı. Hudgens ve Butler'ın gizli bir tropikal düğünü yoktu. Hikaye, çiftin kendi hikayelerini açıklamasından yaklaşık altı ay önce geldi. bu yılın başlarında ayrıldı . Bunun daha sonra sebebini iddia eden aynı tabloid olduğundan bahsetmeye değer Hudgens ve Butler'ın ayrılması Zac Efron yüzünden oldu .

Sahte dergi, Efron ve Hudgens'in birbirleriyle tekrar iletişime geçtiğini iddia etti. Vanessa muhtemelen onu asla unutamayacak. Çok genç bir şekilde bir araya geldiler ve her ikisinin de başarmak istedikleri başka şeyler vardı ”dedi. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek olmadığını anladı. Daha güvenilir bir çıkışla ortaya çıktı, DIR-DİR! Haber, şu Hudgens ve Butler, mesafe ve çelişkili programlar nedeniyle ayrıldı . Ayrıca, KB Hudgens'in Butler'dan Efron'a gitmek üzere ayrıldığını iddia etmeden önce 'sözde düğünden' söz etmedi.

KB anlatılarıyla her yerdeydi, ama kesin olan bir şey var. Çıkış, Hudgens veya Butler’in özel hayatı hakkında gerçek bir kavrayışa sahip değil. Bu en son sahte hikayeyi çürütüyoruz KB . Geçen ay, Dedikoducu Polis benzer bir hikâyeyi bozmak TAMAM MI! , yanlış olarak iddia edilen Hudgens ve Efron yeniden bir araya geldi . Dergi, oyuncunun Butler'dan ayrıldıktan sonra Efron ile yeniden bir araya geldiğini iddia etti ama bu asla olmadı. Efron ve Hudgens arasında kötü kan olmasa da ikisi bir araya gelmez. Yayın aynı eski hikayeyi geri dönüştürdü, ancak iddiasını destekleyecek önemli bir kanıtı yoktu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.