Yaptı Taylor Swift ve Emma Stone geçen yılki düğün planlarını kafaya taktılar mı? Dedikoducu Polis ortaya çıktığında şüpheli hikayeye bir göz attı. Artık yıl sona erdiğine göre, rapora bir göz atıyoruz.Wer ist Angelina Jolies Vater?

Kan davası: Taylor Swift Vs. Emma Stone

365 gün önce Sıcaklık sözde Emma Stone ve Taylor Swift Düşme yaşıyor çünkü bir 'gelin savaşına' yakalanmışlardı. Dergiye göre, şarkıcı ve oyuncu, Swift nişanlı olmasa ve hala nişanlanmasa da 'sunağa doğru yarışacaklardı'. Yine de içeriden biri, 'Emma ve Taylor gelecek yıl evlenmek istediklerini söylediler, bu da düğünlerini planlarken aniden kendilerini savaşta buldukları anlamına geliyor.'Kaynak şöyle devam etti: “Taylor, Emma'nın bazı ortak ünlü arkadaşlarına birkaç erken davet gönderdiğini öğrendi ve bu hemen onu kendi planlarıyla işleri hızlandırmaya itti. O ve Joe daha uzun süre birlikte olduklarından, Taylor ilk evlenmesi gereken kişinin kendisi olduğunu hissetti. Ancak şu anda, planlama ve karar verme açısından Emma çok önde görünüyordu. '

Taylor ve Emma’nın Altar Yarışı, Kim Kazandı?

Muhbir ayrıca, Tayler'in, Jennifer Lawrence gibi Stone ile ortak arkadaşlarının 'tarihler birbirine çok yakın olsaydı' düğüne gelmeyeceğinden endişelendiğini açıkladı. Bahşişçi Stone, 'düğün planlarıyla ilgili hiçbir şeyi değiştirmesi gerektiğini düşünmediğini - Taylor ve Joe'nun henüz kesinlikle evlenip evlenmeyeceğinden emin olmadığı için neden beklemesi gerektiğini anlamadı' diye ekledi.Hikaye Hakkında Hiçbir Şey Uzaktan Doğru Değil

Dedikoducu Polis Sahte raporu çıktığında bozdu ve bir yıl sonra, hikayeyle ilgili kararımız değişmedi. Hikayenin tek gerçeği, Emma Stone'un Dave McCary ile evlendi mi bu yıl, ancak Stone McCary ile Taylor Swift'e inat olsun ya da 'onu sunağa kadar dövmek' için evlenmedi. Ek olarak, Swift'in Joe Alwyn ile ciddi bir ilişki içinde olduğunu belirttiğimiz gibi, ikisi nişanlı değil. Ayrıca bu Gelin Savaşları Stone ve Swift'in önce evlenmek için yarıştıkları fikri çok saçma.

Taylor Swift ve Emma Stone Hakkında Daha Fazla Yalan

Dedikoducu Polis bunun tek zaman olmadığını belirtmeli Sıcaklık Taylor Swift ve Emma Stone hakkında yanlış anladım. Geçen yıl, yayın, Emma Stone ve Richard Madden'i iddia ettiğimiz için tarafımızdan basıldı. çıkıyordu . Birkaç ay önce, magazin dergisinde Swift'in Swift olduğu iddia edilen bir hikayeyi düzelttik. Alwyn ile evlenmeyi planladı Zoom aracılığıyla. Açıkçası, dergi yalanlarına ve saçma hikayelerine bile ayak uyduramıyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki GerçekJulia Roberts, Kısa Mesaj Yoluyla Kocası Tarafından Terk Edildi mi?

Rapor: Jennifer Aniston, Brad Pitt ile Nişanlandı 'İpuçları'

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

John Mellencamp und Christie Brinkley

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.